Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ka!!:shocked:

 

Ma olen täna terve päev mötelnud et mida sinna kirjutada, koolis tuli üks möte aga see on mul juba meelest läinud.

Homseks ma proovin selle vähemalt ära teha, muidu peldiku taha ja kuul pähe.

Link to comment
Share on other sites

Ma olen täna terve päev mötelnud et mida sinna kirjutada, koolis tuli üks möte aga see on mul juba meelest läinud.

Homseks ma proovin selle vähemalt ära teha, muidu peldiku taha ja kuul pähe.

 

Haha!:naughty: Ma tulen ka siis sinna, jäta mulle ka kuul:roftl:

Mida ma kirjutaaaaaan!!:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Haha!:naughty: Ma tulen ka siis sinna, jäta mulle ka kuul:roftl:

Mida ma kirjutaaaaaan!!:shocked:

 

Jätan.

Sa ajasid mu nii paanikasse jälle, mul oli vahepeal see scrapbook ununenud juba, aga jah....Mida mina kirjutaaaaan??!!:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Jätan.

Sa ajasid mu nii paanikasse jälle, mul oli vahepeal see scrapbook ununenud juba, aga jah....Mida mina kirjutaaaaan??!!:shocked:

 

Kas sa saadad maili või kirjutad käsitsi kuhugi ja skännid?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Okei, ma suht alles nüüd avastasin, et meil on kohe oma estonian thread olemas, ma olen ikka nii ajast maas siin kohas :doh::hypo:.

Niisiis, mul on küsimus, kas seda scrapbook-i asja saavad kõik inimesed, kes tahavad saata? Kui jah, siis hakkan mina ka paanitsema :naughty::shocked:.

Link to comment
Share on other sites

Ma arvan, et kuna mu kiri tuleb nagunii saast, siis ma skännin, et midagigi kena oleks:shocked:

 

Nojah, ilukirjas.:shocked:

Aga ma jäingi haigeks ja ma saan vist homme koju jääda ja siis ma saan önneks terve päev möelda mis ma sinna kirjutan. Aga see on loomulikult ainult siis kui mul hommikul veel palavik on.:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Okei, ma suht alles nüüd avastasin, et meil on kohe oma estonian thread olemas, ma olen ikka nii ajast maas siin kohas :doh::hypo:.

Niisiis, mul on küsimus, kas seda scrapbook-i asja saavad kõik inimesed, kes tahavad saata? Kui jah, siis hakkan mina ka paanitsema :naughty::shocked:.

 

Sa pead sinna kirjutama et sa tahad seal osaleda ja siis saad.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

maria tee siis minu nippi ;D tee omale hommikul teed ja pane kraadiklaasi auru kohale ja oota kuni tuleb nii palju et su emps sul koju lubaks jääda ;D ja siis tee täiega nohuhäält ja ole hästi uimane ;D

Link to comment
Share on other sites

Nojah, ilukirjas.:shocked:

Aga ma jäingi haigeks ja ma saan vist homme koju jääda ja siis ma saan önneks terve päev möelda mis ma sinna kirjutan. Aga see on loomulikult ainult siis kui mul hommikul veel palavik on.:shocked:

 

Oh, saaks ma ka homme koju jääda, aga ei saa:boxed: Appi, mida ma kirjutan!Ma ei taha mingit mõttetut "Mulle meeldivad su laulud! Sa oled nii kena" kirja ju:boxed:

Link to comment
Share on other sites

maria tee siis minu nippi ;D tee omale hommikul teed ja pane kraadiklaasi auru kohale ja oota kuni tuleb nii palju et su emps sul koju lubaks jääda ;D ja siis tee täiega nohuhäält ja ole hästi uimane ;D

 

Haha, mu ema praegu tegi mulle teed. Praegu mul tegelikult on palavik aga ma ei tunne ennast üldse haigena, tantsin ja laulan väärakalt sest mul on hääl täiega ära.:roftl:

Mu ema lubaks mul kasvöi siis koju jääda kui mul 37.0 palavik oleks.:naughty:

Aga hääl on mul küll täiesti väärakas, nagu häälemurre oleks.:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Oh, saaks ma ka homme koju jääda, aga ei saa:boxed: Appi, mida ma kirjutan!Ma ei taha mingit mõttetut "Mulle meeldivad su laulud! Sa oled nii kena" kirja ju:boxed:

 

Nojah, ma ka sellist ei taha, see kölaks natuke imelikult.

Aga tuleta meelde mida sa tundsid kui sa ta muusikat esimest korda kuulsid vms ja sealt hakkavadki asjad arenema vöibolla, kui esimene lause on kirjas siis hakkab jutt jooksma juba.:roftl: Ja varsti ongi A4 lehekülg täis.:naughty:

Vöibolla isegi rohkem kui üks lehekülg.

Mul oleks tegelikult nii palju öelda aga ma ei oska seda kuidagi kirja panna.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Nojah, ma ka sellist ei taha, see kölaks natuke imelikult.

Aga tuleta meelde mida sa tundsid kui sa ta muusikat esimest korda kuulsid vms ja sealt hakkavadki asjad arenema vöibolla, kui esimene lause on kirjas siis hakkab jutt jooksma juba.:roftl: Ja varsti ongi A4 lehekülg täis.:naughty:

Vöibolla isegi rohkem kui üks lehekülg.

Mul oleks tegelikult nii palju öelda aga ma ei oska seda kuidagi kirja panna.:blink:

 

Mul ka....aga ma ei oska seda väljendada....:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy