Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Hol vetted?:shocked:

 

http://www.ticketportal.hu/ itt kell regisztrálni.

 

Aztán a koncertet magát azt hiszem, csak a cseh (ticketportal.cz) oldalon találod meg.

itt a "standi u podium"-ra kattincs, ha színpad közeli, álló jegyet szeretnél:wink2:

 

Ezek után pedig a "print ticket" opciót érdemes választani, ha a jegyet ki tudod nyomtatni (pdf jön ki , így akár le is tudod menteni). Ez sokkal biztonságosabb és egyszerűbb, mint a postára bízni - szerintem.

De akár a jegypénztárban is fel lehet venni.

 

A csütörtöki árfolyamon mindossze 8700 Ft volt a jegy:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

http://www.ticketportal.hu/ itt kell regisztrálni.

 

Aztán a koncertet magát azt hiszem, csak a cseh (ticketportal.cz) oldalon találod meg.

itt a "standi u podium"-ra kattincs, ha színpad közeli, álló jegyet szeretnél:wink2:

 

Ezek után pedig a "print ticket" opciót érdemes választani, ha a jegyet ki tudod nyomtatni (pdf jön ki , így akár le is tudod menteni). Ez sokkal biztonságosabb és egyszerűbb, mint a postára bízni - szerintem.

De akár a jegypénztárban is fel lehet venni.

 

A csütörtöki árfolyamon mindossze 8700 Ft volt a jegy:thumb_yello:

 

jaaaaaaaaj!Most nagyoonnagyonnagyon imádlak:wub2:

Istenemisteneeem!Köszönööm!

Práága!Megyüünk!!

Edited by DuMika
Link to comment
Share on other sites

jáhááj,köszii,sztem is extranagyoncukii!Perezt én nagyon bírom,mondjuk Mikával,hááááát...

 

@Dóri:

A felét elfelejtettem annak,amit írtál,de sebaj.Lényeg:MEGYÜÜNKPRÁGÁÁÁGGÁGGÁÁÁÁÁÁÁÁBAAAA!!!!!!!!!!!!!

 

Ja és igen,PONT költőnek készülök

Igeeeeeeeeeen megyüüünk!!! :biggrin2::biggrin2:

ééés Perezt én is bírom:wub2: ki nem? :P

 

Sziasztok!

 

Ha véletlenül néztétek az előbb az M2-t, a BBC Radio1 Live Lounge 2008februári műsorából volt részlet Mikával.

 

Itt az eredeti, 3 részben:

 

Jesszus beszarok!!!:shocked: Mika az M2-n? :shocked: Wooow haladunk!:roftl:

Egyébként milyen műsorban volt?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Ha véletlenül néztétek az előbb az M2-t, a BBC Radio1 Live Lounge 2008februári műsorából volt részlet Mikával.

 

Itt az eredeti, 3 részben:

 

 

wáá, köszi köszi h belinkelted :blush-anim-cl: mika meg az az aple laptop... :mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

D:\Új mappa\Nagy_P1000162.jpgD:\Új mappa\Nagy_P1000162.jpg

Sziasztok Kicsi Lányok!

Mikát én is láttam szombaton az M2-n, a műsor címe, ha jól emlékszem:"Hangok" és az egész csak kb. 15 perces volt, nemcsak Mika volt benne, de a többieket elfelejtettem. Suzie-nak külön köszönet az eredeti felvételre mutató linkekért!

 

Én végül Basel-be mentem el, az április 1-i koncertjére. Lakik ott egy barátnőm, akivel vagy .... éve (jobb, hanem írom le, hány) Londonban au-pair-kedtünk. Ő nincs úgy oda Mikáért, de eljött velem. Megvártuk ŐT back stage, ott írta alá nekem ezt az angyalt, amit itt próbálok mellékelni és az avatarom-ban is látszik. Egészen oda voltam persze, kérdezni csak annyit bírtam, hogy jön e Budapestre a nyáron. Szerintem kitaláljátok, mit válaszolt: "nem tudom". Ha legközelebb a közelébe kerülök, addigra kitalálok valami kreatívabb beszédtémát: van is olyan thread, amin arról folyik a társalgás, hogy ki mit kérdezne Mikától, ott lehet ötleteket gyűjteni.

Amit most érdemes szerintem megnézni, azt egy svéd lány tette fel kedden, ha jól emlékszem. A thread címe: "Mika: I'm locking my children in the cellar! Swedish interview" és az interjú:

http:/www.youtube.com/watch?v=XxbP-KTL-hs.

Én eddig kétszer néztem meg, érdemes jól megfigyelni Mika arckifejezéseit. A thread-en arról (is) folyik a beszélgetés, hogy előre megrendezett volt e az egész, tehát Mika is színészkedett e vagy spontán. Részemről azon a véleményen vagyok, hogy egyes momentumok - mint például a vége felé az, hogy ez az őrült svéd komika arra kéri, tanítsa meg őt "falsetto" énekelni - lehettek előre megbeszéltek, de az interjú nagy részében Mika tényleg spontán.

 

Ha találtok Ti is valami érdekeset - akár itt a fórumon a thread-ek között (annyi van!), akár máshol - osszátok meg velünk!

Jó szórakozást a svéd interjúhoz!

Ildi

Link to comment
Share on other sites

post-17059-142983683571_thumb.jpg

 

[attach]6489[/attach]

 

post-17059-142983683596_thumb.jpg

 

post-17059-142983683604_thumb.jpg

 

post-17059-142983683612_thumb.jpg

d:\új mappa\nagy_p1000162.jpgd:\új mappa\nagy_p1000162.jpg

sziasztok kicsi lányok!

Mikát én is láttam szombaton az m2-n, a műsor címe, ha jól emlékszem:"hangok" és az egész csak kb. 15 perces volt, nemcsak mika volt benne, de a többieket elfelejtettem. Suzie-nak külön köszönet az eredeti felvételre mutató linkekért!

 

én végül basel-be mentem el, az április 1-i koncertjére. Lakik ott egy barátnőm, akivel vagy .... éve (jobb, hanem írom le, hány) londonban au-pair-kedtünk. Ő nincs úgy oda mikáért, de eljött velem. Megvártuk Őt back stage, ott írta alá nekem ezt az angyalt, amit itt próbálok mellékelni és az avatarom-ban is látszik. Egészen oda voltam persze, kérdezni csak annyit bírtam, hogy jön e budapestre a nyáron. Szerintem kitaláljátok, mit válaszolt: "nem tudom". Ha legközelebb a közelébe kerülök, addigra kitalálok valami kreatívabb beszédtémát: Van is olyan thread, amin arról folyik a társalgás, hogy ki mit kérdezne mikától, ott lehet ötleteket gyűjteni.

Amit most érdemes szerintem megnézni, azt egy svéd lány tette fel kedden, ha jól emlékszem. A thread címe: "mika: I'm locking my children in the cellar! Swedish interview" és az interjú:

http:/www.youtube.com/watch?v=xxbp-ktl-hs.

én eddig kétszer néztem meg, érdemes jól megfigyelni mika arckifejezéseit. A thread-en arról (is) folyik a beszélgetés, hogy előre megrendezett volt e az egész, tehát mika is színészkedett e vagy spontán. Részemről azon a véleményen vagyok, hogy egyes momentumok - mint például a vége felé az, hogy ez az őrült svéd komika arra kéri, tanítsa meg őt "falsetto" énekelni - lehettek előre megbeszéltek, de az interjú nagy részében mika tényleg spontán.

 

Ha találtok ti is valami érdekeset - akár itt a fórumon a thread-ek között (annyi van!), akár máshol - osszátok meg velünk!

Jó szórakozást a svéd interjúhoz!

Ildi

post-17059-142983683619_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

[attach]6488[/attach]

 

[attach]6489[/attach]

 

[attach]6490[/attach]

 

[attach]6491[/attach]

 

[attach]6492[/attach]

 

nagyon édes!

Kár,hogy nem jöttél velünk Bécsbe,mert nagyonnagyon jó volt:)

Remélem jól érezted magad Baselben.

A svéd interjú háát.Először az iskolában láttam,ahol ugye nincs hang és már akkor is érdekesnek tűnt.Nem nagyon hiszem,hogy Mika "színészkedett" volna,de az a nő,mmint aki ott ült vele szemben hát az vitatható.

Link to comment
Share on other sites

D:\Új mappa\Nagy_P1000162.jpgD:\Új mappa\Nagy_P1000162.jpg

Sziasztok Kicsi Lányok!

Mikát én is láttam szombaton az M2-n, a műsor címe, ha jól emlékszem:"Hangok" és az egész csak kb. 15 perces volt, nemcsak Mika volt benne, de a többieket elfelejtettem. Suzie-nak külön köszönet az eredeti felvételre mutató linkekért!

 

Én végül Basel-be mentem el, az április 1-i koncertjére. Lakik ott egy barátnőm, akivel vagy .... éve (jobb, hanem írom le, hány) Londonban au-pair-kedtünk. Ő nincs úgy oda Mikáért, de eljött velem. Megvártuk ŐT back stage, ott írta alá nekem ezt az angyalt, amit itt próbálok mellékelni és az avatarom-ban is látszik. Egészen oda voltam persze, kérdezni csak annyit bírtam, hogy jön e Budapestre a nyáron. Szerintem kitaláljátok, mit válaszolt: "nem tudom". Ha legközelebb a közelébe kerülök, addigra kitalálok valami kreatívabb beszédtémát: van is olyan thread, amin arról folyik a társalgás, hogy ki mit kérdezne Mikától, ott lehet ötleteket gyűjteni.

Amit most érdemes szerintem megnézni, azt egy svéd lány tette fel kedden, ha jól emlékszem. A thread címe: "Mika: I'm locking my children in the cellar! Swedish interview" és az interjú:

http:/www.youtube.com/watch?v=XxbP-KTL-hs.

Én eddig kétszer néztem meg, érdemes jól megfigyelni Mika arckifejezéseit. A thread-en arról (is) folyik a beszélgetés, hogy előre megrendezett volt e az egész, tehát Mika is színészkedett e vagy spontán. Részemről azon a véleményen vagyok, hogy egyes momentumok - mint például a vége felé az, hogy ez az őrült svéd komika arra kéri, tanítsa meg őt "falsetto" énekelni - lehettek előre megbeszéltek, de az interjú nagy részében Mika tényleg spontán.

 

Ha találtok Ti is valami érdekeset - akár itt a fórumon a thread-ek között (annyi van!), akár máshol - osszátok meg velünk!

Jó szórakozást a svéd interjúhoz!

Ildi

 

Köszi a videót :) Szerintem Mika spontán, de a nő kicsit túljátsza magát... szerintem :)

Link to comment
Share on other sites

Most jutott az eszembe valami és utána is néztem: még februárban olvastam a twitter-en egy Mika bejegyzést, miszerint magyar népdalokat hallgatott CD-n, amit egy magyar rajongójától kapott és szereti. Na, inkább idézem:

On my way up to Sheffield listening to a cd of Hungarian folk songs made by a fan. Love it. The show is changing & gettin better every day!

5:58 AM Feb 18th via Tweetie

Kicsi (és nagy) lányok: ki küldte neki a CD-t és milyen dalokkal?

Én, Kodály-módszeren nevelkedett öreglány, Basel-ba majdnem a saláta állapotban lévő Kodály gyermekkarok kötetemet vittem magammal, hogy azt írassam alá vele, de aztán nem fért a két bőröndbe, amiket magammal vittem:)

Link to comment
Share on other sites

Kicsi (és nagy) lányok: ki küldte neki a CD-t és milyen dalokkal?

 

Te lemented a tweet-eket? (Igaz, én is beklikkeltem kedvencnek:teehee: )

Nem is tudom....:dunno: Ki találkozhatott vele Sheffield előtt, Írországaban?

 

:doh: Azt hiszem, eszembe jutott. De kell egy kis frissítő, hogy a részletek eszembe jussanak. :drinks_wine:

:biggrin2:

 

Mika az M2-n? :shocked: Wooow haladunk!:roftl:

Egyébként milyen műsorban volt?

 

A műsor csak arról a bizonyos programról és /vagy a műsorvezetőről, Jo Whiley-ról szólt. Ha nem épp akkor kapcsolok véletlenül oda, akkor nem maradok azon a csatornán. :wink2:

Egyszer a Fókuszban is volt egy összeállítás, mikor a WAG megjelent. Persze az is csak egy rövid, vásárolt anyag volt, hülye szinkronnal.:thumbdown:

 

 

Ha találtok Ti is valami érdekeset - akár itt a fórumon a thread-ek között (annyi van!), akár máshol - osszátok meg velünk!

 

Most nem jut ezsembe semmi érdekes - az elmúlt napokban elég lapos volt a fórum, nem is nagyon írogattam.

 

Ja! De mágis! van egy francia interjú vele, és gyakorlatilag körbevezeti a lakásán is a stábot....Mindjárt megkeresem..

 

Interjú:

http://vimeo.com/11024893

 

fordítás (franciáról angolra)

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=2933496&postcount=108

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

@Suzie: Na én le vagyok maradva.Én egyszer réegesrégen úgy szeptember táján láttam a Reflektorban,de a Fókuszosról nem is tudtam...

 

A linkért meg nagyon köszii!A fordítást már megtaláltam vhol,de nem láttam a videót éééééééés áááááá:roftl:

 

Az öccse is milyen kis cuki:wub2:

 

Amúgy szerintetek vissza lehet nézni az M2-s adást vagy a Fókuszosat?A Reflektorosat azt tudom,az fent van az RTL Moston.

 

Románia?:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

@Suzie: Na én le vagyok maradva.Én egyszer réegesrégen úgy szeptember táján láttam a Reflektorban,de a Fókuszosról nem is tudtam...:

lehet, hogy a Fókusz volt. Végülis nincs nagy különbség... :dunno::biggrin2:

 

Románia?:biggrin2:

 

Rá 2 napra Prága. Szerintem nem kivitelezhető - legalábbis olcsón nem.

Szóval, részemről tuti nem :no:

Link to comment
Share on other sites

lehet, hogy a Fókusz volt. Végülis nincs nagy különbség... :dunno::biggrin2:

 

 

 

Rá 2 napra Prága. Szerintem nem kivitelezhető - legalábbis olcsón nem.

Szóval, részemről tuti nem :no:

 

igeen,tudom.De lehet,hogy Prága azért sokkal jobb lenne.Mmint ez vmi fesztivál nem?

És sztem itt az lesz,hogy eljátszik 2-3 számot és kész...:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Kívánságkosár

 

Good Gone Girl with Queen of the Night intro - Milan 21 April

 

Ezt mindenkinek küldöm és különösen pucsesz figyelmébe ajánlom :biggrin2:

 

 

Ha közelebbi, egész felvétellel találkozom, majd felteszem azt is.:wub2:

Link to comment
Share on other sites

 

Az elsőt a Radio 2 műsorban énekelte kb 2 hete:

Elton John I Guess That's What they Call it the Blues feldolgozás

 

a másodikról valaki azt feltételezte, hogy Mika írta, mert van egy Another Lullaby című, még ki nem adott száma Mikának, és találtak egy ilyen című dalt a YT-on. Ez nem az a dal. Ilyen címmel egyébként kb legalább 200 dal van hivatalosan.

 

A harmadik linket sajnos törölnöd kell, mert demókat nem tehetünk fel a fórumra... ;)

Link to comment
Share on other sites

Az elsőt a Radio 2 műsorban énekelte kb 2 hete:

Elton John I Guess That's What they Call it the Blues feldolgozás

 

a másodikról valaki azt feltételezte, hogy Mika írta, mert van egy Another Lullaby című, még ki nem adott száma Mikának, és találtak egy ilyen című dalt a YT-on. Ez nem az a dal. Ilyen címmel egyébként kb legalább 200 dal van hivatalosan.

 

A harmadik linket sajnos törölnöd kell, mert demókat nem tehetünk fel a fórumra... ;)

 

Az elsőt azt igen,aaazt tudom...

A második meg:boxed:

ez gonoszság...

 

3.ok.Na hááát ezt sem tudtam,de köszi:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

A második meg:boxed:

ez gonoszság...

 

2. link: van a youtube-on is egy link egy olyan oldalra, ahol Mika hivatalosan (tehát az általunk ismert M Penniman névre) regisztrált dalait nyilvántartják.

 

Ott vannak ilyen címek mint Another Lullaby, Cold Heart, Ugly Boy...etc.

 

A Gave It All Away is már jóval előbb szerepelt itt (még 2007-ben), mielőtt hallottuk volna akár a dal első verzióját vagy a hírt arról, hogy a Boyzone fel szeretné énekelni.

Valaki talált / tudatosan keresett egy Another Lullaby nevű dalt a neten, és egyből azt hitte, hogy ez csak Mika szerzménye lehet...:blink:

Pedig akár én is zongorázhatnék egy dallamot és felrakhatnám a netre ...:naughty:

 

A demo felvételekre visszatérve: ezeket illetve az ezekre vezető linkeket nem szabad felrakni a fórumra, mert jogellenes és miután Mika tavaly megvette az MFC-t, erre különösen figyelni kell -igaz, előtte is ezt tettük.

 

A demo felvételnek számít minden olyan hanganyag, ami nem jelent meg hivatalosan és nem közszereplés (rádió, tv, koncert) során készült.

 

Ezen kívül a megjelent és megvásárolható hanganyagokat sem szoktuk feltenni, hiszen akkor meg jogdíjtól esik el a szerző és az előadó. Szóval még az is illegális.:wink2:

 

 

Romániáról letettél már? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

2. link: van a youtube-on is egy link egy olyan oldalra, ahol Mika hivatalosan (tehát az általunk ismert M Penniman névre) regisztrált dalait nyilvántartják.

 

Ott vannak ilyen címek mint Another Lullaby, Cold Heart, Ugly Boy...etc.

 

A Gave It All Away is már jóval előbb szerepelt itt (még 2007-ben), mielőtt hallottuk volna akár a dal első verzióját vagy a hírt arról, hogy a Boyzone fel szeretné énekelni.

Valaki talált / tudatosan keresett egy Another Lullaby nevű dalt a neten, és egyből azt hitte, hogy ez csak Mika szerzménye lehet...:blink:

Pedig akár én is zongorázhatnék egy dallamot és felrakhatnám a netre ...:naughty:

 

A demo felvételekre visszatérve: ezeket illetve az ezekre vezető linkeket nem szabad felrakni a fórumra, mert jogellenes és miután Mika tavaly megvette az MFC-t, erre különösen figyelni kell -igaz, előtte is ezt tettük.

 

A demo felvételnek számít minden olyan hanganyag, ami nem jelent meg hivatalosan és nem közszereplés (rádió, tv, koncert) során készült.

 

Ezen kívül a megjelent és megvásárolható hanganyagokat sem szoktuk feltenni, hiszen akkor meg jogdíjtól esik el a szerző és az előadó. Szóval még az is illegális.:wink2:

 

 

Romániáról letettél már? :teehee:

 

Jaaj,tényleg van ilyen?És erről én miért nem tudtaam?(jó tudom hülye kérdés)

És :shocked: Mikáé az MFC?

Én le vagyok maradva(egy kicsit)

Az ilyen mi jogos meg mi nem...na hát ezaz.ÉN MÉG KICSI VAGYOOOOOOOOOOOK!:roftl:

 

És igen,abbahagytam.Majdnem.Neeem,na Prága és kész.Nem magyek Romániába!Én Prágába megyeeeek!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Mikáé az MFC?

 

Igen. A honlapot először valaki olyan hozta létre, aki elvileg és valamennyire ismeri Mikát, de 1-2 hónap után eladta. Az MFC több mint 2 évig önfenntartó volt, a szerverfenntartást saját pénzből és a tagok felajánlásából finanszírozták. Dolgozni egyébként a mai napig mindenki ingyen dolgozik ( az adminisztrátorok és a moderátorok egyaránt). Aztán egy több mint egy éves szervezőmunka eredményeként Mika megvette az MFC-t. Ezért van a mikasounds-ról link ide, végre hivatalosan. A hivatalos honlapja továbbra sem ez Mikának, hanem a mikasounds, de az elég béna, és tulajdonképp azt félig vagy egészen a lemezcég tartja fenn....

Na mindegy, ha valakit ez részletesen érdekel, megkereshetem. Egyszer Freddie részletesen leírta a történetet, ha jól emlékszem.

 

És igen,abbahagytam.Majdnem.Neeem,na Prága és kész.Nem magyek Romániába!Én Prágába megyeeeek!:biggrin2:

 

Prága remélem, tök jó buli lesz:thumb_yello:

 

És abban is reménykedem, hogy Ida ott is elénekli az Éj királynője áriát. :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Igen. A honlapot először valaki olyan hozta létre, aki elvileg és valamennyire ismeri Mikát, de 1-2 hónap után eladta. Az MFC több mint 2 évig önfenntartó volt, a szerverfenntartást saját pénzből és a tagok felajánlásából finanszírozták. Dolgozni egyébként a mai napig mindenki ingyen dolgozik ( az adminisztrátorok és a moderátorok egyaránt). Aztán egy több mint egy éves szervezőmunka eredményeként Mika megvette az MFC-t. Ezért van a mikasounds-ról link ide, végre hivatalosan. A hivatalos honlapja továbbra sem ez Mikának, hanem a mikasounds, de az elég béna, és tulajdonképp azt félig vagy egészen a lemezcég tartja fenn....

Na mindegy, ha valakit ez részletesen érdekel, megkereshetem. Egyszer Freddie részletesen leírta a történetet, ha jól emlékszem.

 

 

 

Prága remélem, tök jó buli lesz:thumb_yello:

 

És abban is reménykedem, hogy Ida ott is elénekli az Éj királynője áriát. :blush-anim-cl:

 

Nos, sikerült végre elolvasnom a levelezést, amit legutóbbi üzenetem után produkáltatok, örülök, hogy van aktivitás a magyar thread-en is! :group_hug:

 

Te lemented a tweet-eket? (Igaz, én is beklikkeltem kedvencnek )

Nem is tudom.... Ki találkozhatott vele Sheffield előtt, Írországaban?

 

Azt hiszem, eszembe jutott. De kell egy kis frissítő, hogy a részletek eszembe jussanak.

 

Suzie, tudod, hogy, nem mentek le semmit, egyszerűen eszembe jutott, hogy ezt a "hungarian volks songs" szöveget már olvastam valamikor - szóval ezt még folytatjuk, OK :lg:

 

Az öccse is milyen kis cuki
hol láttad Mika kis öccsét a videóban? Én kétszer megnéztem, Yasmine-t véltem felfedezni, de más családtagot nem.:kachinga:

 

Kívánságkosár

 

Good Gone Girl with Queen of the Night intro - Milan 21 April

 

Ezt mindenkinek küldöm és különösen pucsesz figyelmébe ajánlom

 

Köszi, Suzie, ez, és a másik kettő, ami klasszikus zenei intro-val kezdődik, különösen közel áll a szívemhez. Annyira azért nem vagyok "speciast", hogy megmondjam, melyik műből vannak - de miért is nem kérdezzük meg Mikát, mondjuk a twitteren? :doh:

 

Prágába pedig megyünk - minden magyar rajongónak ott a helye!

:drive:

Link to comment
Share on other sites

@Pucsesz: Van egy olyan rész ahol csak számítógépen(azt hiszem) és kifestett arccal mutatja,vmi zöld festék van a fején,ha jól emlékszem...

 

@Suzi: Áá!Köszi!Tényleg nem nagyon tudtam ezt az egészet,de amúgy igen,ez tényleg sokkal jobb,mint a MS.Én oda fórumra kb. kétszer írtam,de nem tetszett:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

DuMika: biztos elkerülte a figyelmemet, majd jobban koncentrálok:)

 

Ezt a bohócosat láttátok? DCEB tette fel tegnap:

"Just saw this on Twitter:

 

@LouboutinWorld: LE CARROSSE NOIR (THE BLACK CARRIAGE) EPISODE 2 w/ @DitaVonTeese & @mikasounds ONLINE TODAY ON: http://bit.ly/3vpAb7

 

It's a very funny little film, sort of like Charlie's Angels type of thing... with

Louboutin as Charlie. And Mika actually does have a role! Wait until

you see it!"

 

Mókás:)

Link to comment
Share on other sites

DuMika: biztos elkerülte a figyelmemet, majd jobban koncentrálok:)

 

Ezt a bohócosat láttátok? DCEB tette fel tegnap:

"Just saw this on Twitter:

 

@LouboutinWorld: LE CARROSSE NOIR (THE BLACK CARRIAGE) EPISODE 2 w/ @DitaVonTeese & @mikasounds ONLINE TODAY ON: http://bit.ly/3vpAb7

 

It's a very funny little film, sort of like Charlie's Angels type of thing... with

Louboutin as Charlie. And Mika actually does have a role! Wait until

you see it!"

 

Mókás:)

 

Jaa igen,ezt láttam.Amúgy nem tudom honnan jöhetett az ötlet,hogy Mika bohócnak öltözzön,de attól még cukii:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy