Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Jak tak oglądam kolekcje Mika jaką mają inni fani to jest niesamowite.Moja kolekcja jest skromna 2 Sinfonie Pop 2 single 3 epki i OOL na które czekam aż dojdzie nie licząc mojej kolekcji zdjęć i innych Mikowych rzeczy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hej hej, też tu czasem zaglądam ale ostatnio zbyt wiele się dzieje w życiu rzeczywistym i po prostu nie mam czasu a czasem nawet chęci i myślę tylko żeby w końcu się położyć albo mieć dzień bez robienia tłumaczeń czy czegokolwiek innego XD A co do polskich fanów pamiętajcie - nie liczy się ilość tylko jakość :biggrin2: A sądzę, że co ja co ale na tą garstka swoich fanów z PL, Mika nie ma co narzekać! A poza tym cieszmy się, już niedługo the Voice! W końcu moje soboty będą zabawniejsze i bardzo mnie ciekawi ten nowy sezon. 

Miłego dnia wszystkim :wink2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

No jesteśmy w czwórkę :P W każdym razie jeśli chodzi o aktywnych tutaj fanów.

Może jeszcze ktoś dołączy? Odwagi!!!!

I nie chodzi o to, by cały czas śledzić MFC, ale żeby od czasu się ujawnić.

W końcu jeśli chcemy, by Mika przyjechał do Polski, to warto byłoby wiedzieć ile nas będzie na koncercie.

Tylko my cztery? Super!!!!! :cheer:Będzie czadowo!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

The Voice startuje 9 lutego o 21:00.

Ale już 8 lutego również o 21:00 pokazany zostanie program o tych uczestnikach poprzednich edycji, który odnieśli sukces.

Będzie między innymi Kendji czy Arcadian, których coachem był Mika.

Mam nadzieję, że pokażą również jakieś fragmenty z Miką!

Będę oglądać.

 

https://www.firstonetv.live/Live/France/TF1-28

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dominika said:

Wczoraj obejrzałam 1 odcinek La Compagnia Del Cigno, a w nocy już mi się o tym śniło! :lmfao:

Ludzi mózg jest doprawdy szalony hahaha :lmfao:

Mam nadzieje, że to był miły sen a nie koszmar? :das::P

Dwa pierwsze odcinki chyba najbardziej mi się podobały (jak dotąd). I mimo, że bardziej domyślałam się treści, niż rozumiałam, to nawet zdarzyło mi się parę łez uronić :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Anna Ko Kolkowska said:

Mam nadzieje, że to był miły sen a nie koszmar? :das::P

Dwa pierwsze odcinki chyba najbardziej mi się podobały (jak dotąd). I mimo, że bardziej domyślałam się treści, niż rozumiałam, to nawet zdarzyło mi się parę łez uronić :facepalm:

Choć nie pamiętam o czym dokładnie był ten sen, to raczej był on przyjemny. Chociaż twarz surowego dyrygenta również się w nim ukazała 😕 Ja teraz zabieram się za kolejny odcinek :das: Fakt faktem, momentami jest nużące oglądanie i nie rozumienie treści. Co innego z Casa Mika, kiedy ten przez większość czasu jest na ekranie i nie trzeba się jedynie skupiać na treści a na samym Mice hehe :biggrin2: Chciałam sobie jeszcze odświeżyć film Un Bacio, ale nie mogę znaleźć wersji którą wcześniej oglądałam z angielskimi napisami. Znalazłam na vod z polskimi, ale tam już trzeba zapłacić za oglądanie 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uwaga! Uwaga!

Na stronie Mikapopolsku.com rusza nowa zakładka!!!!!

A czego ona może dotyczyć?

Hmmmmm....................

 

:toot:

 

The Voice!!!!!!

No oczywiście. 

Na razie są tam wstępne informacje plus kilka zwiastunów.

 

https://mikapopolsku.com/the-voice-france-8/

 

Co tydzień będą dochodzić nowe materiały: komentarze, zdjęcia itp.

 

Zapraszam!!!

 

I jeśli macie jakieś pytania dotyczące tłumaczenia z francuskiego, dajcie znać. Postaram się przetłumaczyć/ wyjaśnić.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Anno za opis pierwszego odcinka wcale nie był taki długi A wręcz bardzo ciekawy.Nie zauważyłam że Shaun jest innej orientacji.Wyglądał normalnie.Tak to jest jak się skupia swoją uwagę na Mice.:flowers2:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Szara. said:

Dziękuję Anno za opis pierwszego odcinka wcale nie był taki długi A wręcz bardzo ciekawy.Nie zauważyłam że Shaun jest innej orientacji.Wyglądał normalnie.Tak to jest jak się skupia swoją uwagę na Mice.:flowers2:

A po czym można poznać inną orientację? :lol3:  Mika i Julien od razu się domyślili. Ale trzeba było znać piosenkę i połączyć jej treść z wykonawcą!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy