Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Dievcata idem asi prvy krat pochvalit slovensky serial Ordinacia v Ruzovej zahrade... (ja pozeravam len cesku verziu, tuto nasu slovensku nemusim) Pred chvilou sla v telke uputavka a v pozadi hrala hudba - Mika Happy ending :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Aj ja dufam, ze nejaka reakcia bude !!!:wink2:

 

Dnes ma vystupko na Rimini v Catolice a dievcata z talianskeho MFC vraj pripravili pre neho nieco obrovske a neskutocne - nechceli prezradit.

... vraj to stalo strasne prachy a baby z fan clubu sa pripravovali aj na after-patry, to im zaaaavidim :aah::aah:

 

Fiha, tak to asi precitam aj report, co to nakoniec bolo :) Myslis, ze bude aj after party? :blink:

Link to comment
Share on other sites

ver tomu, ver :roftl:

Ale ved to je len nasa prvotina - uvidis to profesionalne dielo na buduci rok!

nejako sme zacat museli :naughty::thumb_yello:

 

Jasne, mali sme tam v titulkoch napisat to be continued :teehee:

 

Ozaj toto ste videli? Je to fakt mile

 

mohli sme sa zapojit aj my :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Baru,

 

ako som uz spominala - pre Miku hocikedy hocico!:wink2:

 

A dokazali sme to z nasej strany na 100! to ostatne uz bohuzial nemozeme nijako ovplyvnit:blush-anim-cl:

 

Suhlas, myslim, ze my uz viac nemozeme spravit, nasa uloha bola dorucenim nahravky splnena na 100% - mozme mu snad este po tyzdni napisat na twitter ci si to pozrel :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, mali sme tam v titulkoch napisat to be continued :teehee:

 

Ozaj toto ste videli? Je to fakt mile

 

mohli sme sa zapojit aj my :mf_rosetinted:

 

... nebo např. "to be continued in a naked video after your shows in our countries" :naughty:

 

jinak, tohle video je super :original:sice nevím, kdo je ten pán od 3:55, ale řekla bych, že "má dost" :naughty:

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

Caute dievcata,

tak Taliani mali v Catoliche after party:mf_rosetinted:

Dali mu urobit obrovsku tortu... Fotky vyzeraju super.

Som trosku nestastna, ze som tam nesla, ale zas nesmiem byt neskromna, treba byt vdacny za to, co uz sme s Mikom zazili - a after party este bude v Blave alebo Prahe, no nie??:naughty::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Caute dievcata,

tak Taliani mali v Catoliche after party:mf_rosetinted:

Dali mu urobit obrovsku tortu... Fotky vyzeraju super.

Som trosku nestastna, ze som tam nesla, ale zas nesmiem byt neskromna, treba byt vdacny za to, co uz sme s Mikom zazili - a after party este bude v Blave alebo Prahe, no nie??:naughty::thumb_yello:

 

už jsem taky přečetla všechno dostupné, ten dort byl vážně krásný :wub2::thumb_yello:

 

i v Blavě, i v Praze! a jenom pro člen(k)y místních fanklubů :naughty:

Link to comment
Share on other sites

(... a já mám zase bezkoncertní depku :naughty:)

 

noo jo :wub2: věř, že ti rozumím :original:

 

 

Aspon niekto, dik, Jacksie:wink2:

 

Kam ste vsetky zmizli, ja uz som sa tu sama bala - odpovedala mi len ozvena huhuhuuuuuuu hu hu hu huuuuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

už jsem taky přečetla všechno dostupné, ten dort byl vážně krásný :wub2::thumb_yello:

 

i v Blavě, i v Praze! a jenom pro člen(k)y místních fanklubů :naughty:

 

Tak to si pis !!!! Len sa hned na zaciatku buduceho turne musime zoznamit s Mikovym managerom (ktovie, ci to bude John, alebo niekto iny....).

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, ja jsem tady!!!:wink2:

 

sme tu zostali len my? Sirotky opustene ubohe ???

Cau Marti, ako sa dari??

Ja sa pomaly zacinam zmierovat s navratom do realneho zivota.

To je fakt pruser, lebo cim stastnejsia som na koncerte, cim intenzivnejsi je ten zazitok, tym je aj silnejsia a intenzivnejsia ta melancholia par dni po koncerte...

 

Hajzlik jeden, co to len so mnou robi???

 

No, ale zas budem uprimna - to "blúz" stoji za tie uzasne zazitky !!!

 

Ale nasral ma, ze sa nam vobec neozval a nepodakoval.... Ok, ma toho vela, ale aj my - a cas sme si nasli a namahu sme si dali, aby sme to natocili !

 

To mu este vytknem !!!

 

Som prave v Bratislave, lebo depku v Bruseli som nezvladala, tak som prisla este na par dni domov.... letim spat v pondelok vecer a to uz ma potom nic nezachrani, budem musiet zacat zarezavat ako diva....

 

bt

Link to comment
Share on other sites

Dievcataaaa, kde ste????

Ja mam depku:aah: Post-koncertum:aah::aah::aah:

 

Ja chcem Miku!!!

 

Ahoj Beatka,

zajtra je Mika vo Warsave, nepsravime si vylet? :naughty: Aj ja mam mensie abstaky po tej Budapesti, tak dufajme, ze do Blavy, alebo Prahy predsa len zavita (a cim skor) :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

sme tu zostali len my? Sirotky opustene ubohe ???

Cau Marti, ako sa dari??

Ja sa pomaly zacinam zmierovat s navratom do realneho zivota.

To je fakt pruser, lebo cim stastnejsia som na koncerte, cim intenzivnejsi je ten zazitok, tym je aj silnejsia a intenzivnejsia ta melancholia par dni po koncerte...

 

Hajzlik jeden, co to len so mnou robi???

 

No, ale zas budem uprimna - to "blúz" stoji za tie uzasne zazitky !!!

 

Ale nasral ma, ze sa nam vobec neozval a nepodakoval.... Ok, ma toho vela, ale aj my - a cas sme si nasli a namahu sme si dali, aby sme to natocili !

 

To mu este vytknem !!!

 

Som prave v Bratislave, lebo depku v Bruseli som nezvladala, tak som prisla este na par dni domov.... letim spat v pondelok vecer a to uz ma potom nic nezachrani, budem musiet zacat zarezavat ako diva....

 

bt

 

Aj ja sa hlasim, ze som tu :)

 

No to, ze sa neozval, ktovie ci si to nakoniec pozrel...a keby ano, mozno to zaradil k narodeninovym darcekom - myslim k tomu videu co mu venovalo MFC s gratulaciami a status na twitteri "Big thank you for all the birthday wishes. I'm in Italy on a day off between two shows" patril aj tomu nasmu..? :winksmiley02:

Uzi si dovolenku v Bratislave, aj ked pocasie uz Slovensku nepraje :aah:

Link to comment
Share on other sites

Caute dievcata,

tak Taliani mali v Catoliche after party:mf_rosetinted:

Dali mu urobit obrovsku tortu... Fotky vyzeraju super.

Som trosku nestastna, ze som tam nesla, ale zas nesmiem byt neskromna, treba byt vdacny za to, co uz sme s Mikom zazili - a after party este bude v Blave alebo Prahe, no nie??:naughty::thumb_yello:

 

Torta bola krasna, citala som recenzie aj pozrela video..musel to byt silny zazitok :thumb_yello:

Tak uz pomaly mozme premyslat co vymyslime, aby mu na SR alebo CR zostali pekne spomienky :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Beatka,

zajtra je Mika vo Warsave, nepsravime si vylet? :naughty: Aj ja mam mensie abstaky po tej Budapesti, tak dufajme, ze do Blavy, alebo Prahy predsa len zavita (a cim skor) :mf_rosetinted:

 

Taky se hlásím s absťákem :naughty: A to jsem ani neviděla "pořádný" koncert :wink2:

Kdyby byl aspoň nějaký srazík, abych se viděla s váma, když už ne s NÍM :wink2:

Jo,jo, Varšava, tam bude lidí...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Aj ja sa hlasim, ze som tu :)

 

No to, ze sa neozval, ktovie ci si to nakoniec pozrel...a keby ano, mozno to zaradil k narodeninovym darcekom - myslim k tomu videu co mu venovalo MFC s gratulaciami a status na twitteri "Big thank you for all the birthday wishes. I'm in Italy on a day off between two shows" patril aj tomu nasmu..? :winksmiley02:

Uzi si dovolenku v Bratislave, aj ked pocasie uz Slovensku nepraje :aah:

 

Třeba se ještě ozve ... knec konců jsme mu daly lhůtu dva roky :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Beatka,

zajtra je Mika vo Warsave, nepsravime si vylet? :naughty: Aj ja mam mensie abstaky po tej Budapesti, tak dufajme, ze do Blavy, alebo Prahy predsa len zavita (a cim skor) :mf_rosetinted:

 

Ja som aj chcela ist, ale na Sardinii som minula prilis vela penazi a vyplata je v nedohladne...

Okrem toho nemam velmi rada festivaly - prilis vela ludi, tlacenica... Vacsinou je aj tazsie sa s nim na festivaloch stretnut...

Neviem, asi budem lutovat, ale nechavam to nateraz tak...

 

Ak pojdes, tak urcite urob teraz ambasadora ty a vynadaj mu, ze sa nam neozval:boxed:

 

Bozkavam,

bt

Link to comment
Share on other sites

Aj ja sa hlasim, ze som tu :)

 

No to, ze sa neozval, ktovie ci si to nakoniec pozrel...a keby ano, mozno to zaradil k narodeninovym darcekom - myslim k tomu videu co mu venovalo MFC s gratulaciami a status na twitteri "Big thank you for all the birthday wishes. I'm in Italy on a day off between two shows" patril aj tomu nasmu..? :winksmiley02:

Uzi si dovolenku v Bratislave, aj ked pocasie uz Slovensku nepraje :aah:

 

Ano, zrejme to vybavil takto skupinovo....

Link to comment
Share on other sites

Torta bola krasna, citala som recenzie aj pozrela video..musel to byt silny zazitok :thumb_yello:

Tak uz pomaly mozme premyslat co vymyslime, aby mu na SR alebo CR zostali pekne spomienky :wink2:

 

Presne tak! Vymyslajme, budme tvorive!!!

Ale tazke to bude po vsetkych tych prekvapeniach, ktorych sa mu uz dostalo...

 

Inak chuderky Talianky su v totalnej sracke a depke - tym, ze s nim mali taky uzasny zazitok, boli v totalnej euforii a o to hlbsia je ta depka teraz....

 

Ale aj tak by som tam bola byvala rada s nimi... Ked si spomeniem, ze som to zavrhla s tym, ze Cagliari bude urcite lepsie....:aah::aah: Ale co uz.

Na buduce narodky sa pripravime lepsie - ved na to mame cely rok!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy