Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

:thumb_yello: ... A příště už nebude si třeba představovat, nýbrž pózovat :thumb_yello:

 

Já na to dělám, já na tom makám.... :naughty: ... Je poměrně těžší vykouzlit "Miky hodné" video z těch materiálů co mám.... :roftl:

 

Ale ne, náhodou to dopadlo fakt překvapivě dobře na to, že nebyly snad žádný rekvizity a scénář byl vymýšlen okolo půlnoci... :roftl::thumb_yello:

 

Posnažím se.... ono po mém "zákroku" se ještě musí provést několik operací... tak aby se všechno stihlo ... :wink2:

 

Barunka suhlasim, ze je to tazke...Aj pre mna je o to tazsie nieco kreslit, ked to ma skoncit v rukach Miku :blink:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

No, nejdřív se tvářil trochu vyděšeně, že na něj skáče 5 fanynek... ale pak se tomu poddal, zvykl si a poslušně to vydržel... :mf_rosetinted: ... :naughty:

 

 

 

Alebo skor na zozname hosti mal viac mien a nejaky ludia mu chybali pri uvitani (Sunshine, Jakcsie, Terou...), tak preto ten prekvapeno-vydeseny vyraz :wink2:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Na jednu stranu je takový blbý vypisovat ódy, když jsi tam nebyla… ale na druhou stranu, ty nebudeš z těch, kteří by si to přebrali takhle (aspoň si to teda myslím :wink2: ), ale naopak se prostřednictvím našeho vzpomínání do toho dokážeš taky vpravit… :wink2::thumb_yello:

 

Covery – jde o obal CD, na kterém bude ono video a jelikož jsme naznaly, že to musí být dotažené do detailů, tak shirl pracuje na celém naprosto dokonale vydařeném obalu… zatím má 2 ze 3 obrázků a vážně stojí za to…. Náš dvorní umělec :wub2:

 

Mohly by se dostat na náš mail, aby ses podívala... pokud tam teda ještě nejsou :wink2:

 

Teraz ma napadol pri tom dvorny umelec saso :naughty:

Dakujem za poklonu osobne sa mi ten druhy cover nepaci :( tak cakam este od ostatnych vyjadrenia :wink2:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

No ty nám podle mě na srazu usneš... :shocked:

 

Zartujes? Po takej noci plnej zazitkov sa da aj spat? :mf_rosetinted:

Neboj sa, mam trening co sa nespavosti tyka. Bude mat sice kruhy pod ocami a vlasy ako Rumburak, ale stale to budem ja :naughty:

 

Na zraz sa velmi tesim. Tak uz sa myslienkami prenasam na 13-14 august :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Nejen čistou radost, ale celkovou atmosféru celého srazu :thumb_yello: Je naprosto dokonale povedená :wink2:

 

.... Kouzelnej ubrousek má už čestné místo na nástěnce u mě... (vážně, vyjímá se hnedka vedle Mikova podpisu :roftl::) )

 

Wow...ozaj mozeme si ju dat podpisat... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

A pak budeme moct 5000 dílové puzzle prohlásit za úspěšně složené :original:

 

(5000 dílové proto, že to asi bude chtít řádnou dávku trpělivosti, než ho dokončíme, ale výsledek bude stát za to... :wink2: )

 

Dufam, ze potom ho nebudeme musiet rozobrat a ulozit spat do krabice...a skladat od znova :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Musíme se jí za to nějak odvděčit Doufám, že se zase někdy povede sraz s takovýmhle "přespáváním" , vážně ta prosmátá noc stála víc než za to :wub2:

 

:roftl: "Hi Mika!" ..... ..... .... :roftl::lmfao: ... :thumb_yello: ... Myslím, že těch bloopers by se našla ceeeeelá řada :naughty: Nicméně by vážně byly delší než video samotný... :naughty:

 

Vážně bys do toho šla? :wink2:

 

Už se moc těším! :wub2:

 

Ano, mne sa teda podarilo hned na zaciatku odstartovat...ehm..uspesnu vlnu bloopers :roftl:

Bloopers by som pridala len na nasu verziu. Taku pamatnu co by sme si odlozili a potom niekedy v starobe ukazovali svojim detom :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Kromě Beatky (a sunshine?) už viděli všichni? :wink2:

 

Myslim, ze ano. Sunshine by uz odo mna mala mat mail.

 

Viem, ze sa opakujem, ale -

 

Len Vas naozaj velmi prosim vyjadrite sa, cokolvek co sa Vam nepaci.

 

Moja myslienka je, ze ked to cd zbada - musi si povedat:

 

WOW

 

to som zvedavy co to je

 

a nie - jeee to je mile...odlozim si to na policku k ostatnym veciam .....

 

:wink2:

 

Dakujem :)

Link to comment
Share on other sites

Na oběd do McDonaldu.... posedět... přesunout se do čokoládovny.... posedět..... konec... :roftl::roftl: ... :wink2:

 

To uz si nam nejako strucne, rucne pripravila program :naughty:

Uvidime, kam nas oci povedu. :wink2: Ak by nam nevyslo pocasie, hlasujem osobne za Steps, je to tam pekne zariadene a su tam pohodlne kresla - uplne idealne na dlhsie sedenie. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ale neříkej... já tě viděla, že ho potají u dvěří objímáš :mf_rosetinted: .. A co teprv vevnitř.... tos s ním dokonce... pózovala! ..

 

:naughty:

 

Pssst, to nehovor tak nahlas, co si tu o mne pomyslia, ze som objimac dveri? :roftl: :roftl:

 

No, ano bol to moj napad odfotit sa s nim ja viem, takto ho obtazovat, dotknut sa tych dokonalych vlasov....ale ja som mu aspon nedavala pusu :shun::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ty drobnosti se budou dát upravit :wink2: Ale teď já a moje umění.... musíme zkrátka spolíhat na to, že to ještě nezhorším :doh: Jinak ty doma asi nemáš scanner, že? ... kdyby to bylo přes scanner, hrálo by se s tím asi líp... ale když ne, tak nevadí

 

Ty barvy jdou upravit taky docela dobře, jen je to piplačka a taky záležitost zvolení vhodnýho odstínu... no budu se snažit. Teď jsem napůl předělala ten stageový obrázek, zítra (nebo kdy ho dokončím) ho hodím na mail a pak se povyjadřujete, která verze se vám víc líbí :)

 

Jinak myslím, že na CD bychom klidně mohly použít některý z těch 3 obrázků, který jsi namalovala... koneckonců se to tak většinou dělá :wink2:

 

:naughty: Taky už jsem si říkala, že bych to udělala buďto v óčku nebo v rádiu... spíš v rádiu... ale cosi mi říká, že bych byla ignorována :mf_rosetinted:

 

Eh, tak tomu se teda říká překvapení :naughty: ... Protože vážně moc jiných možností není (jedině, že by zlanařila Miku, aby ti v rádiu zazpíval k narozeninám... :mf_rosetinted: )

 

 

Scanner mam, takze rano to mozem oskenovat a poslat nanovo.

Moj taky maly napad na polep Cd by bola "akoze platna" a na tom ta modra spirala. Co myslis/te? :wink2:

 

To je velmi pekna predstava - Mika mi spieva Happy Birthday... (predstavila som si z nejakych pricin Marylin Monroe a tie jej vlajuce saty :blink:) Mozno ak sa mi podari ziskat do tej doby jeho podpis, mohla by som si na ten papierik dopisat Happy Birthday to you :das::naughty:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Člověče - nic moc :blink:

 

Je to buď http://www.cafepress.co.uk/haveaniceshirt/6612236 nebo http://shop.cafepress.com/czech-drinking-team ... to "naše" nikde prostě není :shocked: .... Nechápu :blink:

 

Tak co myslíte, stačí některý z nich, nebo je třeba, aby ses vydávala do města?

 

No teda to si moze este aj vybrat ci chce mikinu, alebo tricko...? :naughty:

 

Mne sa paci ta kombinacia bielej farby s ciernym lemom z toho prveho linku. :)

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Včera jsem kamarádovi vyprávěla, že jsme měly sraz fanclubu:

 

-fanclubu koho?

-toho neznáš - Mika

-to myslíš TEN Mika?

-co tím myslíš, TEN?

-no co zpívá Relax a Big girls?

-...jo, to je on!

-toho jsem si nechával hrát na diskotéce! Tam hráli nejmíň deset jeho písniček za večer!

:shocked::shocked::shocked:

Link to comment
Share on other sites

Dievcence drahe, srdecne zdravim, este k Prahe - bolo super, strasne rada som sa s vami stretla!:thumb_yello::wink2:

Ked som si cestou domou v aute spomenula na nase "nakrucanie", musela som normalne zastat, lebo som dostala taky zachvat smiechu, ze som cez slzy nevidela :roftl:

 

Cez vikend sa budem snazit dobehnut zameskanu korespondenciu, zatial vam len posielam moju e-mailovu adresu:

beata.turanova@europarl.europa.eu

 

S tlacenim by nemal byt problem, keby to naaahodou aj nejake foto labo nezvladlo (co si nemyslim), moj svagor je grafik a ma ma celkom rad:wink2:, snad mi s tym nejako pomoze:naughty:

 

Ja si to potom odsluzim na babysittingoch, kedze moja sestricka caka stvrte babatko:biggrin2::wink2:

 

Dievcata, ja opat padam, lebo som pozvala mojich dochodcov (rozumej rodicov) na veceru, tak nech tam na mna necakaju.

 

Bozkavam vas a naslysenou :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Holčiny :wink2:

 

Nic jsem bohužel nepostíhala a mám teď poměrně málo času a navíc jedu zítra ke všemu pryč a vrátím se v úterý večer. (A nebude přístup na net :/ )

 

Takže, aby se vyřešily aspoň "povinnosti":

 

Shirl, všechny covery jsou naprosto super a děkuju moc za poslání nascannovaných verzí :thumb_yello:

 

Video je momentálně ve stavu - scény sestříhaný, připraveny k použití, zvládnuta "tričková" scéna, jediné co je třeba zvládnout, je "pospojovat" to....

 

Dneska už to bohužel nestihnu, mám tu bohužel fofr, kterej jsem nečekala... ach, nevychází mi nic, jak si plánuju :mf_rosetinted: Ale do středy to bude zvládlý na 100%, tak doufám, že to není moc pozdě, ale přece jenom, je to 11. a to snad není ještě tak hrozný... :) Zároveň s tím dodám ty "dokolorovaný" covery :wink2:

 

Asi by to chtělo, aby Beatka prostě vzala nějaký CD a nechala ho potisknout (i když je fakt - čím? Domluvili jsme se na tom už? Jsem unavená a zmatená, už nevím... ) ještě nevypálený a pak bych poslala ten soubor a na to by se to dovypálilo...

 

No úplně v nejhorším bychom to CD prostě nechali takový jak je.... vím, že to nebude až tak efektivní, ale přece jenom - čas tlačí a takhle se těžko domlouvá, když skoro všichni jsou na netu zřídka a ani já tu teď chvíli nebudu.

 

Každopádně za sebe já slibuju, že do středy nejpozději dodám všechno, co dodat mám. :thumb_yello:

 

Je to teď hektický... :(

 

A když už jsme u toho nevycházení plánů.... včera mi bylo oznámeno, že "asi" :mf_rosetinted: pojedeme příští týden na dovolenou, což znamená, že to pro mě vypadá velmi bledě se srazem. :tears: No nicméně nic nevím jistě, ale až budu vědět jistě co a jak, asi napíšu SMSku sunshine i shirl....

 

Moc se předem omlouvám, kdybych napsala, že nemůžu, když jsem to v podstatě celý zinscenovala já a sunshine se kvůli tomu musela nějak zařizovat, ale je fakt nemožný prolomit naše, když jsou tvrdohlavý (a ví, že sraz má být).... :-(((((

 

Budu každopádně za to moc moc bojovat... strašně ráda bych vás viděla...! :huglove:

 

Těším se, až se tu v úterý zase uvidíme. :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, na spolocny mail som poslala navrh polepu + este jeden cover, ktory by sme mohli pouzit :wink2:

 

Pekny den :bye:

 

Musím se opakovat - ten polep je naprosto dokonalej :thumb_yello:

Ten cover se mi taky moc líbí, nevím, který by byl lepší. Mě se líbí oba a nevím, který vybrat...

Link to comment
Share on other sites

Dievcence, pripajam sa k Martinke, dakujem za krasny vikend (uz ten minuly:-))), Martinke za to, ze nas prichylila, vsetkym za super napady k natacaniu - a sorry, ze som okolo tej siestej rano uz zaspavala a museli ste ma budit na posledne sceny:roftl: Bola som utahana ako maca, soferujem sice rada, ale v poslednej dobe prilis brazdim Europu hore-dolu a uvedomujem si, ze uz ma to unavuje:blink:

Vkazdom pripade, stalo to za to:thumb_yello:

Sunshine, chybala si nam, velmi!:blink:

Ale som rada, ze som sa s tebou stretla aspon na tu kavicku:wink2:

Dnes vecer mam v plane to tu docitat a dostat sa opat uplne do obrazu...

 

 

Ahoj holky, už jsem připojena! :wink2:

 

Ještě jednou vám všem děkuju za úplně super víkend, doufám že jednou se takhle sejdeme úplně všechny!

 

Doufám, že jste vpořádku dojely a budu nedočkavě čekat na foto i jinou dokumentaci :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Potesenie je na mojej strane:thumb_yello:

Kecalo sa mi s tebou tak dobre, ze som si vobec nevsimla ako ubieha cas:naughty:

To iste s kockami v Prahe - Mika robi skratka aj takuto postrannu dobrocinnu cinnost - spaja ludi rovnakej krvnej skupiny:thumb_yello:

 

prave si si ta predstavujem ako im prehovaras do duse:naughty:...zislo by sa, tomu ver...ale dnes mam od nich snad aspon chvilku pokoj...ale aby som si nahodou na to nezvykla, tak ak sa i ty chces pobavit zajtra mame meeting od 18.00 do 19.00...dobreeee, vsak...ked si uvedomis, ze chodim do prace teraz tak 5.30, tak zistujem, ze sa mi neoplati ist ani domov:mf_rosetinted:...ale kaslem nato...je to az zajtra...

 

stretko s beatkou nam vyslo uplne super...cca 2 hodky sme si podebatili pri kavicke...a musim uznat, ze beatka je frajerka, nasla puchov i parkovisko uplne bez problemov:thumb_yello:...kedze ju cakala este cesta do BA, museli sme sa rozlucit v podstate v tom najlepsom...ale ked netecie, tak nech aspon kvapka:wink2:...takze sme mali sukromny zraz:teehee:...bei, bolo to naozaj prijemne, dakujem:thumb_yello:

 

barunka, isla si na to strategicky:wink2:...cez tyzden to u mna naozaj nema sancu...a vikendy mame rozbehane vlastne vsetky...vymyslame milion aktivit, aby michalka mala pekne prazdniny a kopec spomienok:wink2:...a hlavne chceme vyuzit cas, kym je tatino doma...takze program je bohatsi ako standardne...no tu sobotu 14. musim vyuzit, lebo dalsi termin by u mna bol az niekedy v septembri a to uz ty si asi na cestach...uz mas nejaky casovy plan?...ja mozem byt v TN tak okolo 11.00 a k dispozicii som cca do vecera...potom vyrazame na chatu oslavovat bratove narodky...tak daj vediet ako to vidis...

Link to comment
Share on other sites

Tiez mam obcas take navaly smutku, ked si predstavim rok (alebo dokonca este viac bez Miku....) V novembri sice vystupovat bude, ale v Argentine a Brazilii.... tam asi nepojdeme, ze ???? Okrem toho su to tiez festivaly...

 

... a na to letisko by som ja urcite isla, ako sa tak poznam:wub2: Ved tam ho to velmi nezdrzi - zamava, podakuje a odfici:wink2: (ale nevidela som video z Moskvy, obtazovali ho drzane drze???? )

 

skor tie koncerty asi nebudu:mf_rosetinted:...urcite nie nikde pobliz...budeme si moct robit tak doma sukromne party s dvd:teehee:...pevne verim, ze to obdobie rychlo ubehne, aby sme sa mohli zacat tesit na dalsie svetle body:wub2:....nehovoriac o dalsich skladbach:wub2:

 

neboj, na letisko by som nesla ani ja...no prislo mi to ovela jednoduchsie sa ku nemu dostat v moskve ako kdekolvek inde...zvlast, ked asi i sam ma k russii specialny vztah:blush-anim-cl:...

 

festivaly ma nelakaju vobec...radsej si pockam na koncertik:wub2:...a to by som ti do tej warsawy robila garde:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcence, prave som si pozrela shirline kresby a som z nich uplne paf !!!

Podla mna je to super:thumb_yello:

Shirl je vraj "iba amaterka" - jooooj, bodaj by som bola aspon zo 1/4 taka amaerka ako ona :wink2:

 

Dievcata, ste uzasne!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy