Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

ok dziewczyny, ladnie sie przedstawilyscie, dzieki! nie bylo mnie tu troche, duzo pracuje, nie mam czasu...... musimy zrobic burze mozgow i cos zadzialac w sprawie koncertu w polsce. zrobie dzis lub jutro watek na pmfc, mam nadzieje na jakis odzew!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

a my na to jak na lato!

trzeba zaczac cos robic, bo wczoraj byl taki fajny moment z mika, ze hej!!! w kazdym razie do warszawy jedzie!!! (tzn, na dzien dzisiejszy :wink2:) nie chce uprzedzac faktow, kasia ma filmik i same zobaczycie!!!

a kamus i agusiaczek juz planuja, planuja... :thumb_yello::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

O rany, ja tu kiedyś umrę przed tym monitorem, naprawdę! Kasiaaa, chcemy filmik! Ale Wam zazdroszczę, dziewczyny! Jesteście takie lucky że hej, za to ja, kiedy już w końcu ogarniam jakiś koncert, chcę jechać i wszystko dopinam na ostatni guzik, to mi go podle odwołują :boxed:. No ale już prawie się pozbierałam po tej małej praskiej tragedii i zaczyna do mnie docierać, że M. n a p r a w d ę przyjedzie do Warszawy, to takie niesamowite! I do planowania czegoś mam coraz więcej zapału :biggrin2:. Robimy burzę mózgów? Czy coś już się fajnego urodziło, a ja nie zostałam w ogóle wtajemniczona? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy