Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jhaa! ma ka!...aga täna ma nägin ühte arvustust mingilt nõmedalt kriitikult Mika kohta:sneaky2: ...Keegi Tõnis Erilaid....ma ei taha mõeldagi, mis ta Mika kohta kirjutas:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Mu sõbranna luges seda kusagilt ja saatis mulle...midagi et "Algul päris toekana tunduv album läheb edenedes järjest magedamaks ja lõpeb soss-sepana. Sahhariinlik ja paraku ka sõnadelt mitte kuigi andekas" :shocked::sneaky2: Kui ma selle tüübi kätte saaks:rocket:

Link to comment
Share on other sites

Appii :| oi tra, nüüd ma läksin närvi :@ tahaks näha seda meest, ise on raudselt mingi rotinäoga värdjas, ma annaks munadesse talle !

nüüd ma läksin närvi ma ütlen :D

Link to comment
Share on other sites

Nii, ma printisin sellest märgist pildi välja....siis võtsin ühe mingi suvaka märgi, mis mul kodus oli. Võtsin selle plastmassist läbipaistva katte ära, eemaldasin selle paberi, asendasin Mika fan clubi märgi logoga ja panin kile uuesti peale...jumala kena on:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:D

nii nõme et mul siuksed sõbrad on :( ma pidin võistlustel käima ja ütsin empsile et ta skyplusi kell 2 kuulaks ja ütleks mulle kes esimene on, ja siis kui ma pärast riietusruumis olin oli emps mulle sõnumi saatnud : mika 1. ma olin jumala õnnes seal ja siis üks sõbranna tuli minu juurde ja ütles et kuule mika on pede ju :S ja mu õde ja õemees ka räägivad koguaeg aeg et mikal on ära lõigatud :S:S nii närvi ajab..

Link to comment
Share on other sites

:shocked::blink::boxed: Ma lööks oma sõbrad maha kui nad nii räägiks:biggrin2: Neile suht meeldib Mika, aga pole nii sõltuvuses kui mina:cool:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy