Jump to content

he is sooo cute!


mikila.s

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

What's a lazy eye?:blink:

 

Ma olen nii aru saanud, et nagu laug hakkab vajuma või noh, silm ei püsi täitsa lahti. Et siis peab pingutama, et nad ühesugused välja näeks. Ehkki ma pole seda Mika puhul enne tähele pannud:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahsoo...Ma pole ka tähele pannud seda, aga nohm. Tal on ilusad silmad ikka. Köige esimene asi mis ma tähele panin kui teda esimest korda nägin oli et tal on niiiii ilusad silmad. Ma ei suuda enam lihtsalt.

Link to comment
Share on other sites

Paris Hiltonil on ka üks silm väärakas:D Aga Mikal pole ma seda küll tähele pannud :P

 

 

Parisel on selle pärast, et ta lasi 19 aastaselt silmalau operatsiooni teha. Kuskilt lugesin, et see hakkab tal nagu ära vajuma.

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Parisel on selle pärast, et ta lasi 19 aastaselt silmalau operatsiooni teha. Kuskilt lugesin, et see hakkab tal nagu ära vajuma.

:cool:

 

MTV uudistes rääkis et tal on sellepärast et ta kannab läätsi ja ei hoolda neid vms. Ja et ta tahab minna operatsioonile sellega.

Link to comment
Share on other sites

On lollipop hea laul vä? Ma pole kuulnud veel.(Lamp küsimus.:naughty: )

 

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

 

*Läheb võtab kapist rahusteid ja tuleb tagasi*

 

On küll, see on selline natuke filthy tagamõttega:wink2: :naughty: Hästi mõnna algus on ka kui keegi hüüab Mika:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

 

*Läheb võtab kapist rahusteid ja tuleb tagasi*

 

On küll, see on selline natuke filthy tagamõttega:wink2: :naughty: Hästi mõnna algus on ka kui keegi hüüab Mika:blush-anim-cl:

 

 

Ohissand, ma ei oodanud sellist vastust!:roftl:

Nüüd ma ei suuda plaati ära oodatagi. Aga need laulusönad mulle meeldivad.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy