Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na taj način te natjera(u pozitivnom smislu) da aktivno sudjeluješ i da napokon koristiš mozak, a ne samo štrebanje + tako mislim i puno više naučiš, a zabavno se čini jako!

 

Jeste, jako je zanimljivo. Ali to je tako samo kod ovog jednog prof... On mi je bio i mentor na diplomskom. Ne verujem da ce se na jos nekom predmetu ponoviti.:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

E u pravu si...dan je da sedneš i da plačeš...pada kiša, hladno...:thumbdown:

mi smo danas iz jučerašnjeg proljeća ušli u polu-zimu

doduše kod mene nikad i ne pada snijeg, ali zato je danas u kontinentalnom dijelu snijeg i 15tak stupnjeva hladnije nego jučer

Link to comment
Share on other sites

mi smo danas iz jučerašnjeg proljeća ušli u polu-zimu

doduše kod mene nikad i ne pada snijeg, ali zato je danas u kontinentalnom dijelu snijeg i 15tak stupnjeva hladnije nego jučer

 

Da i kod nas je jako hladno!:thumbdown: I pada kiša....ma uuuužžžžžžžas!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Jeste, jako je zanimljivo. Ali to je tako samo kod ovog jednog prof... On mi je bio i mentor na diplomskom. Ne verujem da ce se na jos nekom predmetu ponoviti.:thumbdown:

 

šteta.

kad si rekla za razliku između javnog i vlastitog odmah sam se sitila žvaka ispod školskih klupa

Link to comment
Share on other sites

Da i kod nas je jako hladno!:thumbdown: I pada kiša....ma uuuužžžžžžžas!:thumbdown:

 

Jao, ja tako mrzim kišu!!icon_neutral.gifMislim- sinoć smo imali takav lep dan- sunce i 20 stupnjeva i danas- kiša, kiša i kiša a prema veče već se razvedrilo tako da se nadam da će i jutri biti sunce!!

Link to comment
Share on other sites

Jao, ja tako mrzim kišu!!icon_neutral.gifMislim- sinoć smo imali takav lep dan- sunce i 20 stupnjeva i danas- kiša, kiša i kiša a prema veče već se razvedrilo tako da se nadam da će i jutri biti sunce!!

 

Ana samo da te obradujem da od sutra i sneg i neće biti toplije!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

šteta.

kad si rekla za razliku između javnog i vlastitog odmah sam se sitila žvaka ispod školskih klupa

 

Aha, pa ulaganje u podstanarski stan, smece ispred ulaznih vrata... Ako vam jos nesto padne na pamet, vičite... Sutra branimo rad!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy