Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!

Recommended Posts

1 hour ago, Dominika said:

Hejo, hejo! Co tam u was słychać nowego?

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, ale mam nadzieję, że chociaż na parę dni wróci jeszcze piękna złota jesień.

Muszę przyznać, że cała ta sytuacja z covidem coraz bardziej mi doskwiera, to co słyszę w telewizji i innych mediach to normalnie cyrk na kółkach, nie można nic planować, a najbardziej brakuje mi podróży.

Dobrze, że Mika trzyma nas w kupie silną ręką :naughty:

121695430_10158059517758040_2097726174384173122_o.thumb.jpg.4e75a828927884c1b99174585c6cc2ef.jpg

No mi też najbardziej brakuje podróży, planowania, mikowego szaleństwa!!!!

Na szczęście mogę pracować z domu. A ponieważ jestem domatorką, więc mi to nawet za bardzo nie przeszkadza.

Ale współczuję ludziom, którzy muszą chodzić do pracy i w dodatku mają dzieci w wieku przedszkolnym albo szkolnym, bo to rzeczywiście stresujące. Nie wiadomo jak się zorganizować i co zrobić z dziećmi. I ten lęk przed kwarantanną.

Żyjemy naprawdę w "ciekawych" czasach. Kiedyś będzie się o tym na lekcjach historii uczyć. Mam nadzieję, że w normalnych szkołach, w normalny sposób, a nie zdalnie i w maskach na twarzach...

Mam wrażenie, że Mika złapał wiatr w żagle i odnalazł się w nowej rzeczywistości. Okazało się, że wiele rzeczy można robić zdalnie albo inaczej. On ma bardzo otwarty i elastyczny umysł. I widać w jego ostatnich wpisach i stories, że jest w swoim twórczym żywiole.

Czego i nam wszystkim życzę :itsok:

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hej hej, też tu czasem zaglądam ale ostatnio zbyt wiele się dzieje w życiu rzeczywistym i po prostu nie mam czasu a czasem nawet chęci i myślę tylko żeby w końcu się położyć albo mieć dzień bez robien

Brak zainteresowania ciemno to widzę choć dalej mam nadzieję na koncert?Szkoda,że ludzie nie wiedzą jakim wspaniałym artystą jest Mika a Ci co tutaj byli wcześniej stracili zainteresowanie może.

Ja się zarejestrowałam żeby zdobyć więcej informacji o Mice kto to taki ten Mika.A jak wsiąknęłam to na dobre.I też na początku mało pisałam dalej nie pisze za dużo a szaleje tylko na pw tam nie muszę

Posted Images

31 minutes ago, Anna Ko Kolkowska said:

No mi też najbardziej brakuje podróży, planowania, mikowego szaleństwa!!!!

Na szczęście mogę pracować z domu. A ponieważ jestem domatorką, więc mi to nawet za bardzo nie przeszkadza.

Ale współczuję ludziom, którzy muszą chodzić do pracy i w dodatku mają dzieci w wieku przedszkolnym albo szkolnym, bo to rzeczywiście stresujące. Nie wiadomo jak się zorganizować i co zrobić z dziećmi. I ten lęk przed kwarantanną.

Żyjemy naprawdę w "ciekawych" czasach. Kiedyś będzie się o tym na lekcjach historii uczyć. Mam nadzieję, że w normalnych szkołach, w normalny sposób, a nie zdalnie i w maskach na twarzach...

Mam wrażenie, że Mika złapał wiatr w żagle i odnalazł się w nowej rzeczywistości. Okazało się, że wiele rzeczy można robić zdalnie albo inaczej. On ma bardzo otwarty i elastyczny umysł. I widać w jego ostatnich wpisach i stories, że jest w swoim twórczym żywiole.

Czego i nam wszystkim życzę :itsok:

Twoje pierwsze zdanie to jest całe sedno sprawy! Dzisiaj przeglądałam sobie filmiki i zdjęcia z moich Mikowych przygód i się łezka w oku kręciła, a serducho biło dwa razy szybciej, piekne wspomnienia i warte czekania na tworzenie kolejnych :cloud:

• Like 1