Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Hvala!!! :blush-anim-cl:

 

Wow, dobro ste radile na ovoj kučici!! :wink2:

Bila sam samo :shocked: kad sam se loggirala... Ništa jasno... :wink2:

 

I, kako si?

 

Ja sam super! Nama je danas Božić, pa samo idem i jedem po kućama...ceo dan!:cheerful_h4h:

Kako si mi ti?

 

 

btw. Srećan Božić svima koji slave! Hristos se rodi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sretan Božič!!!!!!

 

Ja sam isto dobro... Bila sam prehlađena, pa se stanje konačno ispravilo! :wink2:

 

A još uvijek ne mogu vjerovati, da me tako dugo nije bilo tu... :blink:

Previše svega, ne znam šta bi uopšte pogledala...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Sretan Božič!!!!!!

 

Ja sam isto dobro... Bila sam prehlađena, pa se stanje konačno ispravilo! :wink2:

 

A još uvijek ne mogu vjerovati, da me tako dugo nije bilo tu... :blink:

Previše svega, ne znam šta bi uopšte pogledala...:wink2:

 

Nemoj ovaj thread ni čitati!!!

Znaš kako se ljudi raspričaju i opuste kada misle da niko ne razume šta pišu... Baš svašta ima! :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Hej!

 

Kako se mi još ne poznajemo, nek se najprije prjedstavim... Ja sam Nataša, 25, iz Slovenije... :wink2:

 

Kako si?

 

Pa ne znamo se jer ja kad sam došla svi su zbrisali!:bleh:

 

Ja sam Dragana,27 iz Srbije,Vojvodine!:wink2: drago mi je što smo se upoznale.Mi imamo sad već tradicionalni caffe u 7 svako veče pa ako hoćeš da nam se pridružiš!

 

Ja sam OK,kako si ti?

Link to comment
Share on other sites

Dragana, drago mi je! Na caffe ču se vam, nadam se, pridružiti svaki put kad bude moguče! :wink2: Hvala za vabilo! :wink2:

 

A sada vas napuštam... Idem još malo pogledati šta ima novo, a onda natrag za knjige...

Budite mi lijepo!!

Čitamo se sutra! :wink2:

 

pa-pa

Link to comment
Share on other sites

Boooooooooook!!!!!

 

OMG, tako me dugo nije bilo na ovom mjestu, da ne mogu vjerovat!!!! :shocked:

 

Kako ste? Kaj ima (bolje da ni ne pitam kaj ima novog :naughty: ) ?

 

Pozdrav od Nataše! :wink2:

 

:shocked: Poglej koga vidim...tebe pa res dooooooooolgggggoooooooo ni blo tu. A veš, da sem ravno o tem včeraj razmišljala. :blink: In bum- potem pa prideš. Tu se je zgodilo marsikaj...Mika je še itak naprej najboljši (sem bla na njegovem koncertu v Bologni), tu se mamo fino in vsak dan pridno čvekamo,..Lepo da si z nami! Upam, da boš zdaj bolj pogosto tu.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Poglej koga vidim...tebe pa res dooooooooolgggggoooooooo ni blo tu. A veš, da sem ravno o tem včeraj razmišljala. :blink: In bum- potem pa prideš. Tu se je zgodilo marsikaj...Mika je še itak naprej najboljši (sem bla na njegovem koncertu v Bologni), tu se mamo fino in vsak dan pridno čvekamo,..Lepo da si z nami! Upam, da boš zdaj bolj pogosto tu.:wink2:

 

Anaaaaaa!! :D

Kako je bilo v Bologni???? Tudi jaz sem razmišljala v tej smeri, pa mi potem ni zneslo... :sneaky2:

Da pridno čvekate sem pa tudi opazla... :shocked: Nič jasno... :roftl: Lepo to!!!

Link to comment
Share on other sites

Anaaaaaa!!

Kako je bilo v Bologni???? Tudi jaz sem razmišljala v tej smeri, pa mi potem ni zneslo... :sneaky2:

Da pridno čvekate sem pa tudi opazla... :shocked: Nič jasno... :roftl: Lepo to!!!

 

Ma veš kak je to ko babe skup spraviš.:roftl: Čvek, čvek in čvek. Samo res raje ne idi brat nazaj, da ne boš pobengila.:lmfao:

 

V Bologni je blo pa SANJSKO!! Res ej- eden izmed najlepših dnevov mojega življenja. Pred koncertom smo ga počakali (s temi iz MFC-ja) pred vhodom za artiste in lahko sem mu dala darilce, pa še zahvalil se mi je pa pogledal v oči. Jaz sem mislila, da me bo pobralo. Sam koncert pa tak- si lahko kar sama predstavljaš. Dvorana je bla super, Italijani so face, ko sploh ne gledajo kaj maš v torbah al pa kje drugje (če bi hotla koga v luft spustit bi mi čist elegantno uspelo:naughty: ), Yelle (predskupina) je pač tak no ja...ni mi všeč to nabijanje, ampak potem ko je pa prišel mr. M pa- vau, vau in vau...sploh si ne moreš predstalvjat kolko energije pa kemije majo ti ljudje (on, band, back vokal pevka). V glavnem noro. Drla sem se na vse grlo (čeprav je moj glas katastrofa), pesem Any Other World je tak noro lepa, mela sem taki cmok v grlu in oči sploh nisem mogla odpret...v glavnem bilo je res, res lepo in čudovito. Popoln dan. Škoda edino, da nisem mogla ostat po koncertu, da bi se mogoče lahko slikala z njim al pa mela CD podpisan, ampak OK- glavna stvar je itak bil sam koncert in tega sem se naužila v popolnosti!:thumb_yello:

Res škoda, da ti ni zneslo, bi blo fino če bi lahko šli skupaj. Mora se zgodit kaki koncert kje v bližini pa da nam bo vsem zneslo da gremo.

Link to comment
Share on other sites

Ma da...ovo je moj payback zašto što niste došle na kafu prošlji tedan, kad je bio moj red za kuvanje.:naughty:

I za sutra ne znam- jer idemo u posjet mojoj teti. Prije nekoliko tjedni je rodila i sutra idem sa mojimi da ga vidimo (opet bratranac).:wink2:

 

Dođu u Beograd? Lepo ti je ovo...a ovdje kod nas imamo samo Cecu i ostalo kompaniju.:roftl:

Kad je koncert?

Link to comment
Share on other sites

Odem sad pogledati na mtvadriu, da vidim o čemu pričaš.

[EDIT]: sad sam na stranici mtvadrie i se osječam kao idiot jer ništa ne nađem. A vidim da vam dolazi Lenny Kravitz.

I kakva im je to Adria Top 20? Sad bi tamo trebala biti koja druga pjesem...ne znam- možda Happy Ending. Jel je to kao lestvica za najbolje u godini 2007?:blink:

 

Aj, bože, kako si ti slatka i dobra...podarit ćeš mi ulaznice za TH.:wub2: Nikada neću ovo zaboraviti. Ovo će biti najbolji poklon bilokad.:mf_rosetinted::naughty:

 

A sad odem...trebam da skuvam ručak.:biggrin2:

Lepo se imaj i se čujemo poslje!

Link to comment
Share on other sites

Uh oh. I think I'm in trouble! Anyone here speak English? :naughty:

 

Seriously... this thread has almost reached 3000 posts, which is our

maximum number. I'd like to close this thread, if someone is willing

to start a Part 2...

 

Thanks so much! :thumb_yello:

 

dcdeb

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy