Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Ahojte,

citali ste? Magic points sa koncia uz v oktobri :)

(zeby sa skusim zapojit do toho design your own t-shirt? Matka myslim, ze tvoje tricko by mohlo mat uspech! :thumb_yello:)

 

Urcite sa zapoj, Lubka !!! prave som ti to chcela navrhnut !!

Ale nasrali ma, lebo to malo pokracovat az do septembra 2010 !

Dufala som, ze dovtedy sa dopracujem aspon k tym 100.000 a budem mat private message od Miku.....

 

Je mi furt tak nejako divne z toho, ze to konci....

 

skusim hrat loto a ked vyhram, ak pojdem do tej Argentiny a Brazilie :-))

Link to comment
Share on other sites

Presne tak! Vymyslajme, budme tvorive!!!

Ale tazke to bude po vsetkych tych prekvapeniach, ktorych sa mu uz dostalo...

 

Inak chuderky Talianky su v totalnej sracke a depke - tym, ze s nim mali taky uzasny zazitok, boli v totalnej euforii a o to hlbsia je ta depka teraz....

 

Ale aj tak by som tam bola byvala rada s nimi... Ked si spomeniem, ze som to zavrhla s tym, ze Cagliari bude urcite lepsie....:aah::aah: Ale co uz.

Na buduce narodky sa pripravime lepsie - ved na to mame cely rok!!!:thumb_yello:

 

Taliankam sa ani moc nedivim, po takomto zazitku...ja by som o nom asi hovorila kazdemu este dobry mesiac po skonceni :naughty:

Ale myslim, ze ono sa vzdy nieco najde co by sa dalo vymysliet - pozri sa na polky vo warsave co vymysleli - obycajne zlate folie a confeti a bolo to super.

Link to comment
Share on other sites

Taky se hlásím s absťákem :naughty: A to jsem ani neviděla "pořádný" koncert :wink2:

Kdyby byl aspoň nějaký srazík, abych se viděla s váma, když už ne s NÍM :wink2:

Jo,jo, Varšava, tam bude lidí...:naughty:

 

Matka citas mi myslienky? Ja premyslam rovnako, ze by bolo fajn dat si nejaky zraz :mf_rosetinted:

A Warsava musela stat zato..aspon podla recenzii. Aj ked, keby si mam vybrat medzi Budapestou a Warsavou stale volim Budapest :naughty:pre mna to bol super den, nehovoriac o nasej spolocnej ceste tam z Bratislavy...dlho som sa tak dobre nenasmiala :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ja som aj chcela ist, ale na Sardinii som minula prilis vela penazi a vyplata je v nedohladne...

Okrem toho nemam velmi rada festivaly - prilis vela ludi, tlacenica... Vacsinou je aj tazsie sa s nim na festivaloch stretnut...

Neviem, asi budem lutovat, ale nechavam to nateraz tak...

 

Ak pojdes, tak urcite urob teraz ambasadora ty a vynadaj mu, ze sa nam neozval:boxed:

 

Bozkavam,

bt

 

Ze vynadaj mu :roftl:...som si prave tak predstavila ako pred nim stojim, podpisuje mi cd a ja mu budem nadavat...:roftl:(obavam sa, ze keby na mna hodil jeden z tych svojich usmevov tak by som velmi rychlo stratila rec)

Hej s tlacenicou na festivale mam uz osobne skusenosti a rozhodne nie pozitivne :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Urcite sa zapoj, Lubka !!! prave som ti to chcela navrhnut !!

Ale nasrali ma, lebo to malo pokracovat az do septembra 2010 !

Dufala som, ze dovtedy sa dopracujem aspon k tym 100.000 a budem mat private message od Miku.....

 

Je mi furt tak nejako divne z toho, ze to konci....

 

skusim hrat loto a ked vyhram, ak pojdem do tej Argentiny a Brazilie :-))

 

No mozno to skusim...nieco vymyslim a ak sa mi to bude zdat ok tak Vam to posuniem na posudenie a sa zapojim...sice aj keby vyhram (co si myslim, ze nie je ziadna sanca) tak stale ma tie body nezachrania, kedze mam teraz cca 4700 bodov :wink2:aj ked som si planovala v blizkej dobe objednat DvD-cka

 

Vidis, to loto nie je zly napad...budeme skusat, ak vyhram jackpot tak Vas tam vsetky pozyvam :naughty: Kazdopadne drzim ti prsty! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

citali ste? Magic points sa koncia uz v oktobri :)

(zeby sa skusim zapojit do toho design your own t-shirt? Matka myslim, ze tvoje tricko by mohlo mat uspech! :thumb_yello:)

 

Určitě se zapoj! :thumb_yello: Moje tričko je trochu poničené budapešťským deštěm :lmfao::das:

Nějak jsem nepochopila - jak ty návrhy chtějí? Jako foto trička? Nebo návrh v photoshopu? :dunno:

 

Bohužel si 1. nemyslím že by moje tričko bylo něco extra

(jedině že by si vzpoměl, že mě v něm viděl ve videu, a zželelo by se mu mě :roftl:)

2. stejně by mi to nepomohlo...

Link to comment
Share on other sites

Matka citas mi myslienky? Ja premyslam rovnako, ze by bolo fajn dat si nejaky zraz :mf_rosetinted:

A Warsava musela stat zato..aspon podla recenzii. Aj ked, keby si mam vybrat medzi Budapestou a Warsavou stale volim Budapest :naughty:pre mna to bol super den, nehovoriac o nasej spolocnej ceste tam z Bratislavy...dlho som sa tak dobre nenasmiala :thumb_yello:

 

Já bych si Budapešť hned zopakovala :naughty: A do Varšavy bych taky jela... a všude ... :blush-anim-cl:

Tak hurá na to, jde se prodávat byt...

Link to comment
Share on other sites

Taliankam sa ani moc nedivim, po takomto zazitku...ja by som o nom asi hovorila kazdemu este dobry mesiac po skonceni :naughty:

Ale myslim, ze ono sa vzdy nieco najde co by sa dalo vymysliet - pozri sa na polky vo warsave co vymysleli - obycajne zlate folie a confeti a bolo to super.

 

Vsak urcite - vymysliet sa da vzedy nieco nove....

Mne sa napriklad velmi pacil aj darcek nemeckych fanusikov - videli ste to???

Urobili mu reprodukciu jeho podia - postavicky v kostymoch, dekoracie, cele to bolo v kufri - vyzeralo to tiez uzasne.... A "nemenovana" nemecka super fanusicka napisala k tomu taky nostalgicky message, ze sa mi az slzy vtisli do oci :blush-anim-cl:

 

U nas mu napriklad mozeme....vypustit na podium Lucnicu na jednu pesnicku, nech okolo neho zatancuju valaskovy tanec ako Janosik okolo ohna... alebo.... ok, necham to pre dnes tak :teehee:

 

Ale fakt - fantazii sa medze nekladu - vymyslajte a nebojte sa prehanat :-))

Mame super naskok do buduceho turne, tak to mozeme dokonale pripravit :-))

Link to comment
Share on other sites

Ze vynadaj mu :roftl:...som si prave tak predstavila ako pred nim stojim, podpisuje mi cd a ja mu budem nadavat...:roftl:(obavam sa, ze keby na mna hodil jeden z tych svojich usmevov tak by som velmi rychlo stratila rec)

Hej s tlacenicou na festivale mam uz osobne skusenosti a rozhodne nie pozitivne :sneaky2:

 

 

Ja som nakoniec rada, ze som do Varsavy nesla - po tej Sardiniiby to asi pre mna bola len frustracia... Vystupko by som si sice uzila urcite, ale na stretnutie s nim vraj vybrali iba par ludi - bolo to treba vyhrat, ci co....

A vraj aj prsalo.....

Link to comment
Share on other sites

No mozno to skusim...nieco vymyslim a ak sa mi to bude zdat ok tak Vam to posuniem na posudenie a sa zapojim...sice aj keby vyhram (co si myslim, ze nie je ziadna sanca) tak stale ma tie body nezachrania, kedze mam teraz cca 4700 bodov :wink2:aj ked som si planovala v blizkej dobe objednat DvD-cka

 

Vidis, to loto nie je zly napad...budeme skusat, ak vyhram jackpot tak Vas tam vsetky pozyvam :naughty: Kazdopadne drzim ti prsty! :thumb_yello:

 

Lubi,

radsej to najprv posli a nam to posun az potom. Nevies, kto vsetko chodi na tuto stranku, aby ni niekto "neukradol" napad, jeden nikdy nevie!

Urcite, body ta nezachrania - ale ten pocit, ze Mika si vybral tvoje TVOJ navrh a bude to predavat ako svoje tricko, to je neco!

(inak, dufam, ze nejake provizie posunie aj "navrharom"... ci nie???)

Link to comment
Share on other sites

Holky, tak mám strašnou depku - čtu si články, reporty, dívám se na videa a mám pocit, že prostě VŠUDE na Miku čekají s otevřenou náručí, všude ho dokážou náležitě přivítat a ocenit, všude má důvod se vrátit - jen prostě v ČR jsme nedokázali prodat ani tolik lístků, aby vůbec přijel...fakt nevidím žádnou šanci, že by o tom ještě někdy uvažoval...:boxed::sneaky2::emot-sad::badmood::furious:

Jedině snad to Slovensko, jestli si to moc nespojuje dohromady...

Link to comment
Share on other sites

Holky, tak mám strašnou depku - čtu si články, reporty, dívám se na videa a mám pocit, že prostě VŠUDE na Miku čekají s otevřenou náručí, všude ho dokážou náležitě přivítat a ocenit, všude má důvod se vrátit - jen prostě v ČR jsme nedokázali prodat ani tolik lístků, aby vůbec přijel...fakt nevidím žádnou šanci, že by o tom ještě někdy uvažoval...:boxed::sneaky2::emot-sad::badmood::furious:

Jedině snad to Slovensko, jestli si to moc nespojuje dohromady...

 

Marti aj mne je to este stale luto... Ale on snad vie, ze tu ma fanusikov, mozno nie tolko ako inde, ved polka listkov sa v Prahe predala - snad si povie, ze nabuduce vyberie proste mensiu halu... :wink2: (a keby nakoniec nahodou na Slovensko zavital tak ho nabudime tak, ze pride aj do CR, sak to ma za "rohom" ) :mf_rosetinted:

U nas je problem, ze ho vela ludi nepozna - ked sa hrali pesnicky v radiu z LICM tak si myslim, ze dost ludi povedalo - je to fajn hudba.

To bol moj posledny rok na strednej a z nasej triedy vsetci poznali Love today aj Relax. Dokonca poniektori vlastnili aj Cdcko.

A dodam - dnes som sla na kavu s kamaratkou, sadli sme si a bum, div sa svete v tej kaviarni pustili cele Cd Miku! Tak mi to nedalo a spytala som sa ci je to bezne, ze ho tu pustaju miesto radia - casnicka povedala, ze sem tam ho zahraju, ze je prijemna hudba.... Cize tak sa veci maju. Ked som sa spytala ci maju aj druhe cd - len tak (casnicka bola dost zhovorciva a ocividne zaujata temou Mika) tak sa sokovane spytala: "A on ma uz aj nejake dalsie?!" :shocked: .... Vtipne, nie? :(

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Určitě se zapoj! :thumb_yello: Moje tričko je trochu poničené budapešťským deštěm :lmfao::das:

Nějak jsem nepochopila - jak ty návrhy chtějí? Jako foto trička? Nebo návrh v photoshopu? :dunno:

 

Bohužel si 1. nemyslím že by moje tričko bylo něco extra

(jedině že by si vzpoměl, že mě v něm viděl ve videu, a zželelo by se mu mě :roftl:)

2. stejně by mi to nepomohlo...

 

Dazd, ten nam narobil pekne krusne chvile....:naughty:

 

Vies, ze nad tym som tiez premyslala? Akosi to tricko vlastne predstavuju? Mam si navrhnut tricko sama, vybrat ci bude s dlhym/kratkym rukavom...atd. ?

Link to comment
Share on other sites

Konečně jsem se dostala k úpravě fotek z Budapešti, tak vám tu nějaké dám... omlouvám se za kvalitu - tma + Mikova rychlost fotkám nesvědčí ...:sneaky2::das:

 

Jee, fotky :doh:

Ja som Ti nedoposielala este nejake, ze? Prepac, az teraz ma to napadlo...napravim cim skor :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Vsak urcite - vymysliet sa da vzedy nieco nove....

Mne sa napriklad velmi pacil aj darcek nemeckych fanusikov - videli ste to???

Urobili mu reprodukciu jeho podia - postavicky v kostymoch, dekoracie, cele to bolo v kufri - vyzeralo to tiez uzasne.... A "nemenovana" nemecka super fanusicka napisala k tomu taky nostalgicky message, ze sa mi az slzy vtisli do oci :blush-anim-cl:

 

U nas mu napriklad mozeme....vypustit na podium Lucnicu na jednu pesnicku, nech okolo neho zatancuju valaskovy tanec ako Janosik okolo ohna... alebo.... ok, necham to pre dnes tak :teehee:

 

Ale fakt - fantazii sa medze nekladu - vymyslajte a nebojte sa prehanat :-))

Mame super naskok do buduceho turne, tak to mozeme dokonale pripravit :-))

 

Jo, nemecki fanusikovia sa snazili :thumb_yello:

Valaskovy tanec? :roftl: Ja som myslela, ze klobukovy...:wink2: A co tam po kvetoch a srdieckach, zasypeme ho cukrikmi :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Lubi,

radsej to najprv posli a nam to posun az potom. Nevies, kto vsetko chodi na tuto stranku, aby ni niekto "neukradol" napad, jeden nikdy nevie!

Urcite, body ta nezachrania - ale ten pocit, ze Mika si vybral tvoje TVOJ navrh a bude to predavat ako svoje tricko, to je neco!

(inak, dufam, ze nejake provizie posunie aj "navrharom"... ci nie???)

 

Hmm no to mas asi pravdu - dobra pripomienka, ked tak poslem na mail - teda ak si najdete cas okomentovat to, ale zatial ziadne strachy premyslala som uz nad tym trocha, ale "teta muza" ma zatial nenavstivila :thumbdown: Len ma napadlo, ze to bude troska zlozite, vzhladom nato, (predpokladam) ze sa bude prihliadat asi aj nato co by sa viac predavalo? Tot moja domnienka :blink:

Myslim, ze ziadne provizie nebudu, ved zato sa "dostanu" tie body, nie? :blink:

Bol by to urcite super pocit...ktovie....asi sa zapoji vela ludi, tak to bude zaujimave :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hmm no to mas asi pravdu - dobra pripomienka, ked tak poslem na mail - teda ak si najdete cas okomentovat to, ale zatial ziadne strachy premyslala som uz nad tym trocha, ale "teta muza" ma zatial nenavstivila :thumbdown: Len ma napadlo, ze to bude troska zlozite, vzhladom nato, (predpokladam) ze sa bude prihliadat asi aj nato co by sa viac predavalo? Tot moja domnienka :blink:

Myslim, ze ziadne provizie nebudu, ved zato sa "dostanu" tie body, nie? :blink:

Bol by to urcite super pocit...ktovie....asi sa zapoji vela ludi, tak to bude zaujimave :mf_rosetinted:

 

A jestlipak se může poslat víc návrhů? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hmm no to mas asi pravdu - dobra pripomienka, ked tak poslem na mail - teda ak si najdete cas okomentovat to, ale zatial ziadne strachy premyslala som uz nad tym trocha, ale "teta muza" ma zatial nenavstivila :thumbdown: Len ma napadlo, ze to bude troska zlozite, vzhladom nato, (predpokladam) ze sa bude prihliadat asi aj nato co by sa viac predavalo? Tot moja domnienka :blink:

Myslim, ze ziadne provizie nebudu, ved zato sa "dostanu" tie body, nie? :blink:

Bol by to urcite super pocit...ktovie....asi sa zapoji vela ludi, tak to bude zaujimave :mf_rosetinted:

 

No...provize asi nebude, ale aspoň tričko zdarma by ti snad poslali :teehee:

Link to comment
Share on other sites

A jestlipak se může poslat víc návrhů? :wink2:

 

To je dalsi dotaz, ktory si mozme pripisat na zoznam otazok :mf_rosetinted: Skoda, ze neudali presnejsie pravidla - hadam to este upresnia. Ved do konca oktobra je este dost casu :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy