Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hehe.:naughty:

Ma nägin midagi sellist et Mika oli mu parim söber ja naaber ja ta kolis ära kuskile hästi kaugele ja siis ükspäev tuli tagasi ja kui ma teda nägin siis ma jooksin ta juurde, hüppasin talle sülle ja kallistasin teda hästi kövasti ja pole lahti lasknud enam ja siis ta pidi mind kandma enda süles nii kaua kui me minu majani jöudsime ja sealt ma rohkem eriti edasi ei mäletagi. Igatahes naerda sai kui üles ärkasin.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Vöiks jaa.:roftl:

Ma magasin täna hästi kaua ka ja kui üles ärkasin siis ema ütles " Mis sa unes nägid täna? Pidi küll hea unenägu olema. " :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Jah, sain. Mul see tegelikult oli koguaeg korras, ma pole lihtsalt osanud seda kasutada. Öhtul kui magama hakkasin minema näppisin seda korraks ja siis vaatasin et köik laulud on korralikult peal väljaarvatud ring ring, sest ma unustasin selle sinna panna.:roftl: :roftl:

Aga praegu ma ei saa seda ikka kuulata sest mul sai patarei tühjaks, pähh.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Haha, ma vötsin ka Mika kooli kaasa.:roftl: Vahetundide ajal oli muusika pöhjas(Mika loomulikult)Ja köik klassikaaslased vaatasid mind nii jubedate pilkudega. Mitte et nad tavaliselt ei vaataks. Mu pinginaaber ka soigus minuga et miks ma koguaeg Mikat kuulan.

Link to comment
Share on other sites

Nojah, mind vaadatakse ka nagunii jubedate pilkudega nii et vahet pole:roftl: Ma kujutan ette, et ma ei räägi oma sõpradega siis enam üldse, sest ma ei kuule neid ja siis nad annavad lihtsalt alla ja jätavad mu Mikamaailma:mf_lustslow: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

teree ;D

Ma tahan ka mikat unes näha ja ma tahan ka mp3-me :(

ma polnd mingi sada aastat und näind ja kui nüüd lõpuks üks ööse nägin siis oli see ka mingi et me pidime perega ühte majja kolima kus kummitas, mitte keegi teine aru ei saand et kummitas, mina aint nägin et uksed ise kinni läksin :| :D

Link to comment
Share on other sites

hehh :D

no ma olen ikka loll küll, ma käisin linnas ja ei võind mika plaati osta ! :S

nüüd ma pean mingit ajalugu õppima :S Miks ei tundnud konkistadoorid huvi indiaanlaste kultuuripärandi säilitamise vastu, ahh ? :D ohjumal küll :D

Link to comment
Share on other sites

Haha, ajalugu on jah nöme. Aga matemaatika on veel nömedam minu meelest.

Ma lugesin jah mis te siin rääkinud olite, ma vaatasin ka seda filmi Psühho ja peale seda veel kahte filmi.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ja mata ka veel jah :S meil on mingi eriti nõme teema ka praegu ..

käid 7ndas või 8ndas ?

me mingi rääkisime siin boratist, nii naljakas oli xD oled näind eks ? :D

 

Ma käin kaheksandas.:wink2:

Ma vaatasin enda söbraga Boratit ükspäev, nii naljakas oli. Mu söber rääkis filmi ajal korraks telefoniga ja ta pole saanud korralikult rääkida sest naeris nii hullult.:roftl:

Mitmendas sa käid?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy