Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

No k tomu by došlo později... pro začátek by stačilo tohle, potom víc nějakýho toho emailování a pak kafe ... :naughty:

 

Třeba to není tak špatnej nápad... on stejně česky neumí, takže to můžu přeložit jak chci, a jako záminka to je dobrý...:naughty::roftl:

 

A ještě lepší by bylo nabídnout mu napsání biografie, to bychom s ním musely strávit plno času ...:wub2::wink2:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Třeba to není tak špatnej nápad... on stejně česky neumí, takže to můžu přeložit jak chci, a jako záminka to je dobrý...:naughty::roftl:

 

No, tak to zkus... good luck :roftl::thumb_yello: To by mě zajímalo, jak by člověk ten první email vůbec zformoval, aby ho to vůbec zaujalo :naughty:

 

EDIT: Ha, biografie, no to je nápad! :wink2: Zkus to! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Musím vám vyprávět svůj sen z noci na dnešek:

 

Mika vystupoval v cirkusu ve vedlejší vesnici, a tak jsem se s ním setkala v domě, kde bydlel :mf_lustslow:

Ptala jsem se ho, proč zrušil koncert v Praze (přesně si pamatuju, jak jsem s ním mluvila hroznou angličtinou :lmfao:) - no a odpověď mě moc nepřekvapila :naughty: - prý to český organizátor nezvládl pořádně zajistit :boxed:

Tak jsem mu říkala, že má v čechách a na slovensku fanynky, které to fakt děsně mrzí, a jestli by to příště nezkusil znovu, ale jen tak něco zamručel a odcházel, tak jsem mu rychle navrhla Bratislavu - a to ho přece jen trochu zaujalo :wink2: ... a pak odešel ... :blink:

 

prostě už mi hrabe :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Musím vám vyprávět svůj sen z noci na dnešek:

 

Mika vystupoval v cirkusu ve vedlejší vesnici, a tak jsem se s ním setkala v domě, kde bydlel

Ptala jsem se ho, proč zrušil koncert v Praze (přesně si pamatuju, jak jsem s ním mluvila hroznou angličtinou :lmfao:) - no a odpověď mě moc nepřekvapila :naughty: - prý to český organizátor nezvládl pořádně zajistit :boxed:

Tak jsem mu říkala, že má v čechách a na slovensku fanynky, které to fakt děsně mrzí, a jestli by to příště nezkusil znovu, ale jen tak něco zamručel a odcházel, tak jsem mu rychle navrhla Bratislavu - a to ho přece jen trochu zaujalo ... a pak odešel ...

 

prostě už mi hrabe :biggrin2:

 

Člověče, až na ten zájem o Bratislavu to zní až děsivě reálně! :naughty: No uznej - Mika vystupující ve francouzské vesnici :teehee:, důvod zrušení koncertu to sedí! Jen nevím, jestli by Mika něco zamumlal... spíš by nás poslal do háje rovnou :roftl: (Samozřejmě velmi diplomatickým stylem :wink2: ) .. Kéž by ho někdy aspoň napadla ta Bratislava, ale obávám se, že nás už zavrhnul nadobro... :mf_rosetinted:

 

:thumb_yello: Taky bych chtěla sny, kdy rozmlouvám s Mikou :-) I když je to sranda, nedávno jsem si psala s Terou a ona říkala, že se jí zdálo něco o Mikovi a já jí říkala "Tyjo, mě se o Mikovi nikdy nic nezdá!" a ten den se mi zdál... jeho koncert :roftl: Normálně písnička za písničkou a ještě si moje kreativní podvědomí vymyslelo kulisy, setlist a všechno :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Člověče, až na ten zájem o Bratislavu to zní až děsivě reálně! :naughty: No uznej - Mika vystupující ve francouzské vesnici :teehee:, důvod zrušení koncertu to sedí! Jen nevím, jestli by Mika něco zamumlal... spíš by nás poslal do háje rovnou :roftl: (Samozřejmě velmi diplomatickým stylem :wink2: ) .. Kéž by ho někdy aspoň napadla ta Bratislava, ale obávám se, že nás už zavrhnul nadobro... :mf_rosetinted:

 

:thumb_yello: Taky bych chtěla sny, kdy rozmlouvám s Mikou :-) I když je to sranda, nedávno jsem si psala s Terou a ona říkala, že se jí zdálo něco o Mikovi a já jí říkala "Tyjo, mě se o Mikovi nikdy nic nezdá!" a ten den se mi zdál... jeho koncert :roftl: Normálně písnička za písničkou a ještě si moje kreativní podvědomí vymyslelo kulisy, setlist a všechno :roftl:

 

...kdybys viděla tu vesnici, to je fakt díra uprostřed ničeho... a ještě si představ takovej ten malej vesnickej cirkus... :das:

 

no třeba si tu Bratislavu s Čechama vůůůbec nespojuje a zláká ho to :naughty:

 

Mě se o něm zdálo poprvý, ale byl to fakt živej sen - když jsem se probudila, tak mi chvíli trvalo, než jsem se vzpamatovala :naughty:

 

Koncert je taky super - takhle ušetříš plno peněz a ještě můžeš být v klídku v první řadě :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Musím vám vyprávět svůj sen z noci na dnešek:

 

Mika vystupoval v cirkusu ve vedlejší vesnici, a tak jsem se s ním setkala v domě, kde bydlel :mf_lustslow:

Ptala jsem se ho, proč zrušil koncert v Praze (přesně si pamatuju, jak jsem s ním mluvila hroznou angličtinou :lmfao:) - no a odpověď mě moc nepřekvapila :naughty: - prý to český organizátor nezvládl pořádně zajistit :boxed:

Tak jsem mu říkala, že má v čechách a na slovensku fanynky, které to fakt děsně mrzí, a jestli by to příště nezkusil znovu, ale jen tak něco zamručel a odcházel, tak jsem mu rychle navrhla Bratislavu - a to ho přece jen trochu zaujalo :wink2: ... a pak odešel ... :blink:

 

prostě už mi hrabe :biggrin2:

 

Fiha, no to muselo byt krasne prebudenie :roftl:

Mika v dedine, v cirkuse...asi si povedal, dost uz! Uz nechcem velke mesta iba male dediny s dobrou krcmou a kvalitnym pivom :naughty:

Mne sa iba raz snivalo o nom a to v tom case, ked som si kupila listok na koncert. Snivalo sa mi, ze som prisla do Prahy posledna, velmi som meskala a vsetky vchody do areny boli uz zamknute. Chytala ma panika, ze ostanem stat vonku - tak som obehla celu arenu a jedny dvere boli nakoniec otvorene. Vosla som dnu a bola som priamo na javisku. Koncert bol v plnom prude. Ked ma Mika zbadal chytil ma a skopol dole z podia do davu :blink::naughty:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Člověče, až na ten zájem o Bratislavu to zní až děsivě reálně! :naughty: No uznej - Mika vystupující ve francouzské vesnici :teehee:, důvod zrušení koncertu to sedí! Jen nevím, jestli by Mika něco zamumlal... spíš by nás poslal do háje rovnou :roftl: (Samozřejmě velmi diplomatickým stylem :wink2: ) .. Kéž by ho někdy aspoň napadla ta Bratislava, ale obávám se, že nás už zavrhnul nadobro... :mf_rosetinted:

 

:thumb_yello: Taky bych chtěla sny, kdy rozmlouvám s Mikou :-) I když je to sranda, nedávno jsem si psala s Terou a ona říkala, že se jí zdálo něco o Mikovi a já jí říkala "Tyjo, mě se o Mikovi nikdy nic nezdá!" a ten den se mi zdál... jeho koncert :roftl: Normálně písnička za písničkou a ještě si moje kreativní podvědomí vymyslelo kulisy, setlist a všechno :roftl:

 

Barunka funguje vlastne este na mikasounds ta moznost napisat Mikovi nejaku otazku? Napiseme mu, ze sice nas ta Prahy mrzi a vyzehli si to, ked pride do Bratislavy :naughty:...ved to ma po ceste z Ruska :mf_rosetinted: Ale nebudeme naliehat, ked nevypredal tu halu, povieme mu, ze nam staci aj sukromny maly koncert u nas doma...to urcite nepovie nie, ked sme take skromne :naughty:

Link to comment
Share on other sites

hola, mis amores :group_hug:

 

tak trošku přemýšlím, jak mám začít, když momentálně na nic nereaguju a navíc jsem zase slušně ve skluzu :blush-anim-cl: ale už začaly prázdniny a vzhledem k tomu, co se nakonec vyrojilo na vysvědčení vypadají, že budou volnější než je zdrávo :naughty:, takže, pokud vám to nebude moc vadit, začnu reagovat od začátku tématu - Barunka říkala, že se taky k part 2 blíží (nebo už možná začala), takže asi nevnesu velký zmatek :)

 

jak zatím užíváte letních dnů a období dovolených? :)

 

nějak takhle? :licks_lips:

post-4738-142983687215_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Náhodná myšlenka: Teď jsem v televizi slyšela větu (ale necelou, tak, jak ji napíšu).. "Česká Republika je křižovatkou, kde..." ... napadlo mě dokončení "každý počká, než blikne zelená a jede dál" :mf_rosetinted:

 

No nic, to byla jen taková kulturní vsuvka :roftl:

 

:thumb_yello::clap:

ach jo... :o

Link to comment
Share on other sites

:wub2: :wub2:...

 

To jste věděly, že tu paní, která takhle ukončuje Any other world, je možno vidět v klipu na Love today? :original: Sice jen na chvíli (vyskakuje z dortu myslím), ale i tak :wink2:

 

(Meloun :teehee::thumb_yello: )

 

jee, tak to jsem nevěděla :thumb_yello:

 

děláte mi s tím melounem radost, guapas :blush-anim-cl::)

Link to comment
Share on other sites

Sešitky budou všude stejný... osvědčený systém zjevně :naughty: I když se trochu divím, že to ještě není na internetu...

 

... :shocked::blink::boxed: ?! ... Geniální... aneb domácká představa o tom, jak ušetřit... na těch největších blbostech... bože... řešit problémy omezováním výuky dětí... z toho je mi teda poměrně dost nevolno... není to proboha úplně jedno? Vždyť jaký je proboha rozdíl mezi tím, když holčička A studuje klavír a holčička B flétnu a tím, když holčička A studuje oboje... platí se to stejně... nechápu... nechápu... další z důvodů, který jsem mohla uvést, když se mě u maturity zeptali, proč si myslím, že se politika v našich končinách nedá brát vážně. A fascinuje mě, že takhle přijali zákon ještě narychlo před tím, než se bude sestavovat nová vláda...

 

noo, na tohle taky valím oči :shocked:

 

(a protože jsem nenašla výstižného smajlíka, házím výstižný výraz "live" :naughty:)

 

MIKA167.jpg

 

úplně stejně jako na fakt školného na výškách :bash:není možná aji lepší změnit školu, aby ze mě už po té střední něco bylo? :sneaky2: ale zase mi to malinko otevírá možnost studia v zahraničí... ale fakt jenom malinko... puf :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Jaká písečnatá potvůrka :teehee: Byla už někyd příležitost zazpívat? Nebyla :mf_rosetinted:

Řekla sis o to někdy? Ne :das:

 

:fisch:

 

Jak říkám... až bude nějaká příležitost... klidně :wink2:

 

hehe, já jsem si o to vlastně řekla, že... a vypadá to, že příležitost se docela blíží... takže co takhle takový minikoncert pod ostravskou radnicí? :das::biggrin2: měla bys tu čest zpívat na stejném místě jako Ruda z Ostravy! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

barunka, to bude tymi zivotnymi skusenostami:roftl:...proste, zivot ide dalej:wink2:...nie ako my chceme, ale cochvila zasa zapadne do tych starych kolaji a zasa bude na co sa tesit:wink2:...po parizi som proste uz imunnejsia:biggrin2:

 

a btw, ked spominas jacksie, tu kocku som tu uz pekne davno nevidela:wink2:...:fisch:...len dufam, ze nestratila motivaciu pri uzatvarani znamok...

 

to ne, až "po"... :naughty: ale rozhodně to nebyla ztráta motivace k povídání si s vámi :wink2::)

nicméně, už jsem nastoupená v plné zbroji a hlásím se k aktivnímu členství v Alternative-when-MIKA-is-not-avaiable-band :thumb_yello::biggrin2: jenom bych, s dovolením, svůj nástroj vyměnila třeba za triangl, na pozici, do které jste mě obsadily, se úplně necítím :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte dievcata,

 

tak sa vam hlasim po niekolkodnovej absencii (zameskanu korespondenciu uz asi nikdy nedobehnem....:boxed:)

 

Takze bola som v tom Rime, bolo fajn.... krasne mesto.... teplo bolo strasne.... co by vas este tak zaujimalo...

 

Spagety maju stale dobre a inak nic take zvlastne...

 

Tak sa majte zas niekedy do skoreho pisania a citania:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte dievcata,

 

tak sa vam hlasim po niekolkodnovej absencii (zameskanu korespondenciu uz asi nikdy nedobehnem....:boxed:)

 

Takze bola som v tom Rime, bolo fajn.... krasne mesto.... teplo bolo strasne.... co by vas este tak zaujimalo...

 

Spagety maju stale dobre a inak nic take zvlastne...

 

Tak sa majte zas niekedy do skoreho pisania a citania:wink2:

 

Tak to jsem ráda, že se ti turistika líbila...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Děvčata, na pár dní se s vámi loučím, jedeme na svatbu jedné z Cyrillových sestřenic (její rodina vyrábí šampaňské...:wink2:)

Jedeme sami dva, děti jsme odložili u dědečka, tak se docela těšíme na romantických pár dní ... :teehee:

Navíc v pondělí, pokud to počasí dovolí, poletím balonem nad Loirou... strašně se na to těším, let balonem byl vždycky můj sen, ale taky se děsně bojím, protože nesnáším létání ... :doh::das:

Tak snad to ve zdraví přežiju a ozvu se příští týden :naughty:

Zatím se tu mějte mooooc krásně :bye:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, blbe vtipky, ja viem :naughty:

 

Tak aby som vas dlho nenapinala - ANO, stretla som sa s NIM !!!:wub2::mf_lustslow:

Mala som stastie byt Big Girl - ale bolo to len tak tak!!! Hlasila som sa na LG, ale tam vybrala Mikova mama naozaj mladucke dievcatka 14-18 rokov.

Ale suhlasila, aby som bola BG! Bola som stastim bez seba!

Problem nastal, ked sa skusali kostymy - vsetko mi bolo velke:boxed:

Nie som sice ziadna manekyna, ale tie kostymy boli na ovela "big-sie" BGs.

Strasne som sa bala, ze ma poslu prec!

Ale nakoniec ma nechali v tom volnom korzete, ked uz padol prilis nizko, tak som ho znova vytiahla hore a bolo to:naughty:

 

Dievcence moje, som neskutocne stastna aj frustrovana zaroven, lebo stretnutie s nim bolo straaaaasne kratke, vobec som mu nestihla povedat vsetko, co mam na srdci !!! Pustili nas k nemu iba na rychlu skupinovu fotku (iba na jeden fotak) a uz nas ochranka hnala prec.

Mika nebol vobec komunikativny, podla mna bol polomrtvy od unavy - v Rime bolo minimalne 35 stupnov !!! Vynechal aj prichod v skafandri, asi by v nom zomrel, aj koncert bol kratsi ako v Antverpach a na konci vobec nepridaval, ani len sa nesiel druhykrat poklonit! Ale fakt sa mu necudujem, bolo horuco ako v pekle! Kostymy, co sme mali na sebe sa po hodine dali zmykat

 

Ked odchadzal z podia do satne, iba okolo nas prebehol s hlavou sklonenou dolu, ani nas nepozdravil, ani len na nas nepozrel:boxed:

Ked prebiehal okolo mna, tak som mu zatlieskala a povedala, ze je najlepsi - usmial sa, ale dalej hladel do zeme, ani nezdvihol pohlad.

 

Cakali sme, kym sa da do poriadku, potom nas rozdelili na 3 skupinky po 5 ludi a kazda skupinka mohla urobit 2 fotky - iba na 1 fotak. Ochranka nas hned tahala prec, ale podarilo sa mi zabrzdit chvilku pred nim a povedala som mu, ze ja tam vlastne plnim misiu - ze mu prinasam vrele pozdravy od CZ a SK fanusikov, ze sme velmi nestastni, ze zrusil koncert v Prahe.

Mika na to: Czechs and Slovaks...aha...Thanks...

Ja: A mozem im nieco odkazat? Mozem im povedat, ze ich pozdravujes?

Mika: ... yes...

Bola som strasne sklamana a bolo mi az do placu, ze je taky strohy...

 

Tak som mu este rychlo povedala, ze ho zboznujeme a ze je nase slniecko, co nam dava strasne vela pozitivnej energie!

Na to sa zasmial tym svojim nenapodobitelnym smiechom , podal mi ruku, povedal "thank you, ciao". Aspon nieco !!!:wink2:

 

Mozno bol naozaj iba strasne unaveny, pripadal mi duchom totalne mimo.

 

Vysla som z tej jeho satne uplne "vnutorne rozorvana" - hodila som ruksak na zem a sama pre seba som po slovensky zakricala "A TO MA BYT VSETKO ?!?!?!):badmood:

 

Nie, nie, devcata, my na to musime ist inak! V Prahe mu musime pekne-krasne nahrat jeden uzasny odkaz, ja mu to dam na USB kluci na Sardinii a on nam ten pozdrav na do moje kamery musi nahrat !!!

 

Samozrejme este sme na naho cakali vonku, ale nas ucinkujucich povazoval uz za "vybavenych", tak sa venoval hlavne ostatnym.

Ja som ho trosku filmovala, ked sa priblizil uplne ku mne, dvakrat som ho poprosila, aby povedal aspon "Hi" do Ciech a na Slovensko, ale bud ma nepocul (ludia kricali jeden cez druheho) alebo ma uplne odignoroval... Fakt to neviem posudit:aah:

Skusim sem tie videa pridat - na tom, kde nereaguje na moje "vyzvy", radsej odstranim zvuk, lebo ma to strasne frustruje :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Sampus a lietanie v balone - no to vyzera na super vikend!

Maj sa teda krasne, Martinka a keby ta Cyrilova sesternica nahodou mala prebytok sampusu, kludne dones do Prahy, my radi pomozeme zbavit sa zbytocnych zasob:wink2:

 

Děvčata, na pár dní se s vámi loučím, jedeme na svatbu jedné z Cyrillových sestřenic (její rodina vyrábí šampaňské...:wink2:)

Jedeme sami dva, děti jsme odložili u dědečka, tak se docela těšíme na romantických pár dní ... :teehee:

Navíc v pondělí, pokud to počasí dovolí, poletím balonem nad Loirou... strašně se na to těším, let balonem byl vždycky můj sen, ale taky se děsně bojím, protože nesnáším létání ... :doh::das:

Tak snad to ve zdraví přežiju a ozvu se příští týden :naughty:

Zatím se tu mějte mooooc krásně :bye:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, blbe vtipky, ja viem

 

Tak aby som vas dlho nenapinala - ANO, stretla som sa s NIM

Mala som stastie byt Big Girl - ale bolo to len tak tak!!! Hlasila som sa na LG, ale tam vybrala Mikova mama naozaj mladucke dievcatka 14-18 rokov.

Ale suhlasila, aby som bola BG! Bola som stastim bez seba!

Problem nastal, ked sa skusali kostymy - vsetko mi bolo velke

Nie som sice ziadna manekyna, ale tie kostymy boli na ovela "big-sie" BGs.

Strasne som sa bala, ze ma poslu prec!

Ale nakoniec ma nechali v tom volnom korzete, ked uz padol prilis nizko, tak som ho znova vytiahla hore a bolo to

 

Dievcence moje, som neskutocne stastna aj frustrovana zaroven, lebo stretnutie s nim bolo straaaaasne kratke, vobec som mu nestihla povedat vsetko, co mam na srdci !!! Pustili nas k nemu iba na rychlu skupinovu fotku (iba na jeden fotak) a uz nas ochranka hnala prec.

Mika nebol vobec komunikativny, podla mna bol polomrtvy od unavy - v Rime bolo minimalne 35 stupnov !!! Vynechal aj prichod v skafandri, asi by v nom zomrel, aj koncert bol kratsi ako v Antverpach a na konci vobec nepridaval, ani len sa nesiel druhykrat poklonit! Ale fakt sa mu necudujem, bolo horuco ako v pekle! Kostymy, co sme mali na sebe sa po hodine dali zmykat

 

Ked odchadzal z podia do satne, iba okolo nas prebehol s hlavou sklonenou dolu, ani nas nepozdravil, ani len na nas nepozrel:boxed:

Ked prebiehal okolo mna, tak som mu zatlieskala a povedala, ze je najlepsi - usmial sa, ale dalej hladel do zeme, ani nezdvihol pohlad.

 

Cakali sme, kym sa da do poriadku, potom nas rozdelili na 3 skupinky po 5 ludi a kazda skupinka mohla urobit 2 fotky - iba na 1 fotak. Ochranka nas hned tahala prec, ale podarilo sa mi zabrzdit chvilku pred nim a povedala som mu, ze ja tam vlastne plnim misiu - ze mu prinasam vrele pozdravy od CZ a SK fanusikov, ze sme velmi nestastni, ze zrusil koncert v Prahe.

Mika na to: Czechs and Slovaks...aha...Thanks...

Ja: A mozem im nieco odkazat? Mozem im povedat, ze ich pozdravujes?

Mika: ... yes...

Bola som strasne sklamana a bolo mi az do placu, ze je taky strohy...

 

Tak som mu este rychlo povedala, ze ho zboznujeme a ze je nase slniecko, co nam dava strasne vela pozitivnej energie!

Na to sa zasmial tym svojim nenapodobitelnym smiechom , podal mi ruku, povedal "thank you, ciao". Aspon nieco !!!

 

Mozno bol naozaj iba strasne unaveny, pripadal mi duchom totalne mimo.

 

Vysla som z tej jeho satne uplne "vnutorne rozorvana" - hodila som ruksak na zem a sama pre seba som po slovensky zakricala "A TO MA BYT VSETKO ?!?!?!):badmood:

 

Nie, nie, devcata, my na to musime ist inak! V Prahe mu musime pekne-krasne nahrat jeden uzasny odkaz, ja mu to dam na USB kluci na Sardinii a on nam ten pozdrav na do moje kamery musi nahrat !!!

 

Samozrejme este sme na naho cakali vonku, ale nas ucinkujucich povazoval uz za "vybavenych", tak sa venoval hlavne ostatnym.

Ja som ho trosku filmovala, ked sa priblizil uplne ku mne, dvakrat som ho poprosila, aby povedal aspon "Hi" do Ciech a na Slovensko, ale bud ma nepocul (ludia kricali jeden cez druheho) alebo ma uplne odignoroval... Fakt to neviem posudit

Skusim sem tie videa pridat - na tom, kde nereaguje na moje "vyzvy", radsej odstranim zvuk, lebo ma to strasne frustruje :

 

Ahoj Beatka,

Vidim, ze koncert dopadol na tvoje ocakavania, aspon to zaciatku to tak vyzeralo. :mf_rosetinted:

Super, ze si bola BG :thumb_yello: Ked hovoris o tych kostymoch preco ta nevybrali za nevestu? Ten kostym by ti mozno sadol lepsie :wink2:

Som prekvapena z tvojho reportu - vzdy, ked som citala reviews vsetky baby ho ospevovali, ze je velmi mily, cize toto je pre mna troska sok :blink: Ale unava a teplo robia svoje :(

Dakujem Ti, ze si odkazala nase pozdravy :bye:

S tvojim napadom suhlasim, musime nieco vymysliet nech vidi o co prisiel :ghostrider_h4h:

 

Mimochodom mam otazku vseobecne na vsetky dievcata - dnes som pozerala MS a neviem ci je to moj omyl, ale nemali byt v Rusku 2 koncerty, dva dni po sebe?

Link to comment
Share on other sites

vobec mi to nefunguje s tymi videom, pridam teda aspon fotky

 

Krasne fotky :thumb_yello: Na tych fotkach ani nie vidno, ze je nejaky unaveny, ach ten jeho usmev :wub2:

Ten korzet ti bol fakt nejaky velky :blink: Ako sa ti v tom dalo tancovat?? Na tvojom mieste by som sa asi strasne bala, ze mi to na javisku spadne :blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy