Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

O kurcze ale nas tu dużo :biggrin2: Cześć wszystkim! Jakim cudem dorwaliście płytę w Empicu??!! Przyłażę tam codziennie (sklep w Szczecinie) i nie ma... Swoją mam z iTunesa, ale dorwę jeszcze oryginał, by chociaż powąchać tych kartek :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

O kurcze ale nas tu dużo :biggrin2: Cześć wszystkim! Jakim cudem dorwaliście płytę w Empicu??!! Przyłażę tam codziennie (sklep w Szczecinie) i nie ma... Swoją mam z iTunesa, ale dorwę jeszcze oryginał, by chociaż powąchać tych kartek :biggrin2:

 

Ja w ogóle nigdzie nie widziałam oryginalnej płyty, wszędzie tylko wersję "polska cena"... Takich u mnie w Empiku jest milion :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

Ja w ogóle nigdzie nie widziałam oryginalnej płyty, wszędzie tylko wersję "polska cena"... Takich u mnie w Empiku jest milion :biggrin2:.

 

teoretycznie ona jest oryginalna.

ja 'spotkalam' obydwie ale kupilam polską,bo powiedziano mi że rózni się tylko tym,że w tej za 65 są teksty piosenek,które mam dawno podrukowane:]

ale http://www.empik.com tu mozna zakupic płytke

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam :D Faktycznie, sporo nas!

Jeśli chodzi o płytkę... Najpierw ściągnęłam oczywiście :bleh: No i niedawno kupiłam sobie na allegro. Chyba tą "polska cena", bo za 20 zetów :cool: Ale skoro nie ma tekstów, jak mówicie... No to kupię drugą. Aaaaaaaaale problem. Ale beznadziejnie zrobili, że podzielili na wersję normalną i polską... :thumbdown: Nigdy wcześniej nie widziałam takiego przypadku z jakąkolwiek płytą!

Jeśli ktoś miałby ochotę kupić oryginalną płytę, to można ją dostać przeważnie w każdym sklepie internetowym z płytami - merlin.pl, stereo.pl, fan.pl, gigant.pl... Do wyboru do koloru :) No, w końcu jestem obeznana w tym temacie ;D Nie kupuję gdzie indziej, bo z internetu (przynajmniej moje) wszystkie są cacy, zawsze o parę groszy tańsze niż w Empiku, gdzie drożyzna niesamowita...

 

Super, że mamy swój polski wątek na forum :)

 

Zapraszam na http://www.mika21.blog.onet.pl.

Regards :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, Toruń może być, to bliziutko...

 

Tak jest! Do Torunia, proszę :D

Ej. No ale można by jakoś dać znać o sobie! Pomyślę nad tym. Wypadałoby poszukać jakiegoś adresu jego agenta czy coś... Lub na forum wpisać się w wątku o koncertach albo założyć swój. W końcu jeżdżą brytyjscy przedstawiciele fan clubu na koncerty, więc mogli by może przekazać Mice jakiś list z prośbą o koncert u nas... :blush-anim-cl: Co Wy na to? Pozwolicie mi nad tym pomyśleć i zrealizować? :wink2: Jak mn coś na myśl przyjdzie, to Wam osobiście ogłoszę, ha? :D

 

Regards ziomale :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Czy polscy fani mają może swoje strony albo blogi o Mice? :biggrin2:

I co myślicie o... Oficjalnym POLSKIM fan clubie Miki? Rozumiem, że to wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i wolnym czasem, ale... Czy nie warto? :blush-anim-cl:

Czekam na Wasze opinie! :winksmiley02:

Link to comment
Share on other sites

Wow! Ile się tu dzieje, jak mnie nie ma :wink2:

 

Tak jest! Do Torunia, proszę :D

Ej. No ale można by jakoś dać znać o sobie! Pomyślę nad tym. Wypadałoby poszukać jakiegoś adresu jego agenta czy coś... Lub na forum wpisać się w wątku o koncertach albo założyć swój. W końcu jeżdżą brytyjscy przedstawiciele fan clubu na koncerty, więc mogli by może przekazać Mice jakiś list z prośbą o koncert u nas... :blush-anim-cl: Co Wy na to? Pozwolicie mi nad tym pomyśleć i zrealizować? :wink2: Jak mn coś na myśl przyjdzie, to Wam osobiście ogłoszę, ha? :D

 

Regards ziomale :bleh:

 

Możesz próbować, ale właściwie myślę, że w ten sposób to nie wypali.

Ale jako że nie mam innych pomysłÃ³w, to będę trzymać za Ciebie kciuki :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Wow! Ile się tu dzieje, jak mnie nie ma :wink2:

 

 

 

Możesz próbować, ale właściwie myślę, że w ten sposób to nie wypali.

Ale jako że nie mam innych pomysłów, to będę trzymać za Ciebie kciuki :biggrin2:

 

Dokładnie to samo chciałam powiedzieć :biggrin2:. Też kiedyś próbowałam zabrać się za coś takiego, ale zupełnie mi nie wyszło. Jeżeli jednak podejmiesz się założenia strony itp., możesz na mnie liczyć :thumb_yello:. Bardzo chętnie w czymś pomogę :original:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej! Witajcie wszyscy! Nareszcie znalazłam taki temat. Cieszę się że należa do tego funclubu Polacy.

Żeby nie przynudzać i żebyscie nie mysleli że jestem jakis gbór :biggrin2:

To może mówmy sobie kto ile ma lat? Kto z polskich fanow Miki na tym fanclubie jest najmłodszy? :D... Jeżeli chcecie :)

Pozdrowienie dla wszyskich MIKI fanów!! :*

Link to comment
Share on other sites

Hej! Witajcie wszyscy! Nareszcie znalazłam taki temat. Cieszę się że należa do tego funclubu Polacy.

Żeby nie przynudzać i żebyscie nie mysleli że jestem jakis gbór :biggrin2:

To może mówmy sobie kto ile ma lat? Kto z polskich fanow Miki na tym fanclubie jest najmłodszy? :D... Jeżeli chcecie :)

Pozdrowienie dla wszyskich MIKI fanów!! :*

 

Gbur. Przez 'U' :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

Gbur. Przez 'U' :biggrin2:.

 

Oj tam, każdy się może czasem pomylić przecież :wink2:

 

Ja mam prawie 17 lat i raczej nie wygram w konkursie na najmłodszego fana, ale co mi szkodzi się przyznać do swojego wieku :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, każdy się może czasem pomylić przecież :wink2:

Wiem, wiem, to tylko taka złośliwostka na powitanie naszego kolejnego rodaka w MFC :biggrin2:.

 

Ja mam prawie 17 lat i raczej nie wygram w konkursie na najmłodszego fana, ale co mi szkodzi się przyznać do swojego wieku :naughty:

 

Ha! A ja jestem młodsza, a ja jestem młodsza! :tongue2: Wiem, że nie da się tego zauważyć po moich błyskotliwych inteligentnych postach :naughty::biggrin2:. Mam 15 lat.

Link to comment
Share on other sites

Ha! A ja jestem młodsza, a ja jestem młodsza! :tongue2: Wiem, że nie da się tego zauważyć po moich błyskotliwych inteligentnych postach :naughty::biggrin2:. Mam 15 lat.

 

O nieeee, przegrałam na samym początku :biggrin2:

 

Czuję się staro :wheelchair: :blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy