Jump to content

Mika has...


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tegelt ma olen alati mõelnud, et huvitav, milline eesti keel välja näeb võõrale:bleh: Ma ise arvaks, et kirjapilt on küllaltki huvitav, aga et see tunduks kuuldes hästi terrrrav ja kõlav:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ma ka.:wink2:

Ma ei suuda ette kujutada seda üldse. Hästi paljud välismaalased on öelnud et Eesti keel on ilus tegelt aga minu jaoks täiesti tavaline. Aga raske on seda öppida küll, kui välismaalane oled nagu, seda ma tean. Mitte et ma välismaalane oleks.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

MIKA you are beautiful

 

Walks in to the room

Feels like a super star

I said hey Mika you are beautiful

Strawberries and a icecream please

Lemonade im on my knees

Singing, MIKA you are beautiful

 

 

xDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Aga...Siis ta mötleb ju et omaigaad mu fännid on hullud!!:roftl:

Vaata sa kirjutasid eile siia kuskile et kui sa saaks endale ühe Mika siis sa istuksid, hoiaksid tal käest kinni ja vaataksid silma talle koguaeg, et kui ta seda näeks siis oioioi, su unistus saaks vöibolla teoks isegi. :roftl: :roftl:

Aga siis ma oleksin su peale kade, kuigi ma ei saaks teda niikuinii sest ma olen nii väike alles.:naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Aga...Siis ta mötleb ju et omaigaad mu fännid on hullud!!:roftl:

Vaata sa kirjutasid eile siia kuskile et kui sa saaks endale ühe Mika siis sa istuksid, hoiaksid tal käest kinni ja vaataksid silma talle koguaeg, et kui ta seda näeks siis oioioi, su unistus saaks vöibolla teoks isegi. :roftl: :roftl:

Aga siis ma oleksin su peale kade, kuigi ma ei saaks teda niikuinii sest ma olen nii väike alles.:naughty: :naughty:

 

 

Haha!:naughty: Njaa, ma arvan, et ma ei saaks kaua talle silma vaadata, sest ma minestaks juba esimesel minutil ära:wub2:

Link to comment
Share on other sites

mul on koguaeg nii et kui ma midagi sõbrannadele mikast räägin siis neil kohe et mida sa tra jälle temast räägid :D nad pole veel avastand tema laule ja ilu ;D ja siis veel et kõik siin räägivad et mis siis on kui ta gei on, vahet pole ju aga vahe on ju. kui ta peaks pressile otse ütlema et ta gei on siis ma annan otsaad !

Link to comment
Share on other sites

mul on koguaeg nii et kui ma midagi sõbrannadele mikast räägin siis neil kohe et mida sa tra jälle temast räägid :D nad pole veel avastand tema laule ja ilu ;D ja siis veel et kõik siin räägivad et mis siis on kui ta gei on, vahet pole ju aga vahe on ju. kui ta peaks pressile otse ütlema et ta gei on siis ma annan otsaad !

 

Miks? Minu meelest ka tegelikult vahet ei ole kas on vöi ei.:naughty:

Alllmas ta on ikka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy