Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:groupwave:

 

Sad trebaš klikniti koliko želiš donirati i naravno moraš imati svoj paypal account.:wink2: Pogledaj na mejl na kojeg možeš poslati novac.

 

ja mislim da ja nemam ti paypal account, bolje rečeno prvi put čujem za njega:blush-anim-cl:

svaki put naučim nešto novo

Link to comment
Share on other sites

Jel ovaj MFC samo još mene zeza? Vama radi ok?

Ispišem post, pošaljem, i text se ne pojavi!!!

 

to je meni radija:boxing: prvi put prije nego šta me šutnija, a onda kad sam se vratila vidila sam da mi je isti post izbacija 2 puta. (dobro da nije 10 koliko sam puta kliknila na njega)

Link to comment
Share on other sites

Jel ovaj MFC samo još mene zeza? Vama radi ok?

Ispišem post, pošaljem, i text se ne pojavi!!!

Meni sad radi super.

ja mislim da ja nemam ti paypal account, bolje rečeno prvi put čujem za njega:blush-anim-cl:

svaki put naučim nešto novo

http://www.paypal.com - tu imaš sve što trebaš znati.

Ja ne doniram ništa dok se lično i personalno ne založe da Mika dodje u Srbiju!...ili u Hrvatsku. Može i u Sloveniju, al onda nam treba od Ane garantno pismo...:biggrin2:

Ma znaš da nema problema- ako Mika dođe u SLO ovdje vas sve čeka- naša kuća, ja i Mika.:naughty:

:wink2:

 

Idem ja sad. Lepo spavajte!

Laku noć!

Link to comment
Share on other sites

to je meni radija:boxing: prvi put prije nego šta me šutnija, a onda kad sam se vratila vidila sam da mi je isti post izbacija 2 puta. (dobro da nije 10 koliko sam puta kliknila na njega)

 

Radija, vidija...izbacija!!! Kako jeeeeee slatkoooooooo!!! Ajde stalno tako pričaj, molim teeeeeeeeeee!!!:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne doniram ništa dok se lično i personalno ne založe da Mika dodje u Srbiju!...ili u Hrvatsku. Može i u Sloveniju, al onda nam treba od Ane garantno pismo...:biggrin2:

 

:mfr_lol: ma da.nema ništa mukte

pa jel znaš jel ga možda netko pokušao zvat na exit?

možda jedni mika ni ne zna

Link to comment
Share on other sites

Ma znaš da nema problema- ako Mika dođe u SLO ovdje vas sve čeka- naša kuća, ja i Mika.:naughty:

:wink2:

Idem ja sad. Lepo spavajte!

Laku noć!

 

:huglove:

Ja kontam da će pre u Sloveniju doći. Ipak ste vi Evropa...

A mi... hm, neću da psujem, ja sam fina!

 

Lepo spavaj!

Link to comment
Share on other sites

:mfr_lol: ma da.nema ništa mukte

pa jel znaš jel ga možda netko pokušao zvat na exit?

možda jedni mika ni ne zna

 

Bilo je glasanje za izvodjače, za koje smo zinteresovani da dodju. I postavila sam ja thread, da glasaju i ljudi s MFC-a...ali nije bio baš neki odziv.

Nije se na kraju loše kotirao...ušao je u nekih prvih 20, ako se dobro sećam. Prvi su bili Depeche Mode...ali i to ne vredi nista ako izvodjač odbije da dodje. Tako da je dzaba što su bili prvi...

Link to comment
Share on other sites

Radija, vidija...izbacija!!! Kako jeeeeee slatkoooooooo!!! Ajde stalno tako pričaj, molim teeeeeeeeeee!!!:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

 

da, toliko o mom književnom:thumbdown: , brzo se ja zaboravim:lol3:

 

nisan te ni pitala: odakle tebi lancun, pomidora, koltrine..mislin rasturaš:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

mozda smo trebali da zamolimo ove iz UK da se angazuju i posalju Miku da ih predstavlja ne Evroviziji,tako bi morao doci:blink:

izgleda nam nema druge nego da cekamo onu tvoju lutriju Ivona:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Bilo je glasanje za izvodjače, za koje smo zinteresovani da dodju. I postavila sam ja thread, da glasaju i ljudi s MFC-a...ali nije bio baš neki odziv.

Nije se na kraju loše kotirao...ušao je u nekih prvih 20, ako se dobro sećam. Prvi su bili Depeche Mode...ali i to ne vredi nista ako izvodjač odbije da dodje. Tako da je dzaba što su bili prvi...

 

moguće je da ljudi uopće ni ne znaju za njega. mislin JA ne bi znala da slučajno nisam na exluzivu ili explozivu(nešto od toga) čula 5 sekundi grace kelly.

Link to comment
Share on other sites

da, toliko o mom književnom:thumbdown: , brzo se ja zaboravim:lol3:

 

nisan te ni pitala: odakle tebi lancun, pomidora, koltrine..mislin rasturaš:thumb_yello:

 

E pa imala sam vikendicu u Šibeniku... I onda ostanem tamo čitavo leto, tri-četiri meseca...i vratim se ko prava dalmatinka. Niko me ovde ne razume! Mislim, nije bilo fora da svi svog dedu zovu "dida", a ja da budem partibrejker!:wink2:

Ali sam dosta zaboravila...

Baš sam nedavno, pre par meseci, stupila ponovo u kontakt sa jednom devojkom s kojom sam se družila onda

Link to comment
Share on other sites

E pa imala sam vikendicu u Šibeniku... I onda ostanem tamo čitavo leto, tri-četiri meseca...i vratim se ko prava dalmatinka. Niko me ovde ne razume! Mislim, nije bilo fora da svi svog dedu zovu "dida", a ja da budem partibrejker!:wink2:

Ali sam dosta zaboravila...

Baš sam nedavno, pre par meseci, stupila ponovo u kontakt sa jednom devojkom s kojom sam se družila onda

 

to bi ti brzo vratila, kad čovik jedanput nauči neki dijalekt, obnovi se to čim počneš pričat

Link to comment
Share on other sites

to bi ti brzo vratila, kad čovik jedanput nauči neki dijalekt, obnovi se to čim počneš pričat

 

Eto, možeš me naučiti!:wink2:

 

Odoh i ja sad!

Sutra me nema... Branimo naš kreativni projekat "Sve za 50!":biggrin2:

 

Držite mi fige!

Laku noć!!!

Link to comment
Share on other sites

moram i ja ić, ne mogu više:giveup:,

ovaj server je tako spor da mi dođe da:crash:

 

nadam se da ćemo sutra bit bolje sriće

laku noć ivona i sritno sa izlaganjem! jesam laik ali meni se čini odlično:thumb_yello: :thumb_yello: :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

jel ovo 100 i nešto views znači da toliko ljudi pregledava ovaj thread? mislim ako je, šta se ne uključe..

 

A to ljudi rade it čiste radoznalosti!

Bi oni nego verovatno ne pričaji srpsko-hrvatski!:naughty:

Tako kad smo imali i prvi Ex-Yu thread imali smo najviše pregleda...a tek o čemu smo tek pisale...joooooooooooooojjjjj...da je neko razumeo valjao bi se od smeha!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy