Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo,da ne bude da se samo vas dve dopisujete,evo i mene!Jeste da me niko nije zvao,ali nema veze,pozovem se ja i sama:wink2:

Stvarno mi nije jasno,celo ex-yu podrucje samo nas 4!

Pa Mika nam nikad nece doci!Nista,onda nam jedino preostaje kad nece breg Muhamedu...Ja cu poceti da stedim,dok nam ukinu vize valjda cu skupiti,pa onda lepo sa unučićima u neki Pariz,London ili vec...

Link to comment
Share on other sites

Evo,da ne bude da se samo vas dve dopisujete,evo i mene!Jeste da me niko nije zvao,ali nema veze,pozovem se ja i sama:wink2:

 

Članovi threada part 1 imaju doživozno članstvo, ne trebaju nam valjda specijalne pozivnice...?!

 

Stvarno mi nije jasno,celo ex-yu podrucje samo nas 4!

Pa Mika nam nikad nece doci!Nista,onda nam jedino preostaje kad nece breg Muhamedu...Ja cu poceti da stedim,dok nam ukinu vize valjda cu skupiti,pa onda lepo sa unučićima u neki Pariz,London ili vec...

 

I onda ti unuka kaže: "Ali bakoooo, kad već imamo za Pariz...ajde da idemo da gledamo ovu novu teen zvezdu Kiku! Šta te zanima taj starkelja Mika?":wink2: :bleh::wink2:

 

P.S. Doćiće on na Exit!!! Mora!!! Samo svi treba da se koncentrišemo i mislimo na to! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Evo,da ne bude da se samo vas dve dopisujete,evo i mene!Jeste da me niko nije zvao,ali nema veze,pozovem se ja i sama:wink2:

Stvarno mi nije jasno,celo ex-yu podrucje samo nas 4!

Pa Mika nam nikad nece doci!Nista,onda nam jedino preostaje kad nece breg Muhamedu...Ja cu poceti da stedim,dok nam ukinu vize valjda cu skupiti,pa onda lepo sa unučićima u neki Pariz,London ili vec...

 

Ah bez brige...sigurna sam da će jednom doći ili u Srbiju ili Sloveniju. Mora. Nije nas dosti na ovom forumu a znam da ima već fanova u ex-yu.:bleh:

 

P.S. Doćiće on na Exit!!! Mora!!! Samo svi treba da se koncentrišemo i mislimo na to! :wink2:

 

Neka se tvoje riječi ostvariju!!:harp:

Link to comment
Share on other sites

I Dragana...juče sam zaboravila...kad sam isklućila kompjuter sjetila sam se, da sam se ti zaboravila zahvaliti za obaveštenje da imamo nov thread. Hvala, hvala, hvala!!:flowers2:

 

Nema na čemu!:blush-anim-cl: Moram da obavestim svoje drugarice!:mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na dobrodošlici!

Pa zapravo da... prilično sam dugo član na forumu iako nisam baš pretjerano aktivna.... (zaboravila sam lozinku)

 

Inače sam iz Hrvatske, veliki sam Mikin fan :-) (i znam ih još dosta)...

 

@annabelle: hmm..čini mi se da nisam jedina s ovim nickom...

 

:-)

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na dobrodošlici!

Pa zapravo da... prilično sam dugo član na forumu iako nisam baš pretjerano aktivna.... (zaboravila sam lozinku)

 

Inače sam iz Hrvatske, veliki sam Mikin fan :-) (i znam ih još dosta)...

:-)

 

 

Gde iz Hrvatske? Koje si godište? Čime se baviš? Jel puno pitam?:wink2::bleh:

Ma ja sam mislila da si bila možda na Ex-Yu part 1...pa da se ne znamo odande, ali sada vidim da nisi.

Posluži se s pićem...Miko 4 ever!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Iz Zagreba sam, imam 15 godina :-) , zovem se Sabina.

 

 

Ina, koliko ti imaš godina?

Kako ste doznali za Miku?

 

Jaoooo diiiiiiiivan je Zagreb! (imala sam dečka iz Zagreba:wink2:) A i bila sam, sad u oktobru! Stvarno je prelep grad!

 

25 godina...

A Miku čula na VH1...ljubav na prvi ton!!! A tek kad sam pogledala u tv!!!:wub2: :wub2: :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy