Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Wow, fotky jsou úžasný!!! :thumb_yello: Já ty svoje doma proženu photoshopem, snad z toho něco bude, tak pak taky ukážu:wink2: Ale tkhle dobrý nemám ... :lmfao:

 

Ale urcite nejake vysli :wink2: Z mojich cca 100 fotiek vyslo asi 20 :boxed: Bol prilis rychly a moj fotak prilis pomaly...

Link to comment
Share on other sites

"dešťové intermezzo" :roftl:

Skoda, ze sme nemali so sebou nejake nahradne oblecenie a uteraky - mohli sme sa k tej bujarej zabave v dazdi pridat a tancovat az do rana :naughty:

 

To jo :naughty: Ale chtělo by to asi i přenosnou sprchu :roftl: Ale i tak to byl nezapomenutelný zážitek :teehee:

Link to comment
Share on other sites

:yay::yay: :toot:

 

:flowers2: :flowers2: :flowers2:

 

Shirl, všechno NEJ NEJ NEJ k narozeninám!

Ať se ti splní všechny tvoje sny!

 

(myslím, že některé máme společné

 

taky přeju VŠECHNO NEJLEPŠÍ, SHIRL!

Ať se ti daří ve všem, co si přeješ a ať tě při tom provází štěstí, zdraví a láska. :original:

Na Tvoje zdraví! :drinks_wine:robbystrawberry.jpg

 

Dakujem, ze ste si na mna spomenuli :flowers2:

 

U nas v Trencine je dnes krasny uprsany den, ale nic mi nepokazilo naladu - priblizne o 14:00 mi zazvonil mobil, ze si mam zapnut radio GO DeeJay. Tak som zapla aaaa - a kamaratky mi dali zahrat Kick Ass :blush-anim-cl: co si od nich velmi cenim :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

prosím, prosím, za dvě - jednu pro mě... :naughty::roftl:

 

Tak si to skusme predstavit:

 

Mika sa ma opyta: "Can I take this?"

Ja: "Mmm, yes you can, but I want fibre from your dress coat"

Mika: ???? thinking: She is really peliculiar...

 

:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dakujem, ze ste si na mna spomenuli :flowers2:

 

U nas v Trencine je dnes krasny uprsany den, ale nic mi nepokazilo naladu - priblizne o 14:00 mi zazvonil mobil, ze si mam zapnut radio GO DeeJay. Tak som zapla aaaa - a kamaratky mi dali zahrat Kick Ass :blush-anim-cl: co si od nich velmi cenim :thumb_yello:

 

Skvělý dárek a skvělá volba :thumb_yello: To věřím že pak déšť nemá šanci pokazit náladu :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tak si to skusme predstavit:

 

Mika sa ma opyta: "Can I take this?"

Ja: "Mmm, yes you can, but I want fibre from your dress coat"

Mika: ???? thinking: She is really peliculiar...

 

:naughty:

 

Aspoň by na tebe nikdy nezapoměl :das:

Link to comment
Share on other sites

To jo :naughty: Ale chtělo by to asi i přenosnou sprchu :roftl: Ale i tak to byl nezapomenutelný zážitek :teehee:

 

Ano, aspon bolo vidno, ze ludia sa vedia bavit za kazdych okolnosti a ani dazd, ktory sa lial prudom ako vodopad ich nezastavil :naughty:

A ved sprcha tam bola? Nehovor mi, ze si sa netuzila dat umyt Axe promonterkami v obtiahnutych trickach :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ano, aspon bolo vidno, ze ludia sa vedia bavit za kazdych okolnosti a ani dazd, ktory sa lial prudom ako vodopad ich nezastavil :naughty:

A ved sprcha tam bola? Nehovor mi, ze si sa netuzila dat umyt Axe promonterkami v obtiahnutych trickach :naughty:

 

Aaaah, na ty jsem zapoměla...:shocked::naughty: Leda až se tváří Axe stane Mika :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Aspoň by na tebe nikdy nezapoměl :das:

 

Ano, a potom na otazku: "A aka bola na Vas najcudnejsia poziadavka pocas autogramiady?"

odpovie: " No, jedno dievca chcela odo mna nitku z fraku...vlastne dokonca dve, vravela, ze jednu chce pre kamaratku...no to bolo fakt divne"

..........

Link to comment
Share on other sites

Ano, a potom na otazku: "A aka bola na Vas najcudnejsia poziadavka pocas autogramiady?"

odpovie: " No, jedno dievca chcela odo mna nitku z fraku...vlastne dokonca dve, vravela, ze jednu chce pre kamaratku...no to bolo fakt divne"

..........

 

Hmmm, přemýšlím, jestli by to vyhrálo nad kalhotkama s fotkou ... :dunno::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Joj, tak to mas este lepsie, tu vlastnu knizocku.

A prestan uz o sebe takto pochybovat, tvoje obrazky su uzasne!!!:thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello:

 

Ahoj, citala som co to, ze sa tu nieco deje, ale nezapojila som sa. :) Ja mam vlastnu knihu - ci skor fotoalbum, taky mix co robim, kde si zakladam co ma napadne pri jeho pesnickach. Chcela som si ju dat v Madarsku podpisat, ale nevyslo to... tak si este pockam. A aspon Vam ju ukazem potom niekedy na zraze na posudenie, ci vobec mozem tu knihu ukazat ludom :naughty:

A linky co si dala nejdu :(

 

Pridavam ukazku z mojich myslienok:

Link to comment
Share on other sites

Dievcence, den "D" !!!:mf_lustslow::wub2:

Uz som cela roztrasena a nervozna a nedockava a rozrusena a natesena.....:blush-anim-cl:

 

Modlili ste sa???

bt

 

Jsi skvělá - a na práci kašli, důležitej je přece jenom MIKA :biggrin2:

A kdyby tě chtěli vyhodit, tak my jim to vysvětlíme :boxing::naughty:

 

myslím, že všechny působíme dost působivě :wink2:

 

Držím palce, krásně si koncert užij a předej naše veledílo :naughty: A těšíme se na brzké zprávy :bye:

Link to comment
Share on other sites

Tusim sa tam len trosku zvyraznovali farby... V podstate je to to iste, ako tie navrhy.

 

Vyzera to super! Urobim vam kratke video aby ste videli ako to vyzeralo, kym to MIKA dostal :wink2:

:wub2::wub2::bow:

 

těším se na víc takových ukázek :original:

 

jenom tak ze zvědavosti, poupravily jste nakonec ty obaly? protože bych tu finální verzi taky moc ráda viděla :)

 

jak psala Marťa, je tam risk - buď že ti ji vezme nebo že ti alespoň ukrade nějaký nápad :teehee::original:

 

jinak, jsem moc ráda, že jste si užily koncert, holky :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Shirl,

ja meskam - ale secisko naj !!!!!!

(a suhlasim s Martinkou :biggrin2: - par tych snickov mame spolocnych :roftl:)

 

:yay::yay::yay::toot:

:dance_man::band:

:flowers2: :flowers2: :flowers2:

 

Shirl, všechno NEJ NEJ NEJ k narozeninám!

Ať se ti splní všechny tvoje sny!

 

(myslím, že některé máme společné :naughty:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy