Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

irww xD

ma käin 7ndas, tegelt peaks üldse 6ndas ju :| :| . ma tõmbaks oksa ennast kui ma praegu 6ndas käima peaks :D ma olen nii oma klassiõdedest kõige pikem, mis veel kuuendike jumbudest rääkida :D ma oleks mingi giant seal:D ma olen klassis kõige noorem (a) . :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aa, kaheksanda klassi matemaatika on jube, tömba oksa ennast kasvöi.:roftl:

Mu parim söber on ka meie klassist köige noorem ja köige pikem, ta peaks ka tegelikult käima seitsmendas praegu aga ta läks enda vennaga ühel ajal kooli ja nüüd nad on mölemad ühes klassis.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Vat siin kus sa kirjutad siin üleval on igasugused värgid onjoo ja sealt valid selle smailifeissi körval selle asja ja sealt paned browse ja siis upload.:wink2:

 

post-1111-142983648447_thumb.jpg nii ?

Link to comment
Share on other sites

mul pole ka õrna aimugi mida ma kirjutaks sinna. ma pole veel öelnudki et ma üldse tahan :P

ma olen nii vihanee. ma pean kirjandit kirjutama eks ja ma mõtlesin et ma teen selle arvutis ära ja panen mingeid pilte juurde et pikem tuleks ja asi ants. sain mingi pool valmis siis läheb lambist kinni arvuti :@

Link to comment
Share on other sites

Jaa olin mina ;D

Ma pean mingi meie pere seiklustest rääkima, noh suht lahe, sest ma käin perega suht palju reisimas aga ma ikkagi EI VIIITSII kõike uuseti kirjutada.

maria sul saab 700 täis :das:

okeiokei, kes see ikka loeb neid mitu tükki sul on ;D

Link to comment
Share on other sites

Jaa olin mina ;D

Ma pean mingi meie pere seiklustest rääkima, noh suht lahe, sest ma käin perega suht palju reisimas aga ma ikkagi EI VIIITSII kõike uuseti kirjutada.

maria sul saab 700 täis :das:

okeiokei, kes see ikka loeb neid mitu tükki sul on ;D

 

sa oled postitustefriik :D hehe.:punk:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy