Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Děvčata, potřebuju se na něco těšit - co kdybychom začaly plánovat nějaký srazík? :wink2:

 

Ja by som bola za, ale neviem ako ostatne dievcata - sunshine ma asi vela prace, ked tu teraz nie je a Barunka je odcestovana a Martinybaby neviem..

Matka ty budes kedy v CR? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja by som bola za, ale neviem ako ostatne dievcata - sunshine ma asi vela prace, ked tu teraz nie je a Barunka je odcestovana a Martinybaby neviem..

Matka ty budes kedy v CR? :)

 

Já přijedu příští týden, ale to už se těžko něco dohodne, a pak asi až po Vánocích :sad:

Ale klidně můžeme plánovat dopředu, i plánování je příjemné:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já přijedu příští týden, ale to už se těžko něco dohodne, a pak asi až po Vánocích :sad:

Ale klidně můžeme plánovat dopředu, i plánování je příjemné:wink2:

 

V ten tyzden by som mala mat cas (ten dalsi uz nie).

No to jedine potom dievcatam rozposlat sms-ky a zistit ako su na tom casovo..Jeden nikdy nevie, mozno by sa to dalo nejako este zorganizovat :wink2:

Link to comment
Share on other sites

V ten tyzden by som mala mat cas (ten dalsi uz nie).

No to jedine potom dievcatam rozposlat sms-ky a zistit ako su na tom casovo..Jeden nikdy nevie, mozno by sa to dalo nejako este zorganizovat :wink2:

 

No já přijedu v pátek, a čas mám vlastně jen v neděli :sad:

Link to comment
Share on other sites

Holky, tak mám strašnou depku - čtu si články, reporty, dívám se na videa a mám pocit, že prostě VŠUDE na Miku čekají s otevřenou náručí, všude ho dokážou náležitě přivítat a ocenit, všude má důvod se vrátit - jen prostě v ČR jsme nedokázali prodat ani tolik lístků, aby vůbec přijel...fakt nevidím žádnou šanci, že by o tom ještě někdy uvažoval...:boxed::sneaky2::emot-sad::badmood::furious:

Jedině snad to Slovensko, jestli si to moc nespojuje dohromady...

 

 

Ak si to nespojoval doteraz, tak po zhliadnuti nasho videa si to spoji urcite :-)))

Ale ja by som to tak cierne nevidela, Marti....

U nas ho ludia moc nepoznaju, to je fakt. Ale ja by som mu kludne urobila taku reklamnu kampan, ze by sa z toho posral ...alebo radsej nie!

Ono to chce jeden prvy koncert - pred tym trochu nazornej agitacie a akonahle ho ludia raz uvidia, stanu sa na nom zavisli ako my! (A chceme to vobec??? Mat nejaku konkurenciu ???):wink2:

Ono, tie pesnicky su zname - ked to ludom pustim, tak je to vzdy "jaaaaj, to je oooon ?????". Ja som si iste, ze pocas buduceho turné bude v Prahe, v Bratislave a mozno aj v Brne :naughty:Budem na tom osobne pracovat :teehee:... este neviem ako, ale budem :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jee, fotky :doh:

Ja som Ti nedoposielala este nejake, ze? Prepac, az teraz ma to napadlo...napravim cim skor :mf_rosetinted:

 

joooj, ani ja som este nic nepridala z Cagliari..... Fotky a videa nemam bohvieake, mala som akysi rozstelovany fotak a nevedela som to upravit....ç

A este som sa bala, aby som jednym videom neobsadila celu pamatovu kartu, tak som to radsej vzdy po par sekundach stopla. Takze mam asi 15 20-sekundovych videi - namiesto jedneho poriadneho :boxed::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Hmm no to mas asi pravdu - dobra pripomienka, ked tak poslem na mail - teda ak si najdete cas okomentovat to, ale zatial ziadne strachy premyslala som uz nad tym trocha, ale "teta muza" ma zatial nenavstivila :thumbdown: Len ma napadlo, ze to bude troska zlozite, vzhladom nato, (predpokladam) ze sa bude prihliadat asi aj nato co by sa viac predavalo? Tot moja domnienka :blink:

Myslim, ze ziadne provizie nebudu, ved zato sa "dostanu" tie body, nie? :blink:

Bol by to urcite super pocit...ktovie....asi sa zapoji vela ludi, tak to bude zaujimave :mf_rosetinted:

 

Zapojim sa aj ja, aj sestrinym detom som nakazala, nech vymyslaju navrhy:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já přijedu příští týden, ale to už se těžko něco dohodne, a pak asi až po Vánocích :sad:

Ale klidně můžeme plánovat dopředu, i plánování je příjemné:wink2:

 

Ano, aby bola nejaka svetla perspektiva, aby sa bolo na co tesit:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ak si to nespojoval doteraz, tak po zhliadnuti nasho videa si to spoji urcite :-)))

Ale ja by som to tak cierne nevidela, Marti....

U nas ho ludia moc nepoznaju, to je fakt. Ale ja by som mu kludne urobila taku reklamnu kampan, ze by sa z toho posral ...alebo radsej nie!

Ono to chce jeden prvy koncert - pred tym trochu nazornej agitacie a akonahle ho ludia raz uvidia, stanu sa na nom zavisli ako my! (A chceme to vobec??? Mat nejaku konkurenciu ???):wink2:

Ono, tie pesnicky su zname - ked to ludom pustim, tak je to vzdy "jaaaaj, to je oooon ?????". Ja som si iste, ze pocas buduceho turné bude v Prahe, v Bratislave a mozno aj v Brne :naughty:Budem na tom osobne pracovat :teehee:... este neviem ako, ale budem :thumb_yello:

 

Hej to je pravda, ak to video videl tak si Slovensko s Ceskom urcite spoji (dufam, ze len v dobrom). :mf_rosetinted:

Inak vsimli ste si, zasa pridali ucast na jednej action v oktobri :)

A suhlas s tebou - pesnicky su zname, len Mika je tak viac menej znamo-neznamy...:o

Link to comment
Share on other sites

joooj, ani ja som este nic nepridala z Cagliari..... Fotky a videa nemam bohvieake, mala som akysi rozstelovany fotak a nevedela som to upravit....ç

A este som sa bala, aby som jednym videom neobsadila celu pamatovu kartu, tak som to radsej vzdy po par sekundach stopla. Takze mam asi 15 20-sekundovych videi - namiesto jedneho poriadneho :boxed::roftl:

 

Ja som sa prednedavnom rozhodla setrit na novy fotak - ale uz nejaky poriadny aj s objektivom. :mf_rosetinted:

Tesim sa na fotky aj videa. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

.... opat nikto....

asi ich uniesli mimozemstania......:blink:

 

Mimozemstania ma vratili, asi som sa im moc nepozdavala :naughty:

Mala som vcelku rozlietany vikend : kamaratka sa lucila so slobodou, tak som cestovala za nou, v sobotu ma svadbu :)

Plus este so spoluziackou planujeme vylet do Milana - nasli sme letenky tam aj spat za cca 12 eur, tak sme sa rozhodli to vyuzit. Akurat sme riesili ubytko, patrali sme po internete cely den, ale aj tak sme dokopy nic nenasli - bud daleko od letiska, ale uz zabookovane, alebo extremne drahe...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Hej to je pravda, ak to video videl tak si Slovensko s Ceskom urcite spoji (dufam, ze len v dobrom). :mf_rosetinted:

Inak vsimli ste si, zasa pridali ucast na jednej action v oktobri :)

A suhlas s tebou - pesnicky su zname, len Mika je tak viac menej znamo-neznamy...:o

 

 

v oktorbri??? to som nevidela, hned sa na to kuknem a ak sa da tak idem !!!

 

Joj, asi idem!

Po dovolenke by som sa sice mala sustredit na to, aby som sa vyhrabala z financneho negativu na konte, ale urcite neodolaaaaaam !!!!

Dalsi darcek, pozdrav, odkaz.... co mu mam odovzdat ????:wink2:

Edited by Beata
Link to comment
Share on other sites

Mimozemstania ma vratili, asi som sa im moc nepozdavala :naughty:

Mala som vcelku rozlietany vikend : kamaratka sa lucila so slobodou, tak som cestovala za nou, v sobotu ma svadbu :)

Plus este so spoluziackou planujeme vylet do Milana - nasli sme letenky tam aj spat za cca 12 eur, tak sme sa rozhodli to vyuzit. Akurat sme riesili ubytko, patrali sme po internete cely den, ale aj tak sme dokopy nic nenasli - bud daleko od letiska, ale uz zabookovane, alebo extremne drahe...:blink:

 

 

Pozerala si aj tu?:

http://www.bed-and-breakfast-in-italy.com/bed_and_breakfast_milan.cfm

http://www.travellerspoint.com/guesthouses-en-ci-798.html

http://www.bedandbreakfast.com/milan.html

http://www.bbitalia.it/en/bed-breakfast-milan.html

Link to comment
Share on other sites

Tak drzim palce, mna este dokopy nic nenapadlo, mam len zopar skic, ale nic sa mi z toho nepozdava :boxed:

 

Ako ta poznam, urcite s k sebe opat prilis kriticka:sneaky2:

Nepochybuj o sebe! Co ty vies, co sa Mikovi zapaci. Sice ho trosku lutujem - vyberat z tisicok navrhov nebude lahke, ale co ak ho zaujme prave ten tvoj (o ktorom si ty myslis, ze nie je nic moc!):thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj devcata! :)

 

Moc me mrzi, ze jsem se tu uz zase dlouho neukazala, nicmene je to dost tezky, kdyz se na internet dostanu jednou za cas tak na 10 minut... tak jsem si rekla, ze tech par minut dneska venuju vam :)

 

Uz mi me klasicke spamy a hlavne vy moc chybite :wub2:

 

Ja jsem momentalne v Kanade, jeste me tu cekaji dva tydny a pak budu zase v plne polni doma :thumb_yello:

 

Doufam, ze se mate uplne nejlip a bohuzel se budete muset brzy zase vyrovnat s tim, ze budu uz zase odpovidat na stare prispevky :roftl:

 

Je u vas neco noveho? Informujte me! :-)))

 

Odpovedel Mika uz? :mf_rosetinted::roftl:

 

Brzy se sem zase mrknu :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj devcata! :)

 

Moc me mrzi, ze jsem se tu uz zase dlouho neukazala, nicmene je to dost tezky, kdyz se na internet dostanu jednou za cas tak na 10 minut... tak jsem si rekla, ze tech par minut dneska venuju vam :)

 

Uz mi me klasicke spamy a hlavne vy moc chybite :wub2:

 

Ja jsem momentalne v Kanade, jeste me tu cekaji dva tydny a pak budu zase v plne polni doma :thumb_yello:

 

Doufam, ze se mate uplne nejlip a bohuzel se budete muset brzy zase vyrovnat s tim, ze budu uz zase odpovidat na stare prispevky :roftl:

 

Je u vas neco noveho? Informujte me! :-)))

 

Odpovedel Mika uz? :mf_rosetinted::roftl:

 

Brzy se sem zase mrknu :wink2:

 

Cau Baru !!!!!

to mi odlahlo, uz som sa bala, ze si tam niekde v kanadskych lesoch zabludila!:wink2:

Noveho nemama nic moc, kazdy je nejaky zaneprazdneny.....ako vidis, prispevkov je pomenej, takze sa neboj - odpovedanie ti nezaberie dva dni a dve noci ako naposledy :naughty:

Mika na nas s prehladom prdi, ani buuu ani muuuu, bud to bude robit ked si trochu oddychne v tom Taliansku (tam teraz dovolenkuje), alebo vobec a mame sa uspokojit s message na Twitteri nieco v zmysle "thanks to all of you for an amazing year and half"....

cccccc....

 

ja sa na neho chystam do Portugalska (niekde blizko Porto), bude tam 25 oktobra.

 

Bozkavam a do skoreho videnia,

 

bt

Link to comment
Share on other sites

Ahoj devcata! :)

 

Moc me mrzi, ze jsem se tu uz zase dlouho neukazala, nicmene je to dost tezky, kdyz se na internet dostanu jednou za cas tak na 10 minut... tak jsem si rekla, ze tech par minut dneska venuju vam :)

 

Uz mi me klasicke spamy a hlavne vy moc chybite :wub2:

 

Ja jsem momentalne v Kanade, jeste me tu cekaji dva tydny a pak budu zase v plne polni doma :thumb_yello:

 

Doufam, ze se mate uplne nejlip a bohuzel se budete muset brzy zase vyrovnat s tim, ze budu uz zase odpovidat na stare prispevky :roftl:

 

Je u vas neco noveho? Informujte me!

 

Odpovedel Mika uz?

 

Brzy se sem zase mrknu :wink2:

 

Ahooj :)

Som rada, ze si napisala, dufam, ze sa tam mas super a uzivas si prazdniny!

U nas vsetko po starom, piseme pomenej, postradame ta tu a pokusame sa navrhnut tricko, kedze magic points sa uz koncia. Neviem, ci si to uz stihla precitat, ale leader ma teda koncert, otazne kedy a do konca oktobra sa sutaz konci. :)

Mika nam nenapisal nic, otazne je, ci si to vobec pozrel :loco::naughty:

Tak zatial ahoj a uzivaj si to tam :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

v oktorbri??? to som nevidela, hned sa na to kuknem a ak sa da tak idem !!!

 

Joj, asi idem!

Po dovolenke by som sa sice mala sustredit na to, aby som sa vyhrabala z financneho negativu na konte, ale urcite neodolaaaaaam !!!!

Dalsi darcek, pozdrav, odkaz.... co mu mam odovzdat ????:wink2:

 

No tak to uz mas svetly bod do blizkej buducnosti! Ved koniec oktobra je tot za chvilku :) (A toto ber s humorom - ved Vianoce su tiez za chvilu, tam usetris, ked si davas takyto osobny darcek predcasne :naughty: )

Odkaz? Hmm, snad ho odchyt ci si aspon to video pozrel :naughty:

Link to comment
Share on other sites

 

Dakujem :) Ten druhy odkaz a posledny, co si mi sem hodila som nepozerala, este to musim prekonzulutovat s kamoskou a dufam, ze nieco vyberieme :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ako ta poznam, urcite s k sebe opat prilis kriticka:sneaky2:

Nepochybuj o sebe! Co ty vies, co sa Mikovi zapaci. Sice ho trosku lutujem - vyberat z tisicok navrhov nebude lahke, ale co ak ho zaujme prave ten tvoj (o ktorom si ty myslis, ze nie je nic moc!):thumb_yello:

 

No, vcera som sa do toho dala tak trocha viac, ved 1.oktober je za chvilu a ako krizovy navrh keby nevymyslim nic viac som zvolila moju kresbu na Love Today, co som tu kedysi pridala :) Bola som milo prekvapena ako dobre to na tricku vyzera, uplne inak to ukaze, ked si nacrtnes tricko na papier, ako len zvlast motiv :blink:

Ale pokracujem dalej, dufajuc, ze ma napadne este nieco lepsie :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy