Jump to content

Recommended Posts

Kendi kendime durum gelişmesi yazacağım;

Bu Thread'e konuşan herkesin hesabına girdim ve Twitter'ı olanlara ulaşmaya çalıştım. Bir kişiye mention attım, bakalım görecek mi? İki kişiye de istek attım, hesapları kitliydi. Diğer kişiler herhangi bir sosyal medya profili belirtmemiş.

Amacım Mika'nın Türk kitlesine ulaşmak (Tabi böyle bir şey kaldıysa)

Eğer ulaşırsam çok güzel şey olacak ve hayalime adım adım yaklaşmış olacağım. Gerçi hayalim yok olmak üzere. Allah'ım duy sesimi lütfen! :pray:

Not: Kendi kendime konuşuyorum.

On 2/20/2019 at 10:40 PM, Irem Aytepe said:

Bu Thread'e konuşan herkesin hesabına girdim ve Twitter'ı olanlara ulaşmaya çalıştım. Bir kişiye mention attım, bakalım görecek mi? İki kişiye de istek attım, hesapları kitliydi. Diğer kişiler herhangi bir sosyal medya profili belirtmemiş.

Eğer ulaşırsam çok güzel şey olacak ve hayalime adım adım yaklaşmış olacağım. Gerçi hayalim yok olmak üzere. Allah'ım duy sesimi lütfen! :pray:

Merhaba İrem.. bana ulaşabileceğin email adresim ve sadece whatsapp ım var eğer ulaşmak istersen

• Like 1

• 2 months later...

Merhaba! Bu başlığı ilk defa görüyorum ama çok sevindim! Çok aktif bir fan değilim ve son bir iki sene alakasız bir durum sebebiyle MIKA'yı dinleyemez olmuştum 😕 Ama bundan sonra MIKA'nın haberlerini ve konserlerini takip etmeye devam etmeyi umuyorum 😊 burası başlamak için güzel bir yer gibi geldi. Sormaya gerek yok eminim ama umarım Türkiye'de konseri olduğunda buradan haberimiz olabiliyordur 😂

Bir de burada Türkiye'nin (az sayıda :furious:) lgbt ally'larını (ya da direkt lgbt kişilerini) bulmak mümkündür büyük ihtimalle, onur yürüyüşlerine falan toplanılıp gidiliyor mu? Çok güzel olurdu bence 🏳️‍🌈

İyi günler ❤️

• Like 1

1 hour ago, enx said:

Merhaba! Bu başlığı ilk defa görüyorum ama çok sevindim! Çok aktif bir fan değilim ve son bir iki sene alakasız bir durum sebebiyle MIKA'yı dinleyemez olmuştum 😕 Ama bundan sonra MIKA'nın haberlerini ve konserlerini takip etmeye devam etmeyi umuyorum 😊 burası başlamak için güzel bir yer gibi geldi. Sormaya gerek yok eminim ama umarım Türkiye'de konseri olduğunda buradan haberimiz olabiliyordur 😂

Bir de burada Türkiye'nin (az sayıda :furious:) lgbt ally'larını (ya da direkt lgbt kişilerini) bulmak mümkündür büyük ihtimalle, onur yürüyüşlerine falan toplanılıp gidiliyor mu? Çok güzel olurdu bence 🏳️‍🌈

İyi günler ❤️

MFC'ye hoşgeldin. Seni gördüğüme, bir türk gördüğüme sevindim :) Eğer Mika'nın herhangi bir konseri olacaksa evet buradan haberimiz olabiliyor ama daha turnesinde gideceği yerler kesin belli değil, hatta buraya gelir mi bile bilmiyoruz. Burada Türk bulmak zor. Tek aktif Türk benim ve Mika fanı türk sadece 4-5 tane arkadaşım var. Yani burada Türk bulamazsın çünkü burası ölü bir thread ama Türkler dışında bütün dünyadan her çeşit insan ile tanışabilirsin hatta bunlar hakkında onlarca thread var. Tekrar hoşgeldin,seni tanımak isterim. Eğer bir sorun olursa bana her zaman bu sayfadan ulaşabilirsin :)))) ❤️ 

• 3 weeks later...
  • 6 months later...

Sözleri: I was there in your first concert, The second one i was there too.. Why don't you Come, for your third concert? I bought all your records, i know all your songs.. I love you dearly, you love İstanbul too.. So i want you to Come here, please add your tour list. Is it impossible? We are waiting for youuu 😛 Bu videoyu Mika'ya gönderdiğime hala inanamıyorum:)) bu arada videodaki tuttuğum sopayı Mika konserde bana atmıştı😊😊

• Like 1

5 hours ago, Dilara Coskun said:

Sözleri: I was there in your first concert, The second one i was there too.. Why don't you Come, for your third concert? I bought all your records, i know all your songs.. I love you dearly, you love İstanbul too.. So i want you to Come here, please add your tour list. Is it impossible? We are waiting for youuu 😛 Bu videoyu Mika'ya gönderdiğime hala inanamıyorum:)) bu arada videodaki tuttuğum sopayı Mika konserde bana atmıştı😊😊

:hug:

11 hours ago, Dilara Coskun said:

Silver isimli Üye bize bir tüyo vermiş ve Türkiye'deki organizatörlere ulaşmamız gerektiğini söylemiş💛

Bildiğiniz organizatör var mı?? 😀

Acun medya ya, zorlu center a, biletix e msj atacağım işe yarar mı acaba?? Bu arada Mika'nın menejerinin ismini bilen var mı??? 

On 2/20/2019 at 10:40 PM, Irem Aytepe said:

Mika konserine gitmiştim İstanbul da.tekrar gelmesini çok istiyorum

• Like 1