Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ivona Online Si?

 

Sad jesam!:biggrin2:

 

Evo, pošto me stvaaaaaaaarno dugo nije bilo..da se i ja malo pojavim ovdje :wink2:

 

Pa...kak ste mi? :wink2:

 

E pa lepo da si navratila! Ja sam :thumb_yello: danas...ne znam šta mi je! Kako si ti?

Link to comment
Share on other sites

Jao divnoooo!!!

E, ali bolje da ne šalješ još! Ja 16.2. idem na zimovanje, i ako mi stigne paketić u to vreme, neće imati ko da ga podigne na pošti, pa će ti ga vratiti nazad! Jako je glupa procedura, ne donose pakete na kućnu adresu, nego ih moraš pokupiti na pošti. I samo odredjen broj dana može da stoji kod njih...

Najbolje bi bilo da sačekaš nekih 7-10 dana, pa da ga onda pošalješ. Može tako?

 

Ja tebi šaljem do kraja nedelje!!!:biggrin2:

 

Misliš da neće stići pre 16og? Ako ga šaljem sutra? Već imam sve spremno samo trebam da šaljem. Ali dobro, ako misliš da neće doći za to vrijeme mogu ga poslati posle.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Evo, pošto me stvaaaaaaaarno dugo nije bilo..da se i ja malo pojavim ovdje:wink2:

 

Pa...kak ste mi? :

 

Lepo te je videti ponovo!:thumb_yello: I ja sam super danas. I ti?

 

 

 

 

E pa lepo da si navratila! Ja sam :thumb_yello: danas...ne znam šta mi je! Kako si ti?

 

A zašto bi bilo čudno da si?:thumb_yello: To da si :thumb_yello: je :thumb_yello: .

:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Misliš da neće stići pre 16og? Ako ga šaljem sutra? Već imam sve spremno samo trebam da šaljem. Ali dobro, ako misliš da neće doći za to vrijeme mogu ga poslati posle.:wink2:

 

Pa ne znam...bojim se da neće. Kontam da treba sigurno bar dve nedelje da stigne... A mislim da kod njih na pošti može da stoji samo oko 5 dana, a posle ga šalju nazad. Bolje sačekaj još koji dan...

 

 

A ja tebi šaljem sutra!!!:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: Jedva čekam da vidiš!!!!!:woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam...bojim se da neće. Kontam da treba sigurno bar dve nedelje da stigne... A mislim da kod njih na pošti može da stoji samo oko 5 dana, a posle ga šalju nazad. Bolje sačekaj još koji dan...

 

 

A ja tebi šaljem sutra!!!:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: Jedva čekam da vidiš!!!!!:woot_jump:

 

I ja jedva čekam da vidim što je.:bleh:

 

2 nedelje? :shocked: Sigurna si? A kad ćeš se vratiti? Ako ideš 16? Da šaljem paketić posle 16og?

Link to comment
Share on other sites

cao cure!

 

evo danas u novinama i na vestima kako seks pistolsi nastupaju na exitu 13.7.

taman 12. ostaje slobodan za Miku! Na moj rodjendan!

 

Hm...oni su još...živi?!?:shocked:

Ili ja nešto jako nisam u toku...

Link to comment
Share on other sites

:yay::yay::partytime2:

 

:punk:

cao cure!

 

evo danas u novinama i na vestima kako seks pistolsi nastupaju na exitu 13.7.

taman 12. ostaje slobodan za Miku! Na moj rodjendan!

 

Jaaa!! Kad sam danas to pročitala na teletextu bila sam ovaku...već je vani line up?

Vau, možeš si zamisliti da ima nastup na tvoj rodjendan? :punk:

Link to comment
Share on other sites

a,sto se tice paketa,meni iz USA stigne za 10 dana,pa ne bi valjda iz Slovenije duze trebalo!mada sa nasom postom se nikad ne zna!

 

Vraćam se 23.2. Ma ustvari...pošalji sutra!!! Pa ako stigne do 16. super!!! A ako ne, zamoliću već nekoga da mi pokupi...

Link to comment
Share on other sites

Evo, pošto me stvaaaaaaaarno dugo nije bilo..da se i ja malo pojavim ovdje :wink2:

 

Pa...kak ste mi? :wink2:

 

Cao,pa sto te nema?Zabusavas!

a,nista nisi ni propustila,Mika svuda naokolo peva i skace samo kod nas nece,dakle,sve po starom...

(sad tek shvatam da uposte nisi pitala sta ima novo,nema veze)

 

 

Ivona,gde zimujes? Da znam na cemu tacno da ti zavidim!

Link to comment
Share on other sites

Vraćam se 23.2. Ma ustvari...pošalji sutra!!! Pa ako stigne do 16. super!!! A ako ne, zamoliću već nekoga da mi pokupi...

 

OK može.

Onda šaljem sutra!

Nadam se da ćeš dobiti pre 16.:wink2: I naravno nadam se da će se ti sviđati.:blush-anim-cl:

 

Kazat ćemo onim u ovam threadu MM da smo si već poslale MM?

Link to comment
Share on other sites

I ja isto.:boxed: Kazala sam već pre ne znam koliko vremena i još uvek ništa. Ne znam ili reći ili ne...možda...?:confused:

 

A jel bila ta devojka online, od tada kad si joj poslala poruku?

 

 

 

 

 

 

Dragana, jesi živa?Nešto si mi tiha tonight...

Link to comment
Share on other sites

:punk:

 

Vau, možeš si zamisliti da ima nastup na tvoj rodjendan? :punk:

 

mogu,mogu,imam nevidjeno zivu mastu:naughty:

 

Ivona,za podizanje paketa treba licna karta,pa ne zaboravi onda tome nekome da je ostavis.

Ma,necu ti zaviditi,to se ja salim,samo ti kazi...ja sam potpuno nesposobna za negativne emocije(a i skromnost mi je vrlina,hihihi)

 

 

Jesi ti rekla da nisi kupovala karte za Exit?(ili sam ja pogresno razumela?)

Pa,u kom onda svojstvu budes tamo?

 

NASTUPAS!!!!!!!?????:shocked:

Link to comment
Share on other sites

mogu,mogu,imam nevidjeno zivu mastu:naughty:

 

Ivona,za podizanje paketa treba licna karta,pa ne zaboravi onda tome nekome da je ostavis.

Ma,necu ti zaviditi,to se ja salim,samo ti kazi...ja sam potpuno nesposobna za negativne emocije(a i skromnost mi je vrlina,hihihi)

 

 

Jesi ti rekla da nisi kupovala karte za Exit?(ili sam ja pogresno razumela?)

Pa,u kom onda svojstvu budes tamo?

 

NASTUPAS!!!!!!!?????:shocked:

 

E da, dobro si me podsetila za LK!:doh: Toga se ne bih setila! A misliš da može neko podići s mojom ličnom?!?

 

A za Exit...dobro si me razumela. Drugarica nam nabavi. Ona drži konje na tvrdjavi, pa se ona vodi kao resident. A mi se vodimo...ne znam...valjda kao ispomoć u štali!:naughty: :naughty: :naughty: Ali nisam sigurna da li ćemo moći i ove godine tako da se provučemo...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy