Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

ooo, kk se nič ne dogaja tu...:bleh: sm pozdravit sm vas priÅ¡la, da zbudim "naÅ¡o" temo... potlej, pa Å¡ibam pakirat nazaj... :blink: mi je žau, da nimam več časa.... feya, ne se bat, bom priÅ¡la nazaj!:wink2::wub2:

 

zaljok in love:wub2: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O Zalika!

 

Kje se mi ti potepaÅ¡? Nekaj si rekla, da greÅ¡ na počitnice? Zdaj pa kaj-za en dan domov pa spet naprej? :bleh: UživaÅ¡, ha?

 

Jaz zdaj cela 2dneva nisem obiskala tega foruma :crybaby:, ker je bla cela noriÅ¡nica...Jaz sploh ne vem kak bom preživela dopust...aja točno, saj ga niti nimam. :doh::lol3: No, tistih par dni na Frequency festivalu pa tak...bo Mika tud tam (če ne bo odpovedal seveda)...pa tud če, Å¡e vedno pridejo Billy Talent.:biggrin2: Komaj čakam!!!!

 

In drugač kak ste kaj? Tak malo ste tu gori, vsi...Je to posledica počitnic al pa ste se ga že naveličali?:shocked::roftl: (--ta zadnji smajl zato, ker tak vem, da NI mogoče, da se kdo naveliča NJEGA)

 

Nič lepo bodite pa se čujemo/beremo kaj!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Saj sploh ne morem verjet, da to Å¡e sploh obstaja?!:shocked::bleh:

 

Sem med super in bloddy mad, ker so eni ljudje tak fukjeni, da to ne moreš verjet! :doh:

 

 

Sicer pa ja- bla na FF in priÅ¡la nazaj včeraj in bilo je nepozabno. Ne morem verjet, da so člani FOB tako super sexy! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Freya...ti si prek 18, ne? Bi Å¡la v Glasgow na koncert? Od Mike seveda. Kolega ne more it, ker bi baje zapravil preveč časa. Ja, ziher.:mf_rosetinted: In zdaj nimam nikogar, ki bi Å¡el, mam pa doma 2 karti, varno spravljeni v mojem predalu, med spodnjim perilom.:naughty:

 

 

FF...fenomenalno!:punk: FOB, BT, Kaiser Chiefs, Snow Patrol, The Locos, The View...aaaaaaaa, res je blo noro, noro, noro!! Å e ti kaj jutri napiÅ¡em, ker danes me že foter gnjavi, da sem preveč časa na računalniku.:sneaky2::bleh:

Link to comment
Share on other sites

Evo, zdaj si lahko vzamem malo več časa pa napišem in obrazložim zadeve.:biggrin2:

 

Torej-FF- je bil tak, kot sem že rekla- nor, blaten, nasvinjan, pijan (od drugih, ne od mene :angel_not: ), predvsem pa glasbeno pester.

FOB, Kaiser Chiefs in Billy Talent so bili vsaj meni osebno najboljši. Pravzaprav sem z BT čist obsedena, in tudi Miko malo zanemarjam, ker je njihov CD vse kaj še poslušam zadnje čase. Pa ne okoli govorit.:roftl: Vsekakor je škoda, da Mika ni prišel, al pa je mogoče celo boljše, ker kdo ve kaj bi nastalo iz mene, če bi bla obkrožena s toliko svojimi naj izvajalci- verjetno bi bla zrela samo še za Pohorje.:naughty:

 

No, glede koncerta novembra, pa res, če maš čas pa če ti finance dopuščajo- bi šla?

Link to comment
Share on other sites

Anaaaa, me veseli, da si uživala!!!!!!!!!!!!! :thumb_yello:

 

Kar se pa koncerta tiče, pa na žalost ne bo Å¡lo, ker grem novembra že v Graz na Patrizia Buanneja in bi bil res prevelik finančni zalogaj... :thumbdown: Če bi vedela prej, bi se sigurno raje odločila za Mika...

 

Sicer sem pa totalno zaposlena zadnje čase, samo Å¡e delam in res redko pridem do računalnika, tako da se opravičujem, ker tako dolgo traja da odgovorim...

Link to comment
Share on other sites

Nič hudega!:wink2: Saj vem kak je, ko nimaÅ¡ za nič prav cajta...

 

O, to pa res Å¡koda, da ne moreÅ¡ it, bi blo prav super, če bi lahko Å¡li skupaj!:punk: Pa kdaj drugič, sem prepričana, da bo Å¡e možnost, da enkrat mi z bivÅ¡e Juge (čeprav nas ni kaj dosti:blink: ) se nekak organiziramo pa gremo na njegov koncert.:bleh:

 

Uh, uživala sem pa res!:punk: Billy Talent pa Fall Out Boy!:wub2: A so ti vÅ¡eč? men so...fenomenalni!! Oboji!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cao ljudi ja sam ovde NOVA!

Mislim, novi sam Fun, ali već duze vreme čitam forum!!!

Baš mi je drago što nas ima i toliko koliko nas ima sa ovih prostora!:thumb_yello:

Ako skupim para i diplomiram do leta evo mene na vašem primorju na leto!!!

Annabelle, ulepšala si mi dan!!!

Ceo dan se nešto borim sa engleskim!:blush-anim-cl:

Ljubim i pozdravljam vas sve!!!

Link to comment
Share on other sites

Hej, še 1x DOBRODOŠLA!!!

 

Upam, da razumeš če pišem v slovenščini, ampak saj si videla, da moja srbščina ni najboljša.:blush-anim-cl:

Upam tudi, da boš pogosto tu!:)

 

Ma tvoj srpski je SUUPPEERR!

Ja se trudim da razumem slovenački:blush-anim-cl:

Slobodno piši na slovenačkom ono što ne budem razumela pitaću svog simultanog

prevodioca(moj deda je živeo godinama u Slovenijii)

U svakom slučaju volela bih da znam slovenački!!!

Ne bi mi škodilo!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

OK, potem pa zmenjeno!:wink2: Ti v srbščini, jaz v slovenščini.:)

 

In kako si kaj?:)

 

Može!Super!:thumb_yello:

Samo da ne bude kao ovi likovi sa MTV Adrie!Svi su pričali svako na svom jeziku

i nisu uspeli da se sporazumeju pa su svi prešli na engleski!

Koje rešenje!

Ja sam trenutno OK!A ti?

Link to comment
Share on other sites

Ma ne bomo mi kot tisti z MTV Adrie!:mf_rosetinted::thumb_yello:

Ali je res, da naj bi jo ukinli?:blink:

 

Jaz sem tud kr ok, morala bi se učit pa raje zabušavam na mfc-ju! Tipično.:naughty:

 

Ma, odkud ćemo mi spasi na nivo likova sa Mtv Adrie!!!

Ne pričaj mi ništa o učenju!!!

Najteže je ugasiti komp i sesti i početi da učiš!!!

U istom smo džaku!!!:biggrin2:

Šta će da ukidaju MTV Adriu???

Ja bih njima tu pola emisija izbacila!!!

Dosadne su!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja malo teze pratim sta se ovde desava, posto slovenacki bas i ne razumem...Ali evo javljam se, da ne ispadnem ja neki partibreaker, a i da znate da sam jos tu :wink2:

 

Kao što vidiš ja jedino srpski govorim, a slovenački se trudim da razumem i nadam se da ću ga i naučiti!!!:thumb_yello:

Ja sam se baš pre 2 sata vratila iz NS-a.Tamo počelo čak i Sunce da sija, a ovde pljušti kiša!!!:thumbdown: Bljak!!!

Drago mi je što si se javila!!!:thumb_yello:

I da si još tu!!!Mislila sam da ovde(u Vojvodini) Mika nema fanova!!!

Sada smo same!!!:emot-sad::crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ovo mesto je stvarno ukleto!!!

Odustajem od svega!!!

Vidimo se !!!Možda!!!

 

Ne možeš odustati!!!:mf_rosetinted::bleh: Obljubim, da bom pogosteje tu!:blush-anim-cl: Ampak pridejo malo nora obdobja tu pa tam in ni tolko časa za internet.:insane:

 

Ja malo teze pratim sta se ovde desava, posto slovenacki bas i ne razumem...Ali evo javljam se, da ne ispadnem ja neki partibreaker, a i da znate da sam jos tu :wink2:

 

U Vojvodini da Mika nema fanova?!? To bi bilo strasno! Naravno da ima! Ja sam citavo svoje drustvo zarazila Mikom, i sad im svima telefon zvoni u ritmu "Love today"!

 

Ina...potrudit ću se i pričati na srbskom ali nije baš nešto.:blush-anim-cl:

Ali vidim, da ima više i više Mikovih fanova v bivšoj Jugi.:biggrin2: Juhej!!!

 

Ide li gdo v Bologno?

Link to comment
Share on other sites

U Vojvodini da Mika nema fanova?!? To bi bilo strasno! Naravno da ima! Ja sam citavo svoje drustvo zarazila Mikom, i sad im svima telefon zvoni u ritmu "Love today"!:thumb_yello:

 

 

 

Wow!!!Ala ste se vi Novosadjani organizovali!!!

SUPER!!!

Kod mene infekcija vlada samo u krugu porodice!!!

Ostali su nezainteresovani da se priključe epidemiji!!!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ne možeš odustati!!!:mf_rosetinted::bleh: Obljubim, da bom pogosteje tu!:blush-anim-cl: Ampak pridejo malo nora obdobja tu pa tam in ni tolko časa za internet.:insane:

 

 

 

 

 

Ina...potrudit ću se i pričati na srbskom ali nije baš nešto.:blush-anim-cl:

Ali vidim, da ima više i više Mikovih fanova v bivšoj Jugi.:biggrin2: Juhej!!!

 

Ide li gdo v Bologno?

 

Anči,sigurna sam da ti IDEŠ!!!:wink2:

Za nas je Bologna još uvek pojam!!!

Treba nam viza, a i daleko je!!!

Pre bismo stigli u Tunguziju nego u Bolognu!!!

Madjarska nam je blizu!!!

Link to comment
Share on other sites

Wow!!!Ala ste se vi Novosadjani organizovali!!!

SUPER!!!

Kod mene infekcija vlada samo u krugu porodice!!!

Ostali su nezainteresovani da se priključe epidemiji!!!:thumbdown:

 

Pa ustvari, pre su Novosadjanke u pitanju. Muska populacija nam je jos uvek malo...pa, recimo, primitivna :bleh: A infekcija i treba da se siri polako... Mene su u pocetku svi zezali kakvu to muziku slusam...ali malo po malo, Mika se svima uvukao pod kozu :thumb_yello: E da, i moja baka je cak jedan od njegovih fanova! Samo dodje kod mene u sobu i kaze: " Ajde mi pusti malo da slusam onog tvog." :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy