Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej, Bee!!!

 

Pa da, Eurosong!!! Pobjeda je definitivno zaslužena!!!! Pesma je dobra, Maria ima odličan glas!!! I u primerjavi s Ukrainsko pesmijo... Mislim, da ne treba komentar na ovo... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

hvala :blush-anim-cl: ucil sem se slovenscine samo za en let lol, ne morem veliko govoriti

 

Samo jednu godinu?!? :shocked: Pa onda si stvarno dobar!!!!!!:thumb_yello:

 

Od kuda si inače? Sad živiÅ¡ v UK?

Link to comment
Share on other sites

Hej, Bee!!!

 

Pa da, Eurosong!!! Pobjeda je definitivno zaslužena!!!! Pesma je dobra, Maria ima odličan glas!!! I u primerjavi s Ukrainsko pesmijo... Mislim, da ne treba komentar na ovo... :naughty:

 

Pjesma je svakako bila kvalitetnija od ostalih

Link to comment
Share on other sites

VOLIM MARIJU!!!!! ima fantasticni glas! i imala je najbolju pesmu.... al' voleo sam i ukrainsku pesmu :roftl::thumb_yello:

VRLO sam srecan jer cu biti u Beogradu sledece godine!! To znaci da cu moci da gledam Eurosong 2008. UZIVO :mf_rosetinted: yaaay

Link to comment
Share on other sites

Samo jednu godinu?!? :shocked: Pa onda si stvarno dobar!!!!!!:thumb_yello:

 

Od kuda si inače? Sad živiÅ¡ v UK?

 

hahaha samo mogu da govorim laki slovenacki

 

sam iz Makedonije, al ziveo sam u Britaniji 16 godine lol

Link to comment
Share on other sites

Čao, Ana!

 

Pa ja ne znam Å¡ta mi je danas, tako se čudno osječam... Sve me nervira i drži me, da bi vikala na sav glas... :sneaky2: A drugače, sve je ok... :wink2:

 

Vidim, da se je nekome baš svidjala Makedonska pjesma na Eurosongu!!! :wink2: Karolina je rasturila!!! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Očividno ja sam jedina koja nije gledala Eurosonga...Kako bi, kad je bio dobar film na drugom programu.:wink2:

 

Ma danas je stvarno jedan bijedan dan, sve me boli i nemam ni malo energije. Trebala bi da učim ali ne mogu, ovo me jako ljuti jer znam, da ču se kajati zbog ovog nakon jednog mjeseca.:bleh: I joÅ¡ neÅ¡to- želim sunce! Dosta mi je ove kiÅ¡e.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je isto, ali se tjeÅ¡im, da če biti bolje! :naughty:

Sljedeči tjedan počne moje intenzivno učenje... Samo se nadam, da neče biti več prekasno...

A Å¡ta se kiÅ¡e tiče... I ja je imam dosta!!! Več sanjam more, sunce... :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Uf, pravo! Pa dobra si!!! Onda imaÅ¡ uistinu puna za učiti!!!

 

A, tako, jer i ja make mistakes... :wink2: Pa ne želim, da me netko pita da li sam sigurna, da študiram baš to... :wink2::biggrin2:

Ne, ne! Samo se Å¡alim!!! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma da pravo uzme nekoliko vremena, ali dobro, sve ide samo ovo rimsko pravo ne ide i ne ide.:chair: Sada ga učim i se nadam da bude iÅ¡lo.

 

Ma svi radimo 'mistakes'.:bleh:

I imaš dosti do konca?

Link to comment
Share on other sites

Hm, joÅ¡ 7 izpita i diplomu... Onda budem uradno prof. angl. :shocked: BaÅ¡ mi je čudno!!! :roftl:

 

A, o rimskom pravu sam i ja čula puno zgodb... To te uči jedan stariji profesor?

Link to comment
Share on other sites

E, pa ne smiješ se ga bojati!!!! I on je bio jednom na istom mjestu kao ti i tvoji kolegi!!!

 

Glavu gor i idi na izpit puna samozavijesti!!! Sve če biti dobro!!! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy