Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Mam ogromną nadzieję, że Mika zaprezentuje coś nowego podczas The Voice w okolicach finałów. Tak samo jak zrobił to z piosenką Talk About You przed wypuszczeniem albumu NPIH. Liczę, że powtórzy to w tym sezonie z nową płytą :naughty:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Anna Ko Kolkowska said:

Na dobry początek tygodnia (tak wiem, że dziś wtorek ale wczoraj było święto).

Stare video z polskim akcentem. 

No to już wiemy, że Mika nie jest Polakiem ;-)

Ale można by mu pokazać polskie tradycje na Boże Narodzenie!

 

 

Video idealne na początek tygodnia, dzięki wielkie @Anna Ko Kolkowska :thumb_yello: Uwielbiam cały ten program, Mika i Paul są tacy zabawni. No i podziękujmy Paulowi, że wspomniał akurat Polskę, zawsze to jakaś promocja naszego kraju :lmfao:

Jakby Mika zjawił się w końcu u nas, to jestem przekonana, że poznałby wszelkie tradycje świąteczne i nie tylko - chętnych do oprowadzenia go po Polsce by nie brakło :fisch:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hahaha prawda! Nie raz gościu z tego programu wypomina Mice, że jest z Polski :lmfao:
Osobiście nie za bardzo przepadam za tym całym Paulem. Jak dla mnie jest zbyt bezpośredni i dość wulgarny, ale mają z Miką niezłe momenty :biggrin2: Plus skoro są przyjaciółmi, to muszą się jakoś dogadywać

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dominika said:

Hahaha prawda! Nie raz gościu z tego programu wypomina Mice, że jest z Polski :lmfao:
Osobiście nie za bardzo przepadam za tym całym Paulem. Jak dla mnie jest zbyt bezpośredni i dość wulgarny, ale mają z Miką niezłe momenty Plus skoro są przyjaciółmi, to muszą się jakoś dogadywać

To prawda, Paul jest bardzo bezpośredni i ma się wrażenie, że nie ma rzeczy o którą by nie mógł spytać ale może właśnie przez to czuć taką swobodę w ich rozmowie ( a przynajmniej ja mam takie odczucie). W różnych filmikach z nimi widać, że się dobrze dogadują. :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Dominika.Wiem coś o tym też nie lubię pisać cv kiedy potrzebuję.U mnie jestem chora,męczę się z zatokami a tu trzeba do pracy chodzić.Jakoś się przemęczę.Podkradłam sobie kolejnego gifa. :biggrin2:   Może Mika poprawi mój nastrój. :naughty:

Edited by Szara.
Link to comment
Share on other sites

@Szara. zdrówka życzę :hug:

Ja dziś pół dnia w pociągu spędziłam a potem siedziałam nad francuską gramatyką i tłumaczeniami, jutro kolokwium i trochę się obawiam jego formy dlatego już wszystko przeglądam nie tylko słówka :(  @Dominika jak już masz CV to teraz wszystko pójdzie z górki, trzeba być dobrej myśli :thumb_yello: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy