Jump to content

Hello...


cristi

Recommended Posts

Hi. I´m from estionia, and a huuuuuuuuuuuuuuugeeeeeeeeeeee fan. I cannot wait to buy his album. (actually i thought that i have written here before but it is not here, weird, i wrote so long text and now its gone, sad). I adore him.. :P

 

With love,

Kristi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

et 5.märts tuleb siis eestisse jah ? :) ješšš !!

 

et nagu plaat jah :D et mind valesti ei mõistetaks.. Ja üldse, et mitte vale infot lekitada, siis Lasering.ee's oli paar nädalat tagasi kirjas, et tuleb 5-märts, aga enam pole midagi! Nii et võta näpust, kas juba on müügil.. :)

Link to comment
Share on other sites

et nagu plaat jah :D et mind valesti ei mõistetaks.. Ja üldse, et mitte vale infot lekitada, siis Lasering.ee's oli paar nädalat tagasi kirjas, et tuleb 5-märts, aga enam pole midagi! Nii et võta näpust, kas juba on müügil.. :)

 

 

mai mõelnudki et mika :D aargh, aga see oleks nii kuradi lahe ! tegelt eestis pole ta veel nii populaarne et näiteks tuleks ja kõik piletid väljamüüdud oleks..

õudsalt tahaks ta plaati juba. tegelikult mp3e tahaks rohkem et tema laulud kõik peale panna (h) aga jahh.. mai usu et ma selle niipea saan.

Link to comment
Share on other sites

mai mõelnudki et mika :D aargh, aga see oleks nii kuradi lahe ! tegelt eestis pole ta veel nii populaarne et näiteks tuleks ja kõik piletid väljamüüdud oleks..

õudselt tahaks ta plaati juba. tegelikult mp3e tahaks rohkem et tema laulud kõik peale panna (h) aga jahh.. mai usu et ma selle niipea saan.

 

Heh, eks jah see oleks ebatõenäoline, et Mika siia tuleks XD Miks ei saa siis? Kõik pole ju väga kallid :)

Link to comment
Share on other sites

jap, oleks küll.. nii et peab ikka inglismaale minema :)

ma ei saa ega saa kuidagi empsile auku pähe rääkida et ostaks mulle .. :/

mis su pärisnimi üldse on ?

 

Inglismaale saaksid minna kontserdile enne, kui mp3? Veab siis XD Mul Inglismaale JA kontserdile vist küll raha jätkuks ...:D

 

No ütleme nii, et Kirsti :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy