Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jst pa jem vse vrste čokolade. na žalost v hoferju še nikol nism bla tko da bom probala zdej, ker so začeli gradit hofer na vrhniki in je otvoritev marca ali pa maja:

učeri sem bila v benetkah s starši. melsmo fenomenalen dan ker je biu full lep vreme pa še kr toplo je blo. hm maš kkšn hobi poleg poslušanja mikine muske:d? (upam da te nism to že kdaj prej prašala - se nespomnem=)) pred kkšnim mescom smo bli v kopru v mercatorju (ta velikem) in jst tko na oddelku za cdje iščem seveda miko - čeprav sm že imela cd. in ga nikjer niso mel - še prodajalca sm vprašala. no pol pa tko učeri na počivališču v italiji grem v trgovino in na sam eni polici prodajajo miko. si morš predstavlat!? sramota za mercator!

Ja tisto o lolipop girl - so samo moje sanjeee. nism brala tiste zgodbe samo si še kr predstavljam kako ji je blo. uf jst bi bla najsrečnejša punca na celem svetu!

in si se s kom zmenila da boš izmenjala sladkarije?

 

Uh, kul Benetke!:thumb_yello: Mi smo bli lani tam, nekje v začetku marca, ko smo se vračali s smučanja in so se tud meni blazno dopadle pa še ful lepo vreme je blo in to je itak vedno samo +.

Kar se tiče naših trgovin in založenosti z Miko je pa itak samo :doh:...grem jaz 1x (še bolj na začetku) in vprašam, če majo LiCM in ona (prodajalka) tak-":blink: Koga?? Kaj??'' Sem se samo pobrala ven s trgovine, ker za kozlat no- pol 1x vprašam če majo slučajno kaki single od Mike in spet taki pogledi- :blink: . Ja mislim mater no, kak idiot morš bit da delaš v glasbeni trgovini pa ne poznaš nove muzike?

Jaz KOMAJ čakam da gremo v Italijo pa da si nabavim vse single od Mike! Saj vem, sramota da jih še nimam, samo kolk sem iskala prek ebay-a so poštnine svinjsko drage za SLO, v Avstrijo pa sem tud tak malo hodla lansko leto/letos kot že dolgo ne. Tak- da komaj čakam ''smučanje'' aka nabavo singlov. Pa še rojstni dan mam enkrat takrat, tak da bo mi najlepše darilo.:blush-anim-cl:

Moji hobiji- ma čist različno. Potovanje, internet, glasba itak, branje, TV, kako čačkanje (rada ustvarjam pa čeprav izdelki niso ravno nekaj posebnega, lol). Nič kaj takega. Pa ti?

Joj...ej, a veš da mam vedno večjo krizo! Po vsej verjetnosti, ker se februarski koncerti tako nezadržno približujejo in sem ful žalostna, ker se še bolj kruto zavedam tega, da lahko na njih pozabim.:( Če si res kaj noro želim je it še vsaj 1x na koncert...in ne vem kdaj bo to spet mogoče...in tudi ko bo, bo vse drugače-večje dvorane, pravzaprav stadioni, nič več meet&greet po koncertih,...eh. Saj vem da je to težko za razumet in da me večina folka ma za malo prizadeto in neuravnovešeno. Pa me boli patka za njih. Če ne vejo kak je, ko maš lahko nekaj tak iskreno rad in ko ne vejo kak je to, ko te lahko ena glasba spravi v nirvano.:wub2:

Ne, za MM še nimam partnerja. Ti?

Link to comment
Share on other sites

cao!ja sam tu,citam izvestaje i gledam slike iz Salt L.C.

O,moj Boze!!!!!Znam da je pateticno,ali meni su oci pune suza.

Mika+deca=ne mogu si pomoci!

 

Nije pateticno!:wink2:

Dobro mene deca ne ganiju tako.:bleh:

Ali kad čitam reportaže...ah....tako si želim biti na koncertu!

 

 

 

A danas je grozan dan! Samo slušajte ovo- sve, i to doslovno sve slike od Mike koje sam imala na kompjuteru i koje sam skupljala čitavo godino su se mi izbrisale!!! Sve...jednostavno sve!

I ne samo od Mike....izgubila sam sve slike iz Frequency festivala, posjeta bolnice Franje,...sve slike!:crybaby: Mogla bih se ubiti!!:badmood: Samo bih voljela plakati...ali ne mogu.:blink: Nisam ni ljuta.

Ali bez brige- bit ću sutra.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

A danas je grozan dan! Samo slušajte ovo- sve, i to doslovno sve slike od Mike koje sam imala na kompjuteru i koje sam skupljala čitavo godino su se mi izbrisale!!! Sve...jednostavno sve!

I ne samo od Mike....izgubila sam sve slike iz Frequency festivala, posjeta bolnice Franje,...sve slike!:crybaby: Mogla bih se ubiti!!:badmood: Samo bih voljela plakati...ali ne mogu.:blink: Nisam ni ljuta.

Ali bez brige- bit ću sutra.:mf_rosetinted:

 

Ja se stvarno izvinjavam što kasnim... Viša sila... Telefon!:mf_rosetinted:

 

Ana a što ne praviš neki backup kad su slike u pitanju? Nije da je cd extra sigurna stvar...ali je sigurnije nego da ih držiš samo na kompu!

Link to comment
Share on other sites

Ja se stvarno izvinjavam što kasnim... Viša sila... Telefon!:

 

Ana a što ne praviš neki backup kad su slike u pitanju? Nije da je cd extra sigurna stvar...ali je sigurnije nego da ih držiš samo na kompu!

 

Ma da....:doh:

To se i ja sama pitam...zašto???:doh:

Ali kad sam sahranila neke slike na cd i ove su se izbrisale.:blink: Odnosno cd nije više radio.:thumbdown: Htjeli smo već kupiti hard drive (??) ali nismo jer je mama kazala kako nam to ne treba.:mf_rosetinted: Super, zar ne?:fisch: Imala sam neke slike sahranjene na usb ključku i neke i na cd-eju ali posledni put kad sam ih sahranila na cd bilo je pre mjeseci...Znam da je sve to vjerovatno mea culpa ali...svejedno!:tears:

Link to comment
Share on other sites

Ma da....

To se i ja sama pitam...zašto???

Ali kad sam sahranila neke slike na cd i ove su se izbrisale.:blink: Odnosno cd nije više radio.:thumbdown: Htjeli smo već kupiti hard drive (??) ali nismo jer je mama kazala kako nam to ne treba.:mf_rosetinted: Super, zar ne?:fisch: Imala sam neke slike sahranjene na usb ključku i neke i na cd-eju ali posledni put kad sam ih sahranila na cd bilo je pre mjeseci...Znam da je sve to vjerovatno mea culpa ali...svejedno!

 

:emot-sad: :emot-sad: :emot-sad:

Baš mi je žao. I ja, od kad sam nabavila digitalni foto aparat, ni jednu sliku nisam izradila. A non stop govorim kako ću to uraditi, i poslagati neke lepše u album. Sad imam nekih par stotina slika koje čekaju da budu izradjene...a znam da se to nikad i neće desiti. Ko bi rekao da će foto-album postati prevazidjena stvar?!?

Link to comment
Share on other sites

Sad si me uplašila, i odmah ću da narežem neke slike, koje imam samo na računaru...:shocked:

Mada sam ja dosta disciplinovana što se backup-a tiče. Svoj diplomski imam na nekih 5 cd-a...što je sigurno-sigurno je!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

:emot-sad: :emot-sad: :emot-sad:

Baš mi je žao. I ja, od kad sam nabavila digitalni foto aparat, ni jednu sliku nisam izradila. A non stop govorim kako ću to uraditi, i poslagati neke lepše u album. Sad imam nekih par stotina slika koje čekaju da budu izradjene...a znam da se to nikad i neće desiti. Ko bi rekao da će foto-album postati prevazidjena stvar?!?

 

Ma bit će bolje...stvarno mi je žao samo za sve Mika slike. Skupljala sam ih više nego godinu i sad su sve...gone!:crybaby:

I znaš što je ironično? Da smo juče bili kod moje tete i ona mi je kazala za to vrlo super stvar kako možeš oblikovati i poslati sve slike i oni ti to natiskaju u knjigo. Haha...a ja sad više nemam ni jedne slike i sve to samo zbog mene i moje ljenosti.:mf_rosetinted:

I meni se štuca (jer se kaže ovako?:bleh:) po starih dobrih albumih! Taj moderna tehnologija samo nas mazi.

Ali svejedno je fino kad možeš tako brzo videti sve slike.

Link to comment
Share on other sites

Sad si me uplašila, i odmah ću da narežem neke slike, koje imam samo na računaru...:shocked:

Mada sam ja dosta disciplinovana što se backup-a tiče. Svoj diplomski imam na nekih 5 cd-a...što je sigurno-sigurno je!:bleh:

 

Dobro!:thumb_yello:

Da ja već imam diplomski isto bih ga sahranila na ne-znam-koliko cd-a.:wink2: Samo ne znam zašto nisam isto učinila i sa svima Mika slikama??:shocked: Kako sam mogla biti tako glupa...aj, koja budala sam. Evo, sad se mrzim.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

I meni se štuca (jer se kaže ovako?:bleh:) po starih dobrih albumih!

 

Pa kaže se štucati...al kontext mi baš nije najjasniji...:winksmiley02:

 

Dobro!:thumb_yello:

Da ja već imam diplomski isto bih ga sahranila na ne-znam-koliko cd-a.:wink2: Samo ne znam zašto nisam isto učinila i sa svima Mika slikama??:shocked: Kako sam mogla biti tako glupa...aj, koja budala sam. Evo, sad se mrzim.:mf_rosetinted:

 

Ma daj...nije kraj sveta! Mikine slike bar nije teško naći na netu. Više bi mi bilo žao onih drugih...

Link to comment
Share on other sites

Ana,bas mi je zao za slike!Kako to samo NESTALE,ja ne razumem kako to moze da se dogodi?Grozno,u svakom slucaju.

 

Kako? Lako!!! Kad se najmanje nadaš. Mojoj drugarici je pola diplomskog tako otišlo... I onda sve ispočetka...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Pa kaže se štucati...al kontext mi baš nije najjasniji...:winksmiley02:

 

Ma daj...nije kraj sveta! Mikine slike bar nije teško naći na netu. Više bi mi bilo žao onih drugih...

Aj kontext je- i meni nedostaju foto albumi. Ponekad mešam srpski i slovenački.:blush-anim-cl:

Da, znam da ih nije teško naći na netu...ali to je bio celogodišnji rad.:naughty:

Ana,bas mi je zao za slike!Kako to samo NESTALE,ja ne razumem kako to moze da se dogodi?Grozno,u svakom slucaju.

Ja isto stalno planiram da izradim koje su lepe i stavim u album pa nikad!

I ja ne razumijem kako se je to moglo dogiti. Jednostavno ih više nije bilo. Tata će sutra pozvat računalničara pa da vidimo što se može napraviti...možda još obstoji nada.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Devojke još ste tu?:shocked:

 

Ja svratih samo da vam se javim...:wink2: Pravila sam večeru momcima-pizzu pa nisam mogla da dođem!:wink2:

 

Čujemo se sutra...lepo spavajte!Laku noć!:wink2:

 

Oooo, živa si?

 

Mene sutra nema... Idem malo do Beograda!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy