Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zapit ćemo ovo na EXITu i Mika će nam pjevati!!!!:yay::yay::yay:

 

MOŽE! SLAŽEM SE! Do tad će valjda i poneki ispit biti položen pa bude još razloga za slavlje!

 

Uh...al je nekad lepo biti štreber!!!:naughty: :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dosta slavlja, aj sad da se vratimo na ozbiljne stvari!:bleh::wink2:

 

Već so mi odstranili neke fleke prije 2 godine i ne radi se laserom. Izrezeju ih. A sunce...nešto što najviše volim ali ne smijem ići na sunce. :crybaby: Samo se trebam zadržavati u sjeni.

 

Meni su skidali mladež sad u septembru...isto su ga "isekli"...i kad ja kažem da nije strašno, onda stvarno nije strašno!!! Vadjenje konaca je malo neprijatno...ali radje bih to radila nego vadila krv...onda znaš!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Meni su skidali mladež sad u septembru...isto su ga "isekli"...i kad ja kažem da nije strašno, onda stvarno nije strašno!!! Vadjenje konaca je malo neprijatno...ali radje bih to radila nego vadila krv...onda znaš!:naughty:

 

A gdje? Meni su na hrbtu i sad će mi na trbuhu. Već se bojim.:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Meni je vađenje konaca najgora stvar!Meni kad su vadili konce posle operacije doktor je bio toliko nežan da me je zakačio makazama i uštinuo...ali to je nešto drugo.Moja mama je skidala mladež i sad ima problema sa Suncem.Skidala ga je sa vrata pa joj taj deo pocrveni na Suncu i zateže joj se kož,t.j. ne sme uopšte na Sunce.A i ona ima fleke od Sunca po celom telu od Sunca...

Link to comment
Share on other sites

A gdje? Meni su na hrbtu i sad će mi na trbuhu. Već se bojim.:thumbdown:

 

Meni isto na stomaku (ili trbuhu:wink2:)...A tako je bio leeeeeep:sad: Ali sam ga povredila, i morao je da se skloni.

Radi se pod lokalnom anestezijom, tako da ništa ne osetiš...a mala je površina pa ne boli ni kad prestane delovanje anestezije.

Kad sam bila mala skidali su mi i jedan mladež sa tabana... E to je bilo gadno, ali samo zato što mi je anesteziju dao u petu! To je bolelo kao ludo! Na stomaku nije strašno...PROVERENO!

Da li nekom još neki savet treba? Krajnici, lom noge? Been there, done that!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Što je to taban?:blush-anim-cl: Onda se ne trebam bojati...na stomaku ne boli.:bleh::thumb_yello:

 

Taban je donji deo stopala! A peta je ono hm...ono na suprotnoj strani od prstiju! :bleh: Koje objašnjenje! A znaš kako je peta tvrda...pa kad ti zabodu iglu u nju...:thumbdown: Nije mi dobro kad se setim!

 

Pa ja imam mladež na tabanu!:shocked:

 

Pa idi ga proveri... Tabani i dlanovi su najkritičnija mesta, jer na njima nema dlaka... Mladež je nepravilnost kože, tj ćelije su na tom delu deformisane. Svaki mladež je ustvari tumor, samo su većina dobroćudni. I onda je logično ako koža npr. oko folikula dlake formira te "nepravilne" ćelije. Ali na tabanima i dlanovima nema dlaka, pa su ti mladeži sumnjivi!

Link to comment
Share on other sites

Pa ja nemam problema s njim...a imam i na dlanu.Jedino ispod ruke imam velik,ali ga imam od rodjenja i kačila sam ga...ali mi ne pada na pamet da ga skidam!

 

Pa nema šta da ti pada ili ne pada na pamet! To je jednostavnmo nekad najbolja opcija! Radije bi ga pustila da preraste u nešto maligno??? Ne treba se igrati s takvim stvarima! Idi ih proveri!:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

U redu je! :wink2:

Nadam se da si shvatila. Užasna sam u objašnjavanju.. :blush-anim-cl:

 

Super si objasnila!:thumb_yello: Odmah sam razumjela.

 

Taban je donji deo stopala! A peta je ono hm...ono na suprotnoj strani od prstiju! :bleh: Koje objašnjenje! A znaš kako je peta tvrda...pa kad ti zabodu iglu u nju...:thumbdown: Nije mi dobro kad se setim!

 

Pa idi ga proveri... Tabani i dlanovi su najkritičnija mesta, jer na njima nema dlaka... Mladež je nepravilnost kože, tj ćelije su na tom delu deformisane. Svaki mladež je ustvari tumor, samo su većina dobroćudni. I onda je logično ako koža npr. oko folikula dlake formira te "nepravilne" ćelije. Ali na tabanima i dlanovima nema dlaka, pa su ti mladeži sumnjivi!

 

Hmm...a što ako imaš jedan flek između prstami na nogi?:roftl: Ja to imam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy