Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

v oktorbri??? to som nevidela, hned sa na to kuknem a ak sa da tak idem !!!

 

Joj, asi idem!

Po dovolenke by som sa sice mala sustredit na to, aby som sa vyhrabala z financneho negativu na konte, ale urcite neodolaaaaaam !!!!

Dalsi darcek, pozdrav, odkaz.... co mu mam odovzdat ????:wink2:

 

Co bys mu mohla odevzdat........hm........přemýšlím........Už to mám! Mě!!!! :blush-anim-cl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj devcata! :)

 

Moc me mrzi, ze jsem se tu uz zase dlouho neukazala, nicmene je to dost tezky, kdyz se na internet dostanu jednou za cas tak na 10 minut... tak jsem si rekla, ze tech par minut dneska venuju vam :)

 

Uz mi me klasicke spamy a hlavne vy moc chybite :wub2:

 

Ja jsem momentalne v Kanade, jeste me tu cekaji dva tydny a pak budu zase v plne polni doma :thumb_yello:

 

Doufam, ze se mate uplne nejlip a bohuzel se budete muset brzy zase vyrovnat s tim, ze budu uz zase odpovidat na stare prispevky :roftl:

 

Je u vas neco noveho? Informujte me! :-)))

 

Odpovedel Mika uz? :mf_rosetinted::roftl:

 

Brzy se sem zase mrknu :wink2:

 

Zdravím do Kanady :bye:

 

jestli Mika odpověděl, to bys měla říct ty nám - má tvoje číslo :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

No, vcera som sa do toho dala tak trocha viac, ved 1.oktober je za chvilu a ako krizovy navrh keby nevymyslim nic viac som zvolila moju kresbu na Love Today, co som tu kedysi pridala :) Bola som milo prekvapena ako dobre to na tricku vyzera, uplne inak to ukaze, ked si nacrtnes tricko na papier, ako len zvlast motiv :blink:

Ale pokracujem dalej, dufajuc, ze ma napadne este nieco lepsie :mf_rosetinted:

 

Dokdy že se to musí poslat?

Taky tvůj Toy Boy by byl dobrý (jestli se o něj ovšem chceš dělit:wink2:)

Taky se snažím, snažím, ale nic se mi nelíbí :sneaky2:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Dokdy že se to musí poslat?

Taky tvůj Toy Boy by byl dobrý (jestli se o něj ovšem chceš dělit:wink2:)

Taky se snažím, snažím, ale nic se mi nelíbí :sneaky2:

 

No podelit by nebol az taky problem. Ale ked si pozeram niektore napady co tu vyvesili ostatny MFC-kari, tak si myslim, ze nic take originalne ma uz nemoze napadnut :dunno:

Netusim, kedy ma byt koniec (asi toho 31. oktobra???) , ale chcela by som to poslat do zaciatku oktobra, keby nahodou to zasa neocakavane skratia ako to spravila s magic numbers :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Holky pomóc! :shocked: Já už ani nemůžu poslouchat JEHO písničky, pokaždé mě chytne jakýsi ámok - chci na koncert!!! Já z toho asi zešílím! :fangurl::crybaby::das:

 

Vidis a to sme boli len na festivale, koncert musi byt ina kapacita :wub2: Ale musime verit, ze raz (a coskoro) sa niekam dostaneme :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Děvčata, poslala jsem na mail návrh na tričko, tak když budete mít chuť, tak se prosím mrkněte a dejte vědět, co si o tom myslíte :wink2:

 

Tie slnecnice su uplne super :thumb_yello: To ako napadlo? Jednoznacne hlasujem za slnecnicove navrhy!!

 

Edit: poslala som na mail moj navrh

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:

To vypadá moc dobře :wink2:

 

Dakujem :)

 

To víš, Praha...:naughty:

Ale na návrhy ostatních se radši nedívám, abych nedostala mindrák...:blink:

 

Pořád nevím, kolik se toho může poslat? (chudák Mika :naughty::roftl:)

 

To nevie nikto, kolko sa toho moze poslat. Snad to treba poslat cim skor, kym nevyhodia nejake pravidla :naughty:

Link to comment
Share on other sites

No, vcera som sa do toho dala tak trocha viac, ved 1.oktober je za chvilu a ako krizovy navrh keby nevymyslim nic viac som zvolila moju kresbu na Love Today, co som tu kedysi pridala :) Bola som milo prekvapena ako dobre to na tricku vyzera, uplne inak to ukaze, ked si nacrtnes tricko na papier, ako len zvlast motiv :blink:

Ale pokracujem dalej, dufajuc, ze ma napadne este nieco lepsie :mf_rosetinted:

 

 

Urcite! Drzim palce!!

... a sutaz sa uzatvara 1 oktobra??? Opat som to nejako prehliadla - ja ze az koncom oktobra?!?!

to tak to aby som si svihla!

 

bt

Link to comment
Share on other sites

Taky mám pocit že se tu nějak míjíme :wink2::sneaky2: Měly bychom si domluvit nějaké "návštěvní hodiny" :naughty:

 

no, to nie je zly napad :naughty:Ja sem vacsinou mrknem po pracovnej dobe - tak okolo 18.00, pripadne niekedy cez obednu prestavku....

Link to comment
Share on other sites

Holky pomóc! :shocked: Já už ani nemůžu poslouchat JEHO písničky, pokaždé mě chytne jakýsi ámok - chci na koncert!!! Já z toho asi zešílím! :fangurl::crybaby::das:

 

Clovece, ja mam tu istu chorobu:shocked:

Nemozem ani pocuvat pesnicky, ani pozerat fotky:aah::aah:

 

Booooozzzzeeeeeeee moooooj! Takato puberta v mojom veku !!:roftl:

Ale aj tak je to super:wink2:

Pod do Portugalska - z FR najdes lacne listky - ja mam letenku za 50 Euro do Porto, tam beriem auto a pojdem do tej Coimbry.... Kludne ta zvezem - aj vas dievcata, kto sa chcete pridat...

Ubytko este nemam, ale nejaky B&b snad zozeniem....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy