Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Akkor hamarosan ismét találkozunk! :boing:

 

Amúgy Újvidékre jön valaki a jövő héten?

 

Jaj már én is nagyon várom!!! :biggrin2: nem is gondoltam volna h pár hónap múlva újra találkozunkegy másik Mika gig-en :) és pont a szülinapja előtt pár nappal :)

Link to comment
Share on other sites

Jaj már én is nagyon várom!!! :biggrin2: nem is gondoltam volna h pár hónap múlva újra találkozunkegy másik Mika gig-en :) és pont a szülinapja előtt pár nappal :)

 

Sziasztok! Én is szívesen mentem volna az Exit-re, de körülmények másképp alakultak.

 

Csak egy megjegyzés: ha jól tudom (ha-ha, nem ám kívülről tudom, utána néztem a WIKIPEDIA-ban, mert abban biztos voltam, hogy augusztus) a születésnapja augusztus 18-án van, tehát a Sziget fellépése sokkal közelebb lesz ahhoz a naphoz.

 

Esetleg készülhetnénk valami "special Hungarian" elő-születésnapi meglepetéssel augusztus 13-án:)

 

Mert gondolom, arra mindenki jön - aki számít:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Esetleg készülhetnénk valami "special Hungarian" elő-születésnapi meglepetéssel augusztus 13-án:)

 

Igen, jó ötlet:thumb_yello:

És mivel nem feltétlenül tudunk majd vele találkozni a fellépése után (végülis ez csak egy fesztivál, így nem biztos, hogy lesz rá lehetőség), talán olyanban kellene gondolkodni, amit a színpadról is észrevesz...

De ez csak egy javaslat, lehet, hogy Ti mást gondoltok :dunno:

 

@DuMika

Tudod már, hogy jössz-e? Én vonattal megyek le, megvan a jegyem - a fesztiválra is. Szerintem már 5 előtt ott leszek, de az ő fellépése csak éjfélkor kezdődik. Azt hiszem, valami tüzijáték után... vagy előtt.. :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

EMBEREK, MIKA JÖN A SZIGETRE!!!!!

augusztus 13, péntek, 19:45, Nagyszínpad!

:biggrin2:

hoppá, annyira szólni akartam h csak most vettem észre, h itt már rég mindenki tudja ^^""" bocsi

Edited by Flee
Link to comment
Share on other sites

Juuuuj én szeptemberben leszek 16 és Budapesten lakooom!!!! *-* és DuMika is pesti!! Nem lenne kedved valamikor talizni velünk? :)

Amúgy, tök jó, h te is nagy "rajzos" vagy, a magyarok közül Zsina is gyönyörűen rajzol! Jó, hogy ilyen sok tehetség van közöttünk! =)

éés igen a Kick ass, hát én hétfőn láttam nővéremmel... persze h Mika csak a stáb lista alatt volt berakva zenének...:boxed: de nekem azért tetszett a film, nem lesz egy nagy kedvenc, de azért nem volt rossz. =) de viszont azt aki fordította le kéne lőni:shocked: eleve a címe... Milyen cím már az, h HA/VER? :S Mi köze ennek a Kick asshez? :aah: Na és hát a szereplők nevei... no comment...

éés persze én is remélem, h leszünk még sokan magyarok! Jó lenne nagyon! =) de abban én is biztos vagyok, h többen vagyunk, csak hát tényleg sokan nem találnak ide, vagy ha ide is találnak nem mernek szétnézni, mert rossz az angoljuk, esetleg meg se találják a magyar threadot... =/

éés az autogrammos kérdésedre meg már Suzie válaszolt! ;) gyere el te is a Szigetre aug. 13-án éés szerintem ott majd szerezhetsz tőle aláírást! =D én is fogok szerezni a poszteremre (igaz nekem 1 már van...).

 

fúú na így mára ennyi, nagyon boldog vagyok! csodás Mikás álmokban gazdag éjszakát mindenkinek! remélem aug. 13-án a szigeten majd találkozunk is sokan! =))

de, persze, szívesen találkoznék veletek! :D és majd elcibálom a barátnőmet is, aki szintén szereti Mikát, csak nem ANNYIRA mint én XD

jahj hát az a nagy tehetségem a rajzolásban, amim van... XD annyira nem nagy XD

Én imádtam a filmet!! Red Mist nagy kedvencem lett <3 és igen, én is kiakadtam, hogy a stáblista LEGVÉGÉRE rakták be, mikor elvileg a film hivatalos zenéje... Eléggé furcsa... És úgyszintén a fordításokon akadtam ki... Legjobb szerencsétlen Red Mist, akit Vörös PÁRÁRA sikerült lefordítani... bár, legyünk őszinték, a Vörös Köd se hangzana értelemdúsabban...

Nagyon szeretnék eljutni a szigetre, de (szerény véleményem szerint) nagyon drága a jegy, és mivel nem hiszem, hogy anyáék egyedül elengednének, meg barátnőmet is azért szívesen vinném, kicsit necces, hogy összejöjjön... De azért reménykedem...

Link to comment
Share on other sites

Igen, jó ötlet:thumb_yello:

És mivel nem feltétlenül tudunk majd vele találkozni a fellépése után (végülis ez csak egy fesztivál, így nem biztos, hogy lesz rá lehetőség), talán olyanban kellene gondolkodni, amit a színpadról is észrevesz...

De ez csak egy javaslat, lehet, hogy Ti mást gondoltok :dunno:

 

 

Örülök, hogy zajlik itt is az élet, végre:king:

 

Kreatívok, ötletelésre fel!:groupwave:

 

Én nem tartom magam túl kreatívnak, de gondolatindítónak csak leírom, ami eszembe jutott: arany színű kalapokat vehetnénk fel mindannyian vagy teljesen arany szerelésbe öltözve, egy csoportban jelennénk meg - az jól nézne ki, szerintem. Persze, azt nem tudom, hogy hol lehet beszerezni ilyen arany cuccokat, de már, mielőtt Svájcba mentem a koncertjére, is rögeszmém volt, ez az "aranyos" cucc beszerzés - egy arany színű kendőig jutottam, amire véletlenül akadtam rá egy üzletben, ami azért, lássuk be, nem túl feltűnő látvány így magában:roftl:

 

Szóval, kreatívok, hajrá!:clap:

Link to comment
Share on other sites

@pucsesz

Az arany színű dolog jónak hangzik, de majd érdemes figyelembe venni, hogy máshol használták már kalap (Blackpool) illetve aranyozott szívek (Lisszabon) formájában a közönség soraiban. Mondjuk Mikát valószínűleg nem zavarná, de azért vannak a fórumon érzékeny lelkek, akik megsértődnének, ha kölcsönvennék a magyarok az ötletüket... :teehee:

Link to comment
Share on other sites

@pucsesz

Az arany színű dolog jónak hangzik, de majd érdemes figyelembe venni, hogy máshol használták már kalap (Blackpool) illetve aranyozott szívek (Lisszabon) formájában a közönség soraiban. Mondjuk Mikát valószínűleg nem zavarná, de azért vannak a fórumon érzékeny lelkek, akik megsértődnének, ha kölcsönvennék a magyarok az ötletüket... :teehee:

 

suzie te egy kész Mictionary vagy :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

suzie te egy kész Mictionary vagy :biggrin2:

 

:roftl:De jó szó! Majnem olyan jól hangzik, mint DuMika neve...:biggrin2:

 

hát igen - 3 és fél éve rendszeresen olvasom a fórumot és elég jó a memóriám. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:De jó szó! Majnem olyan jól hangzik, mint DuMika neve...:biggrin2:

 

hát igen - 3 és fél éve rendszeresen olvasom a fórumot és elég jó a memóriám. :teehee:

 

ooh kösziii:huglove:

 

 

éééés nem vmi olyasmire gondoltatok,mint ami sydneyben volt?tudjátok mikor a néni elkezdett üvölteni és Mika megijedt és ezért gyorsan eljátszották a WAGt?

nem azt mondom hogy nekünk is üvölteni kell,deazééért :roftl:

Link to comment
Share on other sites

nem vmi olyasmire gondoltatok,mint ami sydneyben volt?tudjátok mikor a néni elkezdett üvölteni és Mika megijedt és ezért gyorsan eljátszották a WAGt?

nem azt mondom hogy nekünk is üvölteni kell,deazééért :roftl:

:roftl:

Ha sokan leszünk, lehetne különféle hangulatfokozó hanghatásokat bevetni:teehee:, de részemről én inkább attól tartok, hogy nem jó kombináció lesz a Mika előtt és után fellépő együttesek közönségével együtt várakozni - és talán a koncertre sem lesz jó hatással. :cool:

Ezért kellene, hogy minél többen ott legyünk. Remélem, jönnek többen külföldről is.

 

Holnapután Újvidék?

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

Ha sokan leszünk, lehetne különféle hangulatfokozó hanghatásokat bevetni:teehee:, de részemről én inkább attól tartok, hogy nem jó kombináció lesz a Mika előtt és után fellépő együttesek közönségével együtt várakozni - és talán a koncertre sem lesz jó hatással. :cool:

Ezért kellene, hogy minél többen ott legyünk. Remélem, jönnek többen külföldről is.

 

Holnapután Újvidék?

 

Hangulatfokozó hanghatás?:aah:

üvöltsünk?:roftl:

 

amúgy apum nem ér haza ma,és nem tudunk menni...nagyon mentem volna,de máshogy alakult :no:

 

Viszont neked jó szórakozást és utána részletes beszámolót!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

amúgy apum nem ér haza ma,és nem tudunk menni...nagyon mentem volna,de máshogy alakult :no:

:sad:

Amúgy nem tudom, a jeggyel hogyan terveztél, de nekem épp most írták, hogy az első napra (csütörtök) már nincs napijegy. Nekem az egyik szerb MFC-s vette meg a jegyem két hete.

 

Viszont neked jó szórakozást és utána részletes beszámolót!:biggrin2:

Köszi :original:

Link to comment
Share on other sites

:sad:

Amúgy nem tudom, a jeggyel hogyan terveztél, de nekem épp most írták, hogy az első napra (csütörtök) már nincs napijegy. Nekem az egyik szerb MFC-s vette meg a jegyem két hete.

 

 

Köszi :original:

 

jajjdejó,ha mi mentünk volna akkor ott szerttünk volna venni jegyet,de elfogyott?fantsztikus,nemtudom mit csináltunk volna,ha odamegyünk és nincs is jegy:sneaky2::boxed:

 

furcsaa...amúgy neked ki vette?

Link to comment
Share on other sites

@DuMika

 

Shine. Még Berlinben felajánlotta, hogy vesz jegyet nekem is.

 

4 napos jegy persze még van, csak az drágább.

 

dearanyos.Nekem is mondta,de mivel nem voltam benne biztos,hogy megyünk ezért nem szóltam neki.Azt tudom,de csak páran vannak akiket megnéznék Mikán kívűl,úgyhogy nem éri meg:blink:

Link to comment
Share on other sites

Suzie, ezt nem írtad tegnap az sms-ben - nem hiszem el! Péntek 13. - jön a Szigetre? Még ott tartottunk, hogy a prágai jegy árát valahogy vissza kell szerezni...még azt sem intéztem el...

Kicsi Lányok, a Mika-val történt svájci találkozásunk óta velem több rossz történt mint jó, úgyhogy elég depis vagyok - de Suzie tartja a lelket bennem, meg persze Ti is a kedves levelezésetekkel - DuMika-t néhol látom, más fórumokon is közbeszólni, meg talán Dorii-t - de tényleg nem nagyon követem a történéseket az utóbbi hónapban...

Legyetek jók, ha tudtok

Pucsesz, hajrá, szerezd vissza a prágai jegy árát és gyere el mindenképp te is a Szigetre! Jó lenne téged is látni már:teehee: És kitartás, a sok rosszat elvileg sok jó kell, hogy kövesse! =)

 

sziasztok!!!

én csak ma szereztem róla tudomást!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁ!!!! tuti megyek!!!!

dejóóóó =D akkor ott látjuk majd egymást megint =)

wááááá de naggggyon várom már:mf_lustslow:

és az is olyan jó, hogy tényleg pont a szülinapja előtt :roftl:

 

Sziasztok! Én is szívesen mentem volna az Exit-re, de körülmények másképp alakultak.

Esetleg készülhetnénk valami "special Hungarian" elő-születésnapi meglepetéssel augusztus 13-án =)

Mert gondolom, arra mindenki jön - aki számít

Az Exitre én is terveztem, h megyek, és végül nekem se jött össze :boxed:

na de sebaj...

és hát igen, szerintem is mindenképp ki kéne találni valamit! de még nem nagyon volt semmi használható 5letem, hiába agyaltam a dolgon...

 

Igen, jó ötlet

És mivel nem feltétlenül tudunk majd vele találkozni a fellépése után (végülis ez csak egy fesztivál, így nem biztos, hogy lesz rá lehetőség), talán olyanban kellene gondolkodni, amit a színpadról is észrevesz...

Igen-igen az szerintem is jó lenne, hha vmi olyat találnánk ki amit a színpadról is láthat... Egyébként suzie mik a tapasztalataid, mennyire esély van rá, hogy még marad picit és tudunk vele dumálni egy ilyen fesztivál esetében?

 

de, persze, szívesen találkoznék veletek! :D és majd elcibálom a barátnőmet is, aki szintén szereti Mikát, csak nem ANNYIRA mint én XD

jahj hát az a nagy tehetségem a rajzolásban, amim van... XD annyira nem nagy XD

Én imádtam a filmet!! Red Mist nagy kedvencem lett <3 és igen, én is kiakadtam, hogy a stáblista LEGVÉGÉRE rakták be, mikor elvileg a film hivatalos zenéje... Eléggé furcsa... És úgyszintén a fordításokon akadtam ki... Legjobb szerencsétlen Red Mist, akit Vörös PÁRÁRA sikerült lefordítani... bár, legyünk őszinték, a Vörös Köd se hangzana értelemdúsabban...

Nagyon szeretnék eljutni a szigetre, de (szerény véleményem szerint) nagyon drága a jegy, és mivel nem hiszem, hogy anyáék egyedül elengednének, meg barátnőmet is azért szívesen vinném, kicsit necces, hogy összejöjjön... De azért reménykedem...

dejóóó, akkor a "nagy találkozás" ügyében majd írok neked privát üzit :roftl: ééés az tök jó lenne, hha barátnődet is hoznád =D

a film meg háááát... a fordításoknál én minden szerepelőnek a nevénél kiakadtam XD A Hit Girlt Kis Dögnek fordítani és a Big Daddyt Vérprofinak????!!! na de mind1...

éés a Szigetre meg gyere mindenképp!!! *-* ha úgy nézzük, hogy egy sima 2 órás Mika koncertre is min. 9 ezer a jegy, akkor az egy napos Sziget jegy (ahol azon a napon bármelyik fellépőt megnézheted) 12 ezerért nem vészes, sőt! Én rosszabbra számítottam!

 

Örülök, hogy zajlik itt is az élet, végre

Kreatívok, ötletelésre fel!

Én nem tartom magam túl kreatívnak, de gondolatindítónak csak leírom, ami eszembe jutott: arany színű kalapokat vehetnénk fel mindannyian vagy teljesen arany szerelésbe öltözve, egy csoportban jelennénk meg - az jól nézne ki, szerintem. Persze, azt nem tudom, hogy hol lehet beszerezni ilyen arany cuccokat, de már, mielőtt Svájcba mentem a koncertjére, is rögeszmém volt, ez az "aranyos" cucc beszerzés - egy arany színű kendőig jutottam, amire véletlenül akadtam rá egy üzletben, ami azért, lássuk be, nem túl feltűnő látvány így magában.

Szóval, kreatívok, hajrá!

erre a WAG-es témára én is gondoltam, de az a baj, h én se nagyon láttam sehol semmi arany cuccot! =/ nekem még az jutott eszembe, hogy lehet valami olyasmit kéne, hogy simán fehér pólókra írjuk rá a betűket és egymás mellé állunk. Tehát ugye minden ember polóján 1 betű lenne. És ezt mondjuk írhatnánk arany színnel... De hát ez még nem egy nagy 5let, meg ehhez akkor legalább 11 ember kell, aki hajlandó ilyen polót felvenni...

 

@pucsesz

Az arany színű dolog jónak hangzik, de majd érdemes figyelembe venni, hogy máshol használták már kalap (Blackpool) illetve aranyozott szívek (Lisszabon) formájában a közönség soraiban. Mondjuk Mikát valószínűleg nem zavarná, de azért vannak a fórumon érzékeny lelkek, akik megsértődnének, ha kölcsönvennék a magyarok az ötletüket...

Nah igen, erre tényleg érdemes figyelni! Jó, hogy te ennyi mindent tudsz suzie, mert így minket is tudsz figyelmeztetni =) pedig a kalap amúgy tényleg jó 5let...

 

suzie te egy kész Mictionary vagy
Egyetértek :naughty:

 

éééés nem vmi olyasmire gondoltatok,mint ami sydneyben volt?tudjátok mikor a néni elkezdett üvölteni és Mika megijedt és ezért gyorsan eljátszották a WAGt?

nem azt mondom hogy nekünk is üvölteni kell,deazééért

deee üvöltsünk XD

am ja valami olyasmi is jó lenne, de ahhoz se nagyon van 5letem...

 

Ha sokan leszünk, lehetne különféle hangulatfokozó hanghatásokat bevetni, de részemről én inkább attól tartok, hogy nem jó kombináció lesz a Mika előtt és után fellépő együttesek közönségével együtt várakozni - és talán a koncertre sem lesz jó hatással.

Ezért kellene, hogy minél többen ott legyünk. Remélem, jönnek többen külföldről is.

Hangulatfokozó hanghatááás :biggrin2: Ez nekem tetszik, jól hangzik... de mégis mit? vísítsuk, h Mika we love you! You should live in Hungary (with us)! vagy This is a little "pacal pörkölt" just for you because we love you soooo much! és eközben én ordítom majd, h: Mika will you marry me? (simán lehet, h igent mond...)

éés én is remélem, hogy minden magyar eljön és sok külföldi fan is!

 

Hangulatfokozó hanghatás? XD

üvöltsünk?

amúgy apum nem ér haza ma,és nem tudunk menni...nagyon mentem volna,de máshogy alakult =(

Viszont neked jó szórakozást és utána részletes beszámolót!

Igen DuMika, üüüüvöltsünk! :aah: te csak erre tudsz gondolni? :naughty: Egyfolytában üvölteni meg ordítani akarsz....

ééés am én is mentem volna az Exitre, hha ti mentek =( kár, h nem jött össze...

és igen suzie, érezd jól magad (mondjuk ez biztos meglesz) és majd kérünk élménybeszámolót! :group_hug:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Igen-igen az szerintem is jó lenne, hha vmi olyat találnánk ki amit a színpadról is láthat... Egyébként suzie mik a tapasztalataid, mennyire esély van rá, hogy még marad picit és tudunk vele dumálni egy ilyen fesztivál esetében?

 

 

dejóóó, akkor a "nagy találkozás" ügyében majd írok neked privát üzit :roftl: ééés az tök jó lenne, hha barátnődet is hoznád =D

a film meg háááát... a fordításoknál én minden szerepelőnek a nevénél kiakadtam XD A Hit Girlt Kis Dögnek fordítani és a Big Daddyt Vérprofinak????!!! na de mind1...

éés a Szigetre meg gyere mindenképp!!! *-* ha úgy nézzük, hogy egy sima 2 órás Mika koncertre is min. 9 ezer a jegy, akkor az egy napos Sziget jegy (ahol azon a napon bármelyik fellépőt megnézheted) 12 ezerért nem vészes, sőt! Én rosszabbra számítottam!

 

 

erre a WAG-es témára én is gondoltam, de az a baj, h én se nagyon láttam sehol semmi arany cuccot! =/ nekem még az jutott eszembe, hogy lehet valami olyasmit kéne, hogy simán fehér pólókra írjuk rá a betűket és egymás mellé állunk. Tehát ugye minden ember polóján 1 betű lenne. És ezt mondjuk írhatnánk arany színnel... De hát ez még nem egy nagy 5let, meg ehhez akkor legalább 11 ember kell, aki hajlandó ilyen polót felvenni...

 

 

 

deee üvöltsünk XD

am ja valami olyasmi is jó lenne, de ahhoz se nagyon van 5letem...

 

 

Hangulatfokozó hanghatááás :biggrin2: Ez nekem tetszik, jól hangzik... de mégis mit? vísítsuk, h Mika we love you! You should live in Hungary (with us)! vagy This is a little "pacal pörkölt" just for you because we love you soooo much! és eközben én ordítom majd, h: Mika will you marry me? (simán lehet, h igent mond...)

éés én is remélem, hogy minden magyar eljön és sok külföldi fan is!

 

 

Igen DuMika, üüüüvöltsünk! :aah: te csak erre tudsz gondolni? :naughty: Egyfolytában üvölteni meg ordítani akarsz....

ééés am én is mentem volna az Exitre, hha ti mentek =( kár, h nem jött össze...

és igen suzie, érezd jól magad (mondjuk ez biztos meglesz) és majd kérünk élménybeszámolót! :group_hug:

 

Mibajod az üvöltéssel?

 

:aah::aah::aah::aah: this is a little pacal pörkölt?????én csinálok neki lecsót,azt még énis tudok:roftl: de az elég furcsa lenne hogy fejbedobnánk szegnénykémet egy jó nagy adak forróó pacallal és lecsóval így a közönség soraiból.a néni üvöltött mi pacalt dobálunk...végülis:ahh:

 

 

és hát még van időnk kitalálni,de amúgy tényleg...ilyenkor így fesztiválok után tudunk vele találkozni vagy nincs rá esély?

 

uh...holnap van exit,jó szórakozást Suzie!:wub2:

 

P.S.: marhajóóaszignóód(:

Link to comment
Share on other sites

Igen-igen az szerintem is jó lenne, hha vmi olyat találnánk ki amit a színpadról is láthat... Egyébként suzie mik a tapasztalataid, mennyire esély van rá, hogy még marad picit és tudunk vele dumálni egy ilyen fesztivál esetében?

:dunno: Az angolokat például egyből faképnél hagyta Eden után, mondván, hogy nem ér rá..:teehee:

Majd mindjárt megkérdezem, mi volt tegnap Rómában.

 

erre a WAG-es témára én is gondoltam, de az a baj, h én se nagyon láttam sehol semmi arany cuccot! =/ nekem még az jutott eszembe, hogy lehet valami olyasmit kéne, hogy simán fehér pólókra írjuk rá a betűket és egymás mellé állunk. Tehát ugye minden ember polóján 1 betű lenne. És ezt mondjuk írhatnánk arany színnel... De hát ez még nem egy nagy 5let, meg ehhez akkor legalább 11 ember kell, aki hajlandó ilyen polót felvenni...

Remek ötlet..:thumb_yello:

De ebbe is beleköthetek? ( :naughty: ) Ne mehetünk biztosra, hogy egymás mellé tudunk kerülni, illetve hogy az milyen sorrendben lesz. Ha úgy módosítjuk, hogy a feliratot tartalmazó táblát, pólót, stb. a színpadi fellépése előtt közvetlen osztjuk ki sorrendben, úgy már reális esély lesz a jó megvalósításra.

 

De persze még ötletelhetünk. Őszintén szólva, én ebben nem vagyok jó – még életemben nem vettem semmi extrát magamra koncerten - , de ha megszervezzük, miért ne?

 

 

Hangulatfokozó hanghatááás :biggrin2: Ez nekem tetszik, jól hangzik... de mégis mit?

:dunno: Bristolban működött, de az más volt… :teehee:

 

 

uh...holnap van exit,jó szórakozást Suzie!:wub2:

P.S.: marhajóóaszignóód(:

Köszi!

 

Épp említeni is akartam, hogy ezentúl ha rákattintotok az aláírásomban a world rep képre, egyből erre az oldalra hoz benneteket.

 

Ezzel a véletlenül erre tévedő magyarokat akarom összeszedni, ha maguktól nem találnának ide.. Persze minél gyakrabban írunk erre az oldalra, annál esélyesebb, hogy rátalálnak – akár a google vagy a mikasounds keresőn keresztül is.

Link to comment
Share on other sites

:dunno: Az angolokat például egyből faképnél hagyta Eden után, mondván, hogy nem ér rá..:teehee:

Majd mindjárt megkérdezem, mi volt tegnap Rómában.

 

 

Remek ötlet..:thumb_yello:

De ebbe is beleköthetek? ( :naughty: ) Ne mehetünk biztosra, hogy egymás mellé tudunk kerülni, illetve hogy az milyen sorrendben lesz. Ha úgy módosítjuk, hogy a feliratot tartalmazó táblát, pólót, stb. a színpadi fellépése előtt közvetlen osztjuk ki sorrendben, úgy már reális esély lesz a jó megvalósításra.

 

De persze még ötletelhetünk. Őszintén szólva, én ebben nem vagyok jó – még életemben nem vettem semmi extrát magamra koncerten - , de ha megszervezzük, miért ne?

 

 

 

:dunno: Bristolban működött, de az más volt… :teehee:

 

 

 

Köszi!

 

Épp említeni is akartam, hogy ezentúl ha rákattintotok az aláírásomban a world rep képre, egyből erre az oldalra hoz benneteket.

 

Ezzel a véletlenül erre tévedő magyarokat akarom összeszedni, ha maguktól nem találnának ide.. Persze minél gyakrabban írunk erre az oldalra, annál esélyesebb, hogy rátalálnak – akár a google vagy a mikasounds keresőn keresztül is.

 

Az angolokat otthagyta,mert őket nem szereti,de minket igeeen:teehee:

 

Ééés ez a fehérpólós ötlet jó...beszerzünk aranyszínű festékszórós cuccot és lefújjuk magunkat.Az elég feltűnő nem?Mármint persze ha be tudunk jutni az első sorba.Én tavaly voltam és Lily Allen-nél már kb 2órával a kezdés előtt ott álltunk de ígyis csak kb a 10.sorba jutottunk be,mert nagyon sokan vannak.Persze az más,de szerintem aki kifizeti a Sziget belépőt úgyis jön Mikára,nem?

Mámint nagyszínpad este,tuti hogy sokan lesznek:blink:

Link to comment
Share on other sites

Az angolokat otthagyta,mert őket nem szereti,de minket igeeen:teehee:

 

ezt nem mondtam...:wink2: csak azt jelenti, hogy esetleg nem feltétlenül osztogat autogrammot koncert után. Illetve azt is jelenti, hogy nem feltétlenül élvezi ötvenedszer is aláírni ugyanazon emberek koncertjegyét. :cool: De nálunk még nem volt:blush-anim-cl:

 

 

Én tavaly voltam és Lily Allen-nél már kb 2órával a kezdés előtt ott álltunk de ígyis csak kb a 10.sorba jutottunk be,mert nagyon sokan vannak.Persze az más,de szerintem aki kifizeti a Sziget belépőt úgyis jön Mikára,nem?

Hát, szerintem nem.....:teehee:

:roftl:

Mármint előfordul, hogy az a sok emo-s aki a többbi zenekarért a nagyszínpadot célozza meg, a Mika koncert idején megy enni, inni...stb.

 

Szerintem a Mika koncert előtt egyáltalán nem lesz tülekedés - illetve meg lehet beszélni azokkal, akik a 30 seconds to Mars -t szeretnék látni, hogy mi a Mika koncert után úgyis lelépünk, engedjenek előre. Vagy túl naív vagyok? :dunno:

Link to comment
Share on other sites

ezt nem mondtam...:wink2: csak azt jelenti, hogy esetleg nem feltétlenül osztogat autogrammot koncert után. Illetve azt is jelenti, hogy nem feltétlenül élvezi ötvenedszer is aláírni ugyanazon emberek koncertjegyét. :cool: De nálunk még nem volt:blush-anim-cl:

 

 

 

Hát, szerintem nem.....:teehee:

:roftl:

Mármint előfordul, hogy az a sok emo-s aki a többbi zenekarért a nagyszínpadot célozza meg, a Mika koncert idején megy enni, inni...stb.

 

Szerintem a Mika koncert előtt egyáltalán nem lesz tülekedés - illetve meg lehet beszélni azokkal, akik a 30 seconds to Mars -t szeretnék látni, hogy mi a Mika koncert után úgyis lelépünk, engedjenek előre. Vagy túl naív vagyok? :dunno:

 

hát nemtudom milyenek lehetnek a 30 seconds to mars rajongók:biggrin2:

 

szerintem ha elfogadhatóan néznek ki,akkor lehetséges:roftl:

Link to comment
Share on other sites

amúgy azon gondolkodtam,hogy én lehet hogy megnézem Papa roach-t meg Gentleman-t is...szóval akkor ha mindegyiken ottvagyok akkor tuti ,hogy első három sorban bentvagyunk:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

ezt nem mondtam...:wink2: csak azt jelenti, hogy esetleg nem feltétlenül osztogat autogrammot koncert után. Illetve azt is jelenti, hogy nem feltétlenül élvezi ötvenedszer is aláírni ugyanazon emberek koncertjegyét. :cool: De nálunk még nem volt:blush-anim-cl:

 

 

 

Hát, szerintem nem.....:teehee:

:roftl:

Mármint előfordul, hogy az a sok emo-s aki a többbi zenekarért a nagyszínpadot célozza meg, a Mika koncert idején megy enni, inni...stb.

 

Szerintem a Mika koncert előtt egyáltalán nem lesz tülekedés - illetve meg lehet beszélni azokkal, akik a 30 seconds to Mars -t szeretnék látni, hogy mi a Mika koncert után úgyis lelépünk, engedjenek előre. Vagy túl naív vagyok? :dunno:

 

bárcsak úgy lenne! különben sztem ha előtte egy nem annyira ismert banda lép fel, akkor talán nem lesz gond, a 30 seconds to Mars rajongók meg remélhetőleg később jönnek...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy