Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Moc díky že sis s tím dala takovou práci :flowers2:

ale děvčata, mám problém - nejde mi to přehrát - můžete poradit co s tím? Dík!

 

A nejde ti to ani prehrat, ked si to pustis cez iny prehravac? Myslim, ked das open with a tam si vyberies nieco.

Link to comment
Share on other sites

holky, to video je bezvadné!! :wub2: jednoduše... bez chybičky :original:

super, že jste zakomponovaly i slovíčko "f***ing* :thumb_yello::naughty:

a ten nápad s tím tričkem... :roftl::thumb_yello:

 

velké díky Barunce, že si s tím s pomocí Martinky tak pohrála :wub2:

 

zkrátka... I love you all :group_hug:

Link to comment
Share on other sites

Já tu mám jen windows player :boxed:

 

mně se to původně automaticky otevřelo v programu Windows Movie Maker pro dělání videí, ale potom jsem to zkusila otevřít v Media Playeru a funguje to, takže nevím, kde by mohla být chyba :blink: kdyžtak třeba zkus stáhnout ten Movie Maker nebo nějaký jiný přehrávač :original:

Link to comment
Share on other sites

Já se taky přidávám k chválení, je to naprosto awesome, ale to ani jinak vyjít nemohlo! :biggrin2: Teď už se nám to jen musí podařit dostat k Mikovi a pak se budeme všichni modlit ke všem možným i nemožným božstvům, aby to nevyhodil a podíval se na to :roftl:

 

Jinak Marti, pokud to pořád nejde přehrát, tak zkus stáhnout BS Player, v tom mi to jede bez problémů :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, pomoooc, nejde mi to stiahnut, neviem, kde je problem.

Skusala som volat Barunke, ale neberie mi to - mozno su na tej dovolenke mimo republiky....

Martinka, alebo niekto, komu sa to uz podarilo - dajte mi prosim na vas telefon, nech to doriesime.

dik,

pa,

Beata

 

Já se taky přidávám k chválení, je to naprosto awesome, ale to ani jinak vyjít nemohlo! :biggrin2: Teď už se nám to jen musí podařit dostat k Mikovi a pak se budeme všichni modlit ke všem možným i nemožným božstvům, aby to nevyhodil a podíval se na to :roftl:

 

Jinak Marti, pokud to pořád nejde přehrát, tak zkus stáhnout BS Player, v tom mi to jede bez problémů :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Ok, rusim paniku, video uz je v pohode :teehee:

My sme teda ine herecky :roftl::biggrin2:

(musela som este raz stiahnut Media Player - nechapem preco, lebo uz ho mam nainstalovany.... Ale hlave, ze to funguje!!!:wink2:)

 

Teraz mam ale dilemu kvoli coveru: Shirl navrhla, Barunka hovorila, ze sa s tym pohra - farby a tak.... A ja neviem kde najst tu "pohranu" verziu ???

 

Na tom spolocnom maily to su nie prvotne Shirline navrhy, nie?

 

Dajte vediet, krasky!:naughty:

 

pa,

Beata

 

Dievcata, pomoooc, nejde mi to stiahnut, neviem, kde je problem.

Skusala som volat Barunke, ale neberie mi to - mozno su na tej dovolenke mimo republiky....

Martinka, alebo niekto, komu sa to uz podarilo - dajte mi prosim na vas telefon, nech to doriesime.

dik,

pa,

Beata

Link to comment
Share on other sites

Ahoj děvčata, zdravím po super festivalovém koncertu v Budapešti :bye:

 

chci se připojit k všeobecné chvále, konečně jsem viděla video a je to super! Barunko moc se ti to povedlo! :thumb_yello: To nemůže Miku nechat chladným :naughty:

post-19528-142983688841_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Martinka, hlavne ta cast, kde ho TY prosis, aby prisiel:biggrin2:

hovoris to tak zalostne, ze ak nepride, tak je fakt bezcitna hyena :roftl:

 

Shirs mi uz poreferovala zazitky - fotka je krasna... skratka Mika je dokonaly v kazdom okamihu a v kazdej polohe:wub2:

 

Ja z mojej strany hlasim, ze zajtra rano letim na Sardiniu - nemam dokoncenu pracu, nie som zbalena, nemam zafarbene vlasy.....

ale - DVD-cko je pripravene. Nahrate, covery vytlacene - nakoniec som sama samicka zvladla aj ten polep.

 

Takze secko ok, mozno ma sice vyhodia z prace, ale na koncert som pripravena :naughty:

 

Takze teraz sa vsetky povinne a hromadne modlite, nech sa k nemu opat dostanem !!!!:thumb_yello:

 

Bozkavam,

 

 

Ahoj děvčata, zdravím po super festivalovém koncertu v Budapešti :bye:

 

chci se připojit k všeobecné chvále, konečně jsem viděla video a je to super! Barunko moc se ti to povedlo! :thumb_yello: To nemůže Miku nechat chladným :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Roxi,

 

bohuzial zrejme nejde nikto z nas, co sme o tom hovorili s kockami, akosi nam nikomu ten termin nevyhovuje....:blink:

 

kresby su krasne a na videach som sa pobavila :roftl:

 

Ahojte :)

nejde niekto z vás do varšavy na festival?? 29.8.2010? :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, toto sme nevideli....

Fanusikovia dali dokopy knihu s kresbami a basnickami.... Je to uzasne, skoda, ze sme neprispeli :aah:

 

Snad nabuduce:blink:

 

PART 1 http://www.mikafanclub.com/forums/sh...postcount=1061

PART 2 http://www.mikafanclub.com/forums/sh...postcount=1062

PART 3 http://www.mikafanclub.com/forums/sh...postcount=1063

 

Ahoj, citala som co to, ze sa tu nieco deje, ale nezapojila som sa. :) Ja mam vlastnu knihu - ci skor fotoalbum, taky mix co robim, kde si zakladam co ma napadne pri jeho pesnickach. Chcela som si ju dat v Madarsku podpisat, ale nevyslo to... tak si este pockam. A aspon Vam ju ukazem potom niekedy na zraze na posudenie, ci vobec mozem tu knihu ukazat ludom :naughty:

A linky co si dala nejdu :(

 

Pridavam ukazku z mojich myslienok:

post-19081-142983688859_thumb.jpg

post-19081-142983688863_thumb.jpg

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Martinka, hlavne ta cast, kde ho TY prosis, aby prisiel:biggrin2:

hovoris to tak zalostne, ze ak nepride, tak je fakt bezcitna hyena :roftl:

 

Shirs mi uz poreferovala zazitky - fotka je krasna... skratka Mika je dokonaly v kazdom okamihu a v kazdej polohe:wub2:

 

Ja z mojej strany hlasim, ze zajtra rano letim na Sardiniu - nemam dokoncenu pracu, nie som zbalena, nemam zafarbene vlasy.....

ale - DVD-cko je pripravene. Nahrate, covery vytlacene - nakoniec som sama samicka zvladla aj ten polep.

 

Takze secko ok, mozno ma sice vyhodia z prace, ale na koncert som pripravena :naughty:

 

Takze teraz sa vsetky povinne a hromadne modlite, nech sa k nemu opat dostanem !!!!:thumb_yello:

 

Bozkavam,

 

Jsi skvělá - a na práci kašli, důležitej je přece jenom MIKA :biggrin2:

A kdyby tě chtěli vyhodit, tak my jim to vysvětlíme :boxing::naughty:

 

myslím, že všechny působíme dost působivě :wink2:

 

Držím palce, krásně si koncert užij a předej naše veledílo :naughty: A těšíme se na brzké zprávy :bye:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, citala som co to, ze sa tu nieco deje, ale nezapojila som sa. :) Ja mam vlastnu knihu - ci skor fotoalbum, taky mix co robim, kde si zakladam co ma napadne pri jeho pesnickach. Chcela som si ju dat v Madarsku podpisat, ale nevyslo to... tak si este pockam. A aspon Vam ju ukazem potom niekedy na zraze na posudenie, ci vobec mozem tu knihu ukazat ludom :naughty:

A linky co si dala nejdu :(

 

Pridavam ukazku z mojich myslienok:

 

:thumb_yello:

Moc se mi to líbí, ale myslím, že fakt riskuješ, že ti to sebere...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, citala som co to, ze sa tu nieco deje, ale nezapojila som sa. :) Ja mam vlastnu knihu - ci skor fotoalbum, taky mix co robim, kde si zakladam co ma napadne pri jeho pesnickach. Chcela som si ju dat v Madarsku podpisat, ale nevyslo to... tak si este pockam. A aspon Vam ju ukazem potom niekedy na zraze na posudenie, ci vobec mozem tu knihu ukazat ludom :naughty:

A linky co si dala nejdu :(

 

Pridavam ukazku z mojich myslienok:

 

:wub2::wub2::bow:

 

těším se na víc takových ukázek :original:

 

jenom tak ze zvědavosti, poupravily jste nakonec ty obaly? protože bych tu finální verzi taky moc ráda viděla :)

 

jak psala Marťa, je tam risk - buď že ti ji vezme nebo že ti alespoň ukrade nějaký nápad :teehee::original:

 

jinak, jsem moc ráda, že jste si užily koncert, holky :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Podavam kratku report z Budapesti:

Mika bol uzasny, od prveho vstupu na javisko nahodil ten svoj neuveritelny usmev :wub2: a poriadne to rozbalil s Relaxom. Vsetko bolo super, az na dav - hlavne pri WAG sa snazil, aby s nim dav zacal spievat, ale tak nejako to nevyslo - polovicka netusila co ma spievat, nepoznala text...tak si myslim, ze bol troska zosokovany...

Celkovo ty ludia v publiku boli divny, niektory tam stali ako colne stlpy, ziadne mavanie, kricanie...a co je hlavne boli v prvej rade :boxed: My s Matkou sme sa zubami nechtami horko tazko prebojovali do tretej, bolo to tam hrozne, hlava na hlave, nebolo sa kam pohnut a aj vzduchu na dychanie bolo malo, ale tam to zilo :naughty:

Bola som troska sklamana, ze nebol Dr. John a hlavne nevyberal LG a BG...no clovek nemoze mat vsetko :wink2:

Ja som bola z neho nadsena, hovori sa, ze Meet and Greet bolo, potom zasa niekto vravi, ze nie, tak teraz neviem - my sme ho s Matkou cakali pred vystupom zo satni spolu s asi 40 dalsimi ludmi a nevysiel.

Inak celkovo bola na festivale skvela zabava - dokonca sme vyhrali USB kluce, pretoze sme vyplnali rozne otazky o Europskej Unii :)

 

Matka velmi sa Ti chcem podakovat za super den! Som strasne rada, ze sme tam boli spolu :flowers2:

Link to comment
Share on other sites

:wub2::wub2::bow:

 

těším se na víc takových ukázek :original:

 

jenom tak ze zvědavosti, poupravily jste nakonec ty obaly? protože bych tu finální verzi taky moc ráda viděla :)

 

jak psala Marťa, je tam risk - buď že ti ji vezme nebo že ti alespoň ukrade nějaký nápad :teehee::original:

 

jinak, jsem moc ráda, že jste si užily koncert, holky :thumb_yello:

 

Vidis Jacksie, to je spravna pripomienka, poslem Vam ich na mail :wink2:

 

To si vazne myslite, ze tie moje obrazky su take dobre? :shocked: Mne sa ten Toy Boy strasne paci, ale necakala som takyto pozitivny ohlas :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Podavam kratku report z Budapesti:

Mika bol uzasny, od prveho vstupu na javisko nahodil ten svoj neuveritelny usmev :wub2: a poriadne to rozbalil s Relaxom. Vsetko bolo super, az na dav - hlavne pri WAG sa snazil, aby s nim dav zacal spievat, ale tak nejako to nevyslo - polovicka netusila co ma spievat, nepoznala text...tak si myslim, ze bol troska zosokovany...

Celkovo ty ludia v publiku boli divny, niektory tam stali ako colne stlpy, ziadne mavanie, kricanie...a co je hlavne boli v prvej rade :boxed: My s Matkou sme sa zubami nechtami horko tazko prebojovali do tretej, bolo to tam hrozne, hlava na hlave, nebolo sa kam pohnut a aj vzduchu na dychanie bolo malo, ale tam to zilo :naughty:

Bola som troska sklamana, ze nebol Dr. John a hlavne nevyberal LG a BG...no clovek nemoze mat vsetko :wink2:

Ja som bola z neho nadsena, hovori sa, ze Meet and Greet bolo, potom zasa niekto vravi, ze nie, tak teraz neviem - my sme ho s Matkou cakali pred vystupom zo satni spolu s asi 40 dalsimi ludmi a nevysiel.

Inak celkovo bola na festivale skvela zabava - dokonca sme vyhrali USB kluce, pretoze sme vyplnali rozne otazky o Europskej Unii :)

 

Matka velmi sa Ti chcem podakovat za super den! Som strasne rada, ze sme tam boli spolu :flowers2:

 

Já se musím k Shirl přidat, byl úúúplně úžasný :wub2: a byl to fakt skvělý zážitek, hlavně pro nás, když to bylo Poprvé. Koncert musí být ještě mnohem lepší, ale i takhle jsem strašně ráda že jsem jela!

 

Shirl, nemusíš mi děkovat, já jsem si to skvěle užívala od první do poslední minuty (vlastně i dešťové intermezzo :naughty:) a bylo strašně fajn tam být s tebou.

Link to comment
Share on other sites

A zopar obrazkov...Mika bol prilis rychli pre moj fotak, tak gro fotiek nevyslo :naughty:

 

Wow, fotky jsou úžasný!!! :thumb_yello: Já ty svoje doma proženu photoshopem, snad z toho něco bude, tak pak taky ukážu:wink2: Ale tkhle dobrý nemám ... :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Já se musím k Shirl přidat, byl úúúplně úžasný :wub2: a byl to fakt skvělý zážitek, hlavně pro nás, když to bylo Poprvé. Koncert musí být ještě mnohem lepší, ale i takhle jsem strašně ráda že jsem jela!

 

Shirl, nemusíš mi děkovat, já jsem si to skvěle užívala od první do poslední minuty (vlastně i dešťové intermezzo :naughty:) a bylo strašně fajn tam být s tebou.

 

"dešťové intermezzo" :roftl:

Skoda, ze sme nemali so sebou nejake nahradne oblecenie a uteraky - mohli sme sa k tej bujarej zabave v dazdi pridat a tancovat az do rana :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy