Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ona riba, što je otvorila thread "Places MIKA has not been to yet but Should!!! " je online, a još nas nije dodala na listu!!!:sneaky2:

 

Dragana, drži me...

 

Ivona samo broj do 10!I diši duboko...odgovoriće ona!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

da...the view i mnoge druge sam videla na frequency f. a miku u bologni kad je imao koncert i bilo je fenomenalno!!:yay: ozbiljno- bio je najlepši dan mog života.:tears:

 

vjerujem, blago ti se, i meni bi bija..kad gledam njegove koncerte na youtubeu(naravno:thumbdown: ) uvijek je tako dobra atmosfera, baš se vidi kako se ekipa odlično zabavlja. + što nisam nikad čula da netko tako jednako dobro pjeva uživo kao i na albumu. pogotovo kad sam čula uživo verziju relax ostala sam :jawdrop:

 

nisam nika čula za frequency f.:thumbdown: naša televizija ne informira o ničemu:thumbdown:

do prije koji mjesec nisam znala ni za glastonbury, a kad sam vidjela koliko je to i tko sve nastupa ostala sam:shocked:

Link to comment
Share on other sites

:welcomeani:

jel ti vidiš moje ili anine postove iz zadnje ure vrimena? ili moj komp ili ovaj thread ispaljuje. tipkam ovdje već sat vremena i odjednom me s jedanaeste strane vrati na desetu?!:blink:

 

ja ne vidim ni tvoje ni Anine postove!:blink: Čudno!:boxed:

Link to comment
Share on other sites

ja ne vidim ni tvoje ni Anine postove!:blink: Čudno!:boxed:

 

onda nije do mog kompa:blink: ja sam tvoj post na kojem piše 8.22 vidila tek maloprije kad me prebacilo s jedanaeste na desetu stranicu..

zona sumraka:hypo:

ja odgovaram na anin post a tog posta pogledaj da nema:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy