Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jõu mis teeeete ?

pelleris on jumala hea mikat kuulata ;D

ma nägin su pilti tantastic :das:

miks sa mulle saata ei tahtnud ? :( nojah..

saad aru, mul on väike näpp tääiesti paistes ja sinine ! kui ma seal kehkas võrkpallis kargasin läks mu näpp keskel tagurpidi liigesest välja.

mu väike näpp on sama paks kui pöial :|

niikuinii siin kedagi pole :D omaette räägin :D

 

sest ma panin selle täna ja sind polnud :)

ehee karga rohkem siis teinekord ;))

Link to comment
Share on other sites

Ma ei ole kusjuures midagi kirjutanud veel.:shocked: Ma töesti ei tea mida kirjutada.:shocked:

Ja mul ei olnud vaja kasutada mingit nippi sest mul oli hommikul palavik.:bleh::naughty:

Mul on kurk nii valus, ja hääl on jube, ei taha enam olla haige.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Mul on praegu 2 kuuli alles, üks läheb mulle kui ma seda valmis ei saa ja teine siis sulle Nicole.:shocked:

 

See on lahke sinust oma kuule jagada:thumb_yello: Kas sa üldse midagi oled kirjutanud? Ma pole midagi!! Aga ma ei lähe täna enne magama kui olen:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Mul ka ei ole midagi.:shocked: Kui mul homseks absoluutselt mitte kui midagi ei ole siis ma ei tea mis ma teen.

 

Ma ka! kõik juba saadavad ja ma ei taha ju välja jääda:crybaby: Miks ma nii andetu ja mitte-loominguline olen?? why??:shocked:

*Läheb otsib paberit "Ma hakkan kirjutama!":sneaky2: *

Link to comment
Share on other sites

Ma ka! kõik juba saadavad ja ma ei taha ju välja jääda:crybaby: Miks ma nii andetu ja mitte-loominguline olen?? why??:shocked:

*Läheb otsib paberit "Ma hakkan kirjutama!":sneaky2: *

 

Ma ka ei taha välja jääda!:crybaby:

Ma kahetseks seda arvatavasti elu löpuni.

Link to comment
Share on other sites

Ma ka ei taha välja jääda!:crybaby:

Ma kahetseks seda arvatavasti elu löpuni.

 

Ma ka:crybaby: Ma lähen otsin paberit ja joonistan sinna taustaks midagi ära...siis jääb veel kiri ise mõelda:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ma ka:crybaby: Ma lähen otsin paberit ja joonistan sinna taustaks midagi ära...siis jääb veel kiri ise mõelda:blink:

 

Nojah, kui mul skänner oleks siis ma oleks hea sest sinna vöib ju joonistusi ka saata ja mul on just üks suht hea pilt, mis on Mikast inspireeritud. Aga kirja on ju nii raske kirjutada, eriti veel enda lemmik lauljale.:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Nojah, kui mul skänner oleks siis ma oleks hea sest sinna vöib ju joonistusi ka saata ja mul on just üks suht hea pilt, mis on Mikast inspireeritud. Aga kirja on ju nii raske kirjutada, eriti veel enda lemmik lauljale.:shocked:

 

Just...tahaks midagi erilist kirjutada, aga ei oska ju:sad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy