Jump to content

Mika has...


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A tead Nicole/Jaana ma sain täna hommikul väga hea äratuse, ärkasin üles, panin teleka käima, ja siis hakkas Grace Kelly MTV-lt, ma kargasin kohe püsti ja kohe mööda tuba tantsima.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

mai tea, kujutate ette kuidas ta teise mehega suudleb :| ma ikka nii loodan et ta gei poleks.. no okei, maailmalõpp ikka poleks aga vastik ikka ju

 

 

Aga sa ei pea seda ette kujutama ju. Inimene on inimene, olenemata tema seksuaalsest orientatsioonist.

Link to comment
Share on other sites

mh :D

nicole sa oled täielik inglane :D vaata sa lähed inglismaale eks, ma kunagi lugesin sul midagi. mingi juuni või juuli ?.. ma ka lähen juulis muidu ;D

reiti on teil vä?

 

:roftl: Miks inglane:bleh:? Jep, juulis lähen:wink2:

Link to comment
Share on other sites

A tead Nicole/Jaana ma sain täna hommikul väga hea äratuse, ärkasin üles, panin teleka käima, ja siis hakkas Grace Kelly MTV-lt, ma kargasin kohe püsti ja kohe mööda tuba tantsima.:roftl:

 

Jhaa, väga hea äratus. Ma käisin täna söögivahetunni ajal poes ja just hakkas raadios Grace Kelly. Ma ei tulnud enne poest ka välja kui see läbi sai:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Jhaa, väga hea äratus. Ma käisin täna söögivahetunni ajal poes ja just hakkas raadios Grace Kelly. Ma ei tulnud enne poest ka välja kui see läbi sai:bleh:

 

 

:roftl:

Ma pole raadiost kuulnudki veel seda, kuigi köik söbrad räägivad mulle et nad on kuulnud, ja siis ütlevad mulle raadiojaama ka kust nad seda kuulsid.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

tegelt oli mul oli ka üks hommik nii et emps tuli mu tuppa ja ütles et mariaa, tõuse üüles, siis ma ütlesin et ei mai viitsi, pane raadiot. siis tuli ma grace kelly ja ma kargasin kohe voodis püsti (mingi refleks :D) ja ütlesin et mika juu, pane kõvemaks :D nii hea päeva algus :D

Link to comment
Share on other sites

tegelt oli mul oli ka üks hommik nii et emps tuli mu tuppa ja ütles et mariaa, tõuse üüles, siis ma ütlesin et ei mai viitsi, pane raadiot. siis tuli ma grace kelly ja ma kargasin kohe voodis püsti (mingi refleks :D) ja ütlesin et mika juu, pane kõvemaks :D nii hea päeva algus :D

 

Haha, sa ka Maria? xMariax on ka:roftl:

Link to comment
Share on other sites

tegelt oli mul oli ka üks hommik nii et emps tuli mu tuppa ja ütles et mariaa, tõuse üüles, siis ma ütlesin et ei mai viitsi, pane raadiot. siis tuli ma grace kelly ja ma kargasin kohe voodis püsti (mingi refleks :D) ja ütlesin et mika juu, pane kõvemaks :D nii hea päeva algus :D

 

 

Mul on ka selline refleks.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy