Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pitanje ze Anu: ti si ucestvovala u onome Mika Mail projektu?I,kavo je tvoje iskustvo?Meni se ta ideja mnogo dopada,bas mi je skroz simpaticno,pa razmisljam da se pridruzim.Mozda bih zamolila za nekog iz UK jer sam bas znatizeljna po pitanju tog Marmite(cini mi se da se tako zove).Jeste da je Mika rekao da to ne voli i pravio je onu smesnu facu kada ga je pomirisao,ali ja nikad u zivotu nisam probala nesto sto nisam mogla pojesti:roftl: pa bih bas i to volela.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje ze Anu: ti si ucestvovala u onome Mika Mail projektu?I,kavo je tvoje iskustvo?Meni se ta ideja mnogo dopada,bas mi je skroz simpaticno,pa razmisljam da se pridruzim.Mozda bih zamolila za nekog iz UK jer sam bas znatizeljna po pitanju tog Marmite(cini mi se da se tako zove).Jeste da je Mika rekao da to ne voli i pravio je onu smesnu facu kada ga je pomirisao,ali ja nikad u zivotu nisam probala nesto sto nisam mogla pojesti:roftl: pa bih bas i to volela.

 

Upravo to će biti moj prvi put...bila sam i u prošlem projektu a mi je odpvedala partnerica jer ji roditelji niso dozvolili.:wink2: Ali bit ću o ovom, već mi pisala jedna cura sa Norveške! Samo se pridruži!!:original: Pitaj za nekog iz UK, sigurna sam da će ti Petra naći par.:wink2:

 

Evo i mene nakon duugo vremena.. :wink2:

 

Jeste glasali za Miku (Brit Awards)? :wink2:

 

http://www.brits.co.uk/vote/

 

Naravno!!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy