Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej,dobro vece svima,zdravo Sabina,bas mi drago da se drustvo uvecava!

Ja sam Vedrana,25 god.,a Miku sam prvo videla na Studiju B. To ja nasa gradska televizija i izgleda da ga muzicki urednik bas voli,jer su ga cele godine dosta pustali,u poslednje vreme stalno vrte Happy Ending.

Ja u Zagrebu nisam nikad bila (Ivona,zavidim ti),ali nikad nije kasno...doci cu ja jednom.Ako vam bude dolazio Mika eto me odmah!

Link to comment
Share on other sites

Srbija, Slovenija, Hrvatska...samo još iz Bosne nemamo nikoga?

Iz Makedonije je bio neko u "part1", al negde s početka...nisu se javljali posle...

 

Pa za Bosnu,dok se ne pojavi neko ko bas zivi tamo,mogu i ja da posluzim,kao 2in1:naughty: Ja sam rodjena u Sarajevu,stvarno ne znam kako me vec niste provalile po akcentu:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pa za Bosnu,dok se ne pojavi neko ko bas zivi tamo,mogu i ja da posluzim,kao 2in1:naughty: Ja sam rodjena u Sarajevu,stvarno ne znam kako me vec niste provalile po akcentu:naughty:

 

Pa bila si mi sumnjiva...al reko, nije fora sad da ispitujem. :bleh::wink2:

Meni je jedan deda iz Bosne...jel se to racuna?

Link to comment
Share on other sites

25 godina...

A Miku čula na VH1...ljubav na prvi ton!!! A tek kad sam pogledala u tv!!!:wub2: :

:lmfao:

 

Srbija, Slovenija, Hrvatska...samo još iz Bosne nemamo nikoga?

Iz Makedonije je bio neko u "part1", al negde s početka...nisu se javljali posle...

 

Mislim da je netko iz Bosne već ovdje ali nisam sigurna. Ukoliko me sječanje ne vara jedan je dečko iz Bosne ali nije baš aktivan.

 

Odoh i ja! Držite mi fige sutra...opet mi vade 5 litara krvi!!! I to SAMA idem!!!!!!!!! I mojoj mami je dosadilo da je večito blamiram u čekaonicama! :tears: :tears: :tears:

 

Držat ću fige! Samo pogumno. Misli na Miko i na naš kafe i život će biti bolji.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

 

Držat ću fige! Samo pogumno. Misli na Miko i na naš kafe i život će biti bolji.:wink2:

 

Hvala ti Ana, vredelo je! Preživela sam! :wink2: Jedva... ali jesam!:bleh:

 

Vedrana, hvala na dobrodoslici!

nemate pojma kak mi je drago da sam vas nasla...bas sam hepi!

 

Tako mi utičemo na ljude...:wink2::bleh::wink2:

Da nisi ti član na mikasounds-u? Nick _girl_ tamo, mislim da je isto neka devojka iz Hrvatske...

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti Ana, vredelo je! Preživela sam! :wink2: Jedva... ali jesam!:bleh:

.

Glavno je da jesi.:wink2: Ali ti vjerujem da se bojiš. I ja imam nekakvo fobijo pred bolnicami...a u sredo idem da mi odstraniju ove mrlje- imam ih toliko da izgledam kao pas dalmatinac.:roftl:

 

Danas me opet neće biti na kafi...idem na pravo.:bleh: Lepo se imajte!

Link to comment
Share on other sites

Glavno je da jesi.:wink2: Ali ti vjerujem da se bojiš. I ja imam nekakvo fobijo pred bolnicami...a u sredo idem da mi odstraniju ove mrlje- imam ih toliko da izgledam kao pas dalmatinac.:roftl:

 

Kakve mrlje Ana?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy