Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Heh, wtyki, chciałabym... :/

Czasem mam naprawdę dość tego, że mieszkam w Polsce, bo tu naprawdę nie ma na nic szans :thumbdown:

W Polsce na pewno jest więcej fanów Miki niż na tym forum, ale tak czy siak jesteśmy bezsilni.

W ogóle nie mam pojęcia, jak można by tu zorganizować koncert Miki...

Jeśli organizatorzy koncertów (ktokolwiek się tym zajmuje) będą zwracać uwagę na gusta muzyczne większości Polaków, to pewnie i tak go nie zaproszą :furious:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie... Tak, może troszkę nie na temat, ale napiszę. Oglądałam Eurowizję wczoraj i zauważyłam coś. Choćbyśmy nie wiem jaką piosenkę mieli, i tak nie wejdziemy do finału, bo nasz kraj nie ma wogóle renomy jeśli chodzi o muzykę. Nikt do nas nie przyjedzie tak sobie.

 

Ale, zaświtało mi coś. Sprawdziłam, że za sprzedanie 10000 egzemplarzy płyty zagranicznej w Polsce przyznawana jest złota płyta. Nie wiem, jak płytka Miki się sprzedaje w Polsce, ale postaram się dowiedzieć. A jeżeli doszłoby do sprzedania tych 10 tys, to Mika musi przyjechać i tę płytę odebrać, prawda? A bez koncertu obyć się nie może :D

Link to comment
Share on other sites

Dobra, znalazłam pewien ranking sprzedaży płyt w Polsce, nie wiem, na ile można temu wierzyć, oto link:

 

http://www.olis.onyx.pl/listy/index.asp

 

No i ten ranking mówi wyraźnie, że nie ma złotej płyty... Kurcze, nie rozumiem tego, żeby nie sprzedać 10 tys egzemplarzy tak świetnej płyty? W głowie się nie mieści :/

Link to comment
Share on other sites

No nie, nawet US 5 ma złotą płytę, a Mika nie...

To chyba my musimy kupić te 10 000 płyt, bo inaczej nie da rady :biggrin2:

 

A co do Eurowizji (też oglądałam), to naprawdę nigdy się nie dostaniemy do tego finału i tu już nie chodzi o muzykę (bo nasza piosenka wcale nie odstawała od innych, były nawet gorsze), tylko na Polskę po prostu nikt nie głosuje. Jakoś inne kraje nie bardzo nas lubią.

 

Heh, a jak zobaczyłam na Eurowizji tego gościa z Belgii, to od razu uśmiech na twarz i:

"On wygląda jak Mika... Tylko trochę bardziej opalony!" :roftl:

Ale oczywiście Mika jest od niego 1000 razy lepszy (pod każdym względem :bleh:)

Link to comment
Share on other sites

A pewnie, że nie :naughty:

 

a teraz...

muszę się przyznać...

albo raczej pochwalić :bleh: ...

że od dziś...

jestem szczęśliwą posiadaczką...

oryginalnej płyty Life in Cartoon Motion! :biggrin2:

 

dobra, wiem, że już wszyscy mają ją od dawna, ale ja kupiłam dopiero dziś i jestem z tego bardzo dumna i ogólnie zadowolona :mf_rosetinted:

 

hehe, mała rzecz, a cieszy :wink2:

Link to comment
Share on other sites

też kupiłam oryginalną płytę...kupiłam wersję "polsk cena",gdzie nie ma książeczki z tekstami...ALE dorwałam ją w kulturomaniaku i co...?? takie błędy,że głowa mała...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć, mam na imię Ada i jestem kolejną polską fanką Miki! :biggrin2:

Ale nas dużo! :wink2:

Również posiadam polską wersję płyty Miki i nie mam pojęcia czym różni się ona od nie-polskiej wersji. :)

Tak bardzo chciałabym żeby Mika przyjechał do naszego kraju...

Czy ktoś widział może występ Miki w Hollywood(na filmie lub na żywo)? Mam na myśli wykonanie "Love today". On jest doskonały...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Heh, ja wpadam tu codziennie (no prawie), ale teraz przyjęłam postawę przyczajonego tygrysa i tylko czytam :biggrin2:

Zresztą i tak nawet na to nie bardzo mam czas- mimo, że zakończenie roku szkolnego już tuż tuż, to u mnie w szkole pracuje się teraz na najwyższych obrotach :blink::thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Polish sounds soo.....cool :mf_rosetinted::biggrin2:

 

Everyone knows that! :biggrin2:

 

U mnie w szkole na szczęście już właściwie nic się nie dzieje... Na przykład na fizyce rozmawialiśmy o UFO i o Kubicy :naughty:. I nauczycielka wypuściła nas 20 minut wcześniej do domu :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

I thought that your language is similar to polish and polish names aren't strange for people from Estonia :biggrin2:.

 

hell yes:roftl:

they are extremely difficult to read.. I can't even pronounce them!

but I like the name "Duduš", it's cute ^_^

But all those places.. Miedzwo... :insane: Don't even remember :P

Link to comment
Share on other sites

hell yes:roftl:

they are extremely difficult to read.. I can't even pronounce them!

but I like the name "Duduš", it's cute ^_^

But all those places.. Miedzwo... :insane: Don't even remember :P

 

And how to say "Podróż za jeden uśmiech" in Estonian (I'm not sure how your language's name is... Estonian, yes?)? :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy