Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:roftl: igapäev ma just ei keeruta :D

kus maria ja nicole läksid ? :/

 

on kuskil mujal arvatavasti. me oleme ainukesed autsaiderid, kes põhiliselt siin hängivad hehe. ok, ma ei tea, kuidas sinuga, aga mina küll:naughty:

Link to comment
Share on other sites

kas freddie on oma pilti kuhugi saatnud ? minu arust ei ole. ma mõtlesin miuke ta välja näeks :D ma arvan et ta on siuke kivisaare tüüpi, mitte kõige peenikesem ja siuke lahe vend kes palju nalja teeb :D mis sa arvad ? xD

Link to comment
Share on other sites

kas freddie on oma pilti kuhugi saatnud ? minu arust ei ole. ma mõtlesin miuke ta välja näeks :D ma arvan et ta on siuke kivisaare tüüpi, mitte kõige peenikesem ja siuke lahe vend kes palju nalja teeb :D mis sa arvad ? xD

 

KIVISAAR? :D

aa Alari vä? :D Ma ei tea, ma seostan teda alati Mercuryga ja seostan senikaua, kuni ta pilti näen :D ja võibolla seostan ikka edasi.. :D

Link to comment
Share on other sites

ma tahaks juba mõnesmõttes et mul see mika värk üle läheks. :D näiteks kui raadiost tuleb mika siis mul hakkavad käed värisema. on see normaalne vä ? :D

 

no kui sina ütled, siis "minu nimi on Maria" - Je m'appelle Maria. Ja kui mina ütlen, et sinu nimi on, siis on tu t'appelle Maria ;)!

 

:cool: you're normal. noooooot :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy