Jump to content

Recommended Posts

Hi Eylül, I am very happy to see you here, indeed, I was feeling "alone" to be one of the rare Turkish fans, and it was what I have written when I arrived, you can see my post about it... Yes, it is a good idea to do something like a petition for the next tour, and I will help you with pleasure because I leave in France and Mika is very active here, and of course, I would die for a concert in my country and be one of whose go first there… See you soon…

Merhaba Eylül, ben Fransa’da yasiyorum ve bildigime göre nadir türk fanlardan biriyim, hele burada sadece ben varim diyebilirim… Umarim 2018’de turne olur ve Türkiye’de bir konser vermesi için, zor görünsede (çünkü en son 2013’de konser verdi, ve zaten sadece 2 tane konser verdi sanirim), destek alip Mika’yi ikna edebiliriz. Eger olursa, ben ilk gelenlerden olurum. Görüsmek dilegiyle…

Selamlar  :)

uzun zamandır Mika'yı takip etsem de fanclub'a yeni katılabildim.

Türk hayranlar son zamanlarda pek aktif değil gördüğüm kadarıyla ancak eğer yabancı üyelerden de destek alarak bir kampanya başlatırsak 2017de konser verilecek ülkelerin içine Türkiye'yi ekleyebiliriz belki ?,

Hi!

I've been following Mika for a long time but i just joined the MFC.

Nowadays there isn't much active Turkish fans but i think if we can get support from foreign fans and start a campaign maybe we can add Turkey to 2017 concerts tour list?

Merhabaaa!! HOŞGELDİN :) kusura bakma birkaç gündür meşguldüm yeni gördüm. Maalesef artık burada çok fazla Türk fan aktif değil :( ama yeni birini görmek çok güzel. :D keşke Türkiye'ye gelse ama açıkçası artık çok umutlu bakamıyorum. Ama daha dğn Küçükçiftlik Parka tweet armıştım, bir umut işte. Daha önceki konserlerine gidebildin mi?

Hi Eylül, I am very happy to see you here, indeed, I was feeling "alone" to be one of the rare Turkish fans, and it was what I have written when I arrived, you can see my post about it... Yes, it is a good idea to do something like a petition for the next tour, and I will help you with pleasure because I leave in France and Mika is very active here, and of course, I would die for a concert in my country and be one of whose go first there… See you soon…[/size]

[/size]

Merhaba Eylül, ben Fransa’da yasiyorum ve bildigime göre nadir türk fanlardan biriyim, hele burada sadece ben varim diyebilirim… Umarim 2018’de turne olur ve Türkiye’de bir konser vermesi için, zor görünsede (çünkü en son 2013’de konser verdi, ve zaten sadece 2 tane konser verdi sanirim), destek alip Mika’yi ikna edebiliriz. Eger olursa, ben ilk gelenlerden olurum. Görüsmek dilegiyle…[/size]

[/size]

[/size]

Ben de varııım! :(

Küçükçiftlik Park bana twitterdan cevap verdi ve dediler kii " Biz de Mika'yı tekrar dinlemeyi çok isteriz. Bakalım, olursa ilk sana haber vereceğiz :)" BELKİ YAPABİLİRLER

Umarım! :crossed:

• Like 1

• 2 weeks later...

:) evet yani sende nadirsin ;)

bahsettiginiz twitter hesabini bana verebilirmisiniz ?

Sizlerinde hesabini alabilirmiyim ?

Benimki @Guldane1

Twitter hesabı @KucukCiftlik . Sen de yaz belki bizi dikkate alırlar cidden :D benimki @dilarot, buhu Mika fanlarıyla konuşmak için kullanıyorum :)

tekrar merhaba, aranizdan bazilarina twitter üzerinden özel mesaj gönderdim ... Fransiz fanlar olarak (içinde bende varim), Mika'nin Paris'tede bir senfonik konser vermesi için bir "dilekçe" yazdik. Bu dilekçeyi imzalarsaniz çok seviniriz, umarim gerçeklesir ver sizlerde gelebilirsiniz 

http://www.mesopinions.com/petition/art-culture/mika-palais-garnier-demande-invitation/28228

Edited by Güldane

• 10 months later...

bende geldim :D 

evet çok üzücü bir durum, ama eminim Mika Türkiyede konser versin bakin burasi nasil birden aktif olur. Ne yapabiliriz simdilik aktif olmasi için ?

Mika'nin TR de konser vermesi için twitter üzerinden baslik açamaya ne dersiniz ? sonra onu diger fanlar paylasir ve belki Mika görür. Konser tarihlerini simdiden belirliyordur... Album çiktiktan bi kaç ay sonra tarihler veriliyor, ki bence album haziranda çikar, daha dogrusu single...

Ya ben bir kere Küçükçiftlik Park'a tweet atmıştım onlar da "biz de tekrar görmeyi isteriz" diye geri döndüler ama hepsi bu kadar... Sanırım albüm çıkarttıktan sonra daha çok baskı yapabiliriz. :D Mika'ya da Berlin'deyken tekrar Türkiye'de görmeyi çok istiyoruz demiştim ama o sadece kısa bir zaman önce İstanbul'da olduğunu söylemişti -.- 

On 23.01.2018 at 1:24 AM, mikause said:

Ya biz sanırım Dicle ile sizin Instagram'daki fotoğrafınızın altına yorum yapmıştık, şimdi Berlin deyince ve profil fotoğrafını görünce hatırladım hahah 🙈 

Mika o sıralarda x factor için sessiz sedasız Türkiye'ye gelmiş evet :tears: 

Aa hatırladım,siz miydiniiiiz ben de hatırladıım :D Evet ya İstanbul diyince şok olmuştum ben 

• Like 1

• 3 months later...

Türk freakler size bir şey söyleyeceğim. Bu adam şu albümü bitirdiğinde illa tur falan yapacak, içimden bir ses bir tek Türkiye'ye gelmez diyor çünkü ortada fan göremiyorum. Miting falan mı yapsak da gelse 😂

the-voice-3-les-talents-de-coach-mika-11074395uwbxe-2403.jpg

• Like 1