xintra

The Polish Thread? ..... Please!

Recommended Posts

Dziękuję Anno za tłumaczenia odcinków.Masz naprawdę dużo pracy żeby przetłumaczyć to wszystko.Dużo można z tego się dowiedzieć co się dzieje w Voice.:flowers2:

• Thanks 1

Ostatnio mam mało czasu na Mikę, chociaż staram się być na bieżąco (to zresztą fanowski obowiązek!:biggrin2:) jeśli nawet mam tą ociupinę czasu to nie chce mi się już pewnych rzeczy robić. Skąd ty @Anna Ko Kolkowska bierzesz czas na te wszystkie tłumaczenia dziewczyno!? :blink:

• Haha 1

Też się nad tym zastanawiałam.Ja tak samo mam jeśli już mam czas też staram się być na bieżąco narazie mam go sporo bo jak poogarniam coś mogę sobie obejrzeć ale niedługo wolne się skończy.

• Haha 1

Szalona tak jak mówię czasem o Mice.:biggrin2: Już obserwuję.:wink2:

• Like 1

Uff. Skończyłam podsumowanie piątego odcinka The Voice. Jestem wykończona! Chyba pobiłam rekord szybkości :lol3:

Dla wygody w czytaniu (ale i w uzupełnianiu) utworzyłam kolejną zakładkę na "Przesłuchania w ciemno część 2".

Myślę, że po 4 odcinki w zakładce wystarczą, żeby się przeglądarka "nie zapchała" :das:

https://mikapopolsku.com/przesluchania-w-ciemno-czesc-2/

• Like 1

Uwaga uwaga!!!

DO WSZYSTKICH POLSKICH FANÓW Z MFC!!!!

Radiowa "Trójka" podała na liście nowości "Tiny Love"!!!!

Mamy czas do piątku 23 sierpnia do południa, aby dodać jak największą ilość głosów.

Mamy szansę, aby Mika zaistniał w polskim radiu!!!!

Zarejestrujcie się na lp3.polskieradio.pl

Zagłosujcie na "Tiny Love"!!!!!

Przekażcie tę informację innym fanom i znajomym.

ROZPOCZYNAMY AKCJĘ "TINY LOVE" 

Wreszcie możemy się wykazać!!!

Poniżej kilka screenshotów ze stront "trójki".

Ci co się zarejestrują, niech napiszą dwa słowa pod tym postem.

image.thumb.png.850a87986ccbfd61c656ab26cc307c23.png

image.thumb.png.abe1bdbe4c2ad51f0e2c56155e4bb952.png

• Like 1

2 minutes ago, Dominika said:

I znowu pomimo naglaśniania akcji wszem i wobec nici wyszły :tears:

Słuchałam listy wtedy w piątek.

O Boże, co to się za audycja zrobiła! Albo polskie piosenki albo jakieś odgrzewane kotlety (nie obrażając nikogo): stare piosenki Queen, David Bowie. Nie wiem ile ludzi tego słucha. 

Żenada jednym słowem.

• Sad 2

Bo u nas to potrafią puszczać albo stare kawałki na okrągło albo te nowe, dla nich nie ma kompromisu :annoyed_h4h:

19 minutes ago, Dominika said:

Bo u nas to potrafią puszczać albo stare kawałki na okrągło albo te nowe, dla nich nie ma kompromisu :annoyed_h4h:

Myślę, że Trójka bardzo się zmieniła jako stacja państwa (PiS i spółka). Od dawna jej nie słucham. Nawet zdziwiłam się, że Marek Niedźwiecki tam jeszcze pracuje. Wydawało mi się że go już dawno wyrzucili. 

Kiedyś to była stacja awangardowa i pokazywała nowe trendy. Listy Przebojów Trójki słuchali wszyscy. Cóż, dawne czasy....

To smutne kiedy polskie stacje radiowe nie chcą promować Miki  u nas. Jest takim genialnym artysta a dalej mało ludzi o nim wie. :winksmiley02:

• Like 1

10 hours ago, Szara. said:

To smutne kiedy polskie stacje radiowe nie chcą promować Miki  u nas. Jest takim genialnym artysta a dalej mało ludzi o nim wie. :winksmiley02:

Ja się cieszę tym, że coraz więcej Polaków wchodzi na moją stronę internetową. Z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej wejść. Czyli polscy fani szukają informacji o Mice!!!!!

I jak to ostatnio Mika powiedział w swoich wywiadach: rynek muzyczny się zmienia. Bardzo dużo dzieje się na platformach muzycznych.

Tak więc niekoniecznie radio czy telewizja mają wpływ na to, co ludzie słuchają. 

Posted (edited)

Uwaga! Uwaga!

Już dziś można zamówić płytę na stronie empik.com

Cena 52 zł plus koszty wysyłki.

Z opisu wynika, że jest to wydanie na Polskę  (Universal Polska).

Empik.thumb.JPG.2e46c9f224477c236cd028c2b2978410.JPG

Edited by Anna Ko Kolkowska