xintra

The Polish Thread? ..... Please!

Recommended Posts

rozpoczelam propagande wsrod znajomych z Polski,zmuszam ich do sluchania Miki :D

i bardzo slusznie

mi mowia ze mam jakas chora obsesje

no trudno...

Uff, dobrze że wykopałam ten temat! Na pewno jest nas więcej! Siostry i bracia, gdzie jesteście? Ja zwerbowałam kilka osób z GG do słuchania Miki, i koleżankę z klasy... Ale to jeszcze chyba za mało, żeby kupili płytę... Jak płyta będzie się dobrze sprzedawać, to może Mika i nas odwiedzi? Mam taką nadzieję. Tylko jak przyjedzie, to pewnie do Wawki a tam ja raczej nie pojadę...

Uff, dobrze że wykopałam ten temat! Na pewno jest nas więcej! Siostry i bracia, gdzie jesteście? Ja zwerbowałam kilka osób z GG do słuchania Miki, i koleżankę z klasy... Ale to jeszcze chyba za mało, żeby kupili płytę... Jak płyta będzie się dobrze sprzedawać, to może Mika i nas odwiedzi? Mam taką nadzieję. Tylko jak przyjedzie, to pewnie do Wawki a tam ja raczej nie pojadę...

Trzeba go będzie na mówić na całą trasę po Polsce :D

a ja dostalam wiadomosc od Miki na Myspace po tym,jak poinformowalam go,ze jest na 1 miejscu listy RMF FM-bardzo sie ucieszyl wiec kto wie,moze przyjedzie?:wink2:

Hey Paula pop, didn't realise you were Polish.

Now you are PPP lol.

yep,I was born there and lived there for quite a long time-everything in my life has a P in it like in Penniman :D

a ja dostalam wiadomosc od Miki na Myspace po tym,jak poinformowalam go,ze jest na 1 miejscu listy RMF FM-bardzo sie ucieszyl wiec kto wie,moze przyjedzie?:wink2:

a jest? :shocked:

Wiem, że na VH1 dają poplistę, ale przecież Relax nie mogą dac, bo nie ma klipu. Wiem też, że na 4.fun.tv można głosować, żeby pokazali teledysk Miki, Grace Kelly, ale nikt na to nie głosuje i mój jeden glos nic nie zdziała... :/ Za to na Vivie Polskiej dają Grace Kelly dość często... I raz pokazali Love today w tym programie o Mice, o którym już mówiłam... Czyli propagandę w Polsce czas zacząć ;)

PS. Proponuję, żebyśmy byli w kontakcie, jak chcecie, macie moje GG: 8247549

tak dlatego też dziś specjalne nastawiłam budzik na 9 ażeby obejrzeć tą listę na vh1 a tu psikus! Sophie ellis bextor na pierwszym :blink:

Na vh1 tez czasem puszczaja Grace i dzis na mtv bylo nawet :P

Na MTV i na VH1 jeszcze nie widziałam, ale to nic, kiedyś obejrzę, wariuję za bardzo, kiedy mika jest w TV :P Moja mama każe mi ściszać, buuuu ;( A mój brat odkrył, że Mika to moja miłość, cóż zrobić? :P

grzebiac po forum natrafilam na tenze temat :) wiec po publicznym przedstawiemu sie przywialo mnie tu :] witam i pozdrawiam :biggrin2: :biggrin2:

grzebiac po forum natrafilam na tenze temat :) wiec po publicznym przedstawiemu sie przywialo mnie tu :] witam i pozdrawiam :biggrin2: :biggrin2:

cześć! Witamy :D

Mi też każa Mikę ściszać no albo wyłaczać :/

mu cousin lives in Belgium, her parents are both polish and she can speak a bit but she cannot write anything :D

ps. mnie sasiad niedlugo eksmituje wraz z moim sprzetem grajacym :D