Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Clovece, ja mam tu istu chorobu:shocked:

Nemozem ani pocuvat pesnicky, ani pozerat fotky:aah::aah:

 

Booooozzzzeeeeeeee moooooj! Takato puberta v mojom veku !!:roftl:

Ale aj tak je to super:wink2:

Pod do Portugalska - z FR najdes lacne listky - ja mam letenku za 50 Euro do Porto, tam beriem auto a pojdem do tej Coimbry.... Kludne ta zvezem - aj vas dievcata, kto sa chcete pridat...

Ubytko este nemam, ale nejaky B&b snad zozeniem....

 

Já bych stráááášně ráda jela, ale bohužel finance nejsou :sad::crybaby:

 

jen tak mimochodem - kde vždycky hledáš takhle levné letenky - já nenašla nic levněkšího než 100 euro ...

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Já bych stráááášně ráda jela, ale bohužel finance nejsou :sad::crybaby:

 

jen tak mimochodem - kde vždycky hledáš takhle levné letenky - já nenašla nic levněkšího než 100 euro ...

 

to bolo asi len stastie - Ryanair z BXL ma celkom dost destinacii....

O financiach ani nehovor, ja som tiez v takom minuse, az mi je z toho zle...

No, ale ja nemusim zivit deti a ked nemam co jest, tak luskam slnecnicove jadierka a prezijem:wink2: S rodinou je to zlozitejsie :blink:

Link to comment
Share on other sites

Urcite! Drzim palce!!

... a sutaz sa uzatvara 1 oktobra??? Opat som to nejako prehliadla - ja ze az koncom oktobra?!?!

to tak to aby som si svihla!

 

bt

 

No to neviem, ale ja to planujem poslat najneskor dovtedy. Kedze mohli magic numbers skratit o hodnu dobu nebudem riskovat, ze skratia aj toto :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Clovece, ja mam tu istu chorobu:shocked:

Nemozem ani pocuvat pesnicky, ani pozerat fotky:aah::aah:

 

Booooozzzzeeeeeeee moooooj! Takato puberta v mojom veku !!:roftl:

Ale aj tak je to super:wink2:

Pod do Portugalska - z FR najdes lacne listky - ja mam letenku za 50 Euro do Porto, tam beriem auto a pojdem do tej Coimbry.... Kludne ta zvezem - aj vas dievcata, kto sa chcete pridat...

Ubytko este nemam, ale nejaky B&b snad zozeniem....

 

Wow, ty tam vazne ides? Hned by som sa pridala, ale pochybujem, ze by boli zo Slovenska take lacne letenky :blink:

Link to comment
Share on other sites

To je strašný pocit, co, vědět že tady ta možnost je, a nemoct! :sad:

 

nesmutte, dievcata, obavam sa, ze to nebude nic moc! Koncert je vonku - je to sice Portugalsko, ale koniec oktobra, ktovie ake bude pocko. A publikum??? 16.000 ludi !!!!

Ja skusim byt BG, inak nemyslim, ze by som sa k nemu dostala....

 

bt

Link to comment
Share on other sites

nesmutte, dievcata, obavam sa, ze to nebude nic moc! Koncert je vonku - je to sice Portugalsko, ale koniec oktobra, ktovie ake bude pocko. A publikum??? 16.000 ludi !!!!

Ja skusim byt BG, inak nemyslim, ze by som sa k nemu dostala....

 

bt

 

A pochopila jsem dobře že to začíná v půl dvanácté v noci? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

nesmutte, dievcata, obavam sa, ze to nebude nic moc! Koncert je vonku - je to sice Portugalsko, ale koniec oktobra, ktovie ake bude pocko. A publikum??? 16.000 ludi !!!!

Ja skusim byt BG, inak nemyslim, ze by som sa k nemu dostala....

 

bt

 

No hadam to bude ok, neviem ako vyzera jesen v portugalsku, nebyva tam troska teplejsie? :boxed: A 16 000, wow..no pekne...

Drzim palce za BG!

Link to comment
Share on other sites

To je strašný pocit, co, vědět že tady ta možnost je, a nemoct! :sad:

 

Hmm, no tak je to taky pocit, ze do haja :naughty:

Ale ved hadam nejaky koncert po tretom Cd bude. Mozem zacat setrit, aby som mohla skocit na viac ako na jeden :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, no tak je to taky pocit, ze do haja :naughty:

Ale ved hadam nejaky koncert po tretom Cd bude. Mozem zacat setrit, aby som mohla skocit na viac ako na jeden :blush-anim-cl:

 

Dievcata, mne sa snivalo, ze 3 CD uz vyslo a ze prva pesnicka bola na sposob latino... velmi ma to prekvapilo od Miku a celkom som bola sklamana - taka odrhovacka :naughty: Tak dufam, ze to skutocne CD-cko bude lepsie ako to "vysnivane" :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, mne sa snivalo, ze 3 CD uz vyslo a ze prva pesnicka bola na sposob latino... velmi ma to prekvapilo od Miku a celkom som bola sklamana - taka odrhovacka :naughty: Tak dufam, ze to skutocne CD-cko bude lepsie ako to "vysnivane" :wink2:

 

Hlavně aby nějaké bylo, když pořád běhá někam do Brazílie a Portugalska, místo aby pořádně pracoval... :sneaky2::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Teda tady je pusto a prázdno...:crybaby::sneaky2::naughty:

Já se hlásím už zase z Francie, týden v Praze jsem si báječně užila, i když byl pracovní...

A ani jsem nemohla věřit, když v ČESKÉM rádiu hráli Good gone girl :thumb_yello::shocked:

Doufám, že se tu někdy někdo objevíte...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, ako sa mate?

Mne sa uz zacala skola a je v nej riadny chaos :boxed: Momentalne neviem ci vlastne mam schvalenu bakalarsku pracu, alebo nie. :aah: Som z toho dost nervna, pretoze ak mi neschvalili tak si musim vybrat novu. :boxed:

A citali ste? Mika smeruje do Chile. Je to troska deprimujuce, ze ide na taky "koniec sveta" a u nas sa zatial neukazal ( a to sme udajne srdce Europy :emot-sad: )

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, mne sa snivalo, ze 3 CD uz vyslo a ze prva pesnicka bola na sposob latino... velmi ma to prekvapilo od Miku a celkom som bola sklamana - taka odrhovacka :naughty: Tak dufam, ze to skutocne CD-cko bude lepsie ako to "vysnivane" :wink2:

 

No mozne to je, mozno ho tie koncerty v Brazilii a Argentine ovplyvnia :naughty:

Mne sa minule snivalo, ze sme boli vsetky na meet and greet a vsetkym sa Vam podpisal na fotky/CD a ked som sa ho opytala ja, nech mi podpise na CD tak ma poslal do haja, ze "sorry" (prevratil ocami) a odisiel prec aj s manazerom :blink:

 

Niekedy som rada, ze sny zostavaju len snami :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Teda tady je pusto a prázdno...:crybaby::sneaky2::naughty:

Já se hlásím už zase z Francie, týden v Praze jsem si báječně užila, i když byl pracovní...

A ani jsem nemohla věřit, když v ČESKÉM rádiu hráli Good gone girl :thumb_yello::shocked:

Doufám, že se tu někdy někdo objevíte...:mf_rosetinted:

 

Ahoj Matka,

som rada, ze si mala pekny tyzden. Ako dopadol tvoj preklad knihy? :)

Good gone girl? A to ani nevidal ako singel, tak to musel byt sok pocut to v radiu :thumb_yello:

Ja som minule nakupovala v Tescu a v radiu tam zacali hrat Happy Ending :wub2: Nepohla som sa spod toho reproduktora, pokym skladba neskoncila (a vobec mi neprekazalo, ze tak trochu som zbrzdila prejazd ulickou medzi regalmi :blush-anim-cl: - ved co Miku nehraju v radiu kazdy den a kadzu hodinu :teehee: )

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Matka,

som rada, ze si mala pekny tyzden. Ako dopadol tvoj preklad knihy? :)

Good gone girl? A to ani nevidal ako singel, tak to musel byt sok pocut to v radiu :thumb_yello:

Ja som minule nakupovala v Tescu a v radiu tam zacali hrat Happy Ending :wub2: Nepohla som sa spod toho reproduktora, pokym skladba neskoncila (a vobec mi neprekazalo, ze tak trochu som zbrzdila prejazd ulickou medzi regalmi :blush-anim-cl: - ved co Miku nehraju v radiu kazdy den a kadzu hodinu :teehee: )

 

Kniha je šťastně hotová, teď jsem jí rozposílala vdavatelům a čekám, co oni na to. Velké naděje si ale nedělám...:boxed:

Já taky poslouchala až do konce (byla jsem zrovna v Hornbachu)...:wub2:

Taky mě překvapilo, že takhle vybočili z obvyklých 4 písniček...:naughty:

No ale víte co je největší síla? Právě jsem se dozvěděla, že zatímco jsem byla v Čechách, tak dávali ve fr televezi Mikův koncert! :sneaky2:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Dievcata pridala som este jeden navrh na tricko na mail, tak ak by ste si nasli cas sa k nemu vyjadrit, budem Vam vdacna za nazory :)

 

To vůbec není špatné :thumb_yello:

 

Kdy to pošleš?

 

Taky jsem poslala ještě jeden návrh, tak budu ráda když mi řeknete, co si o tom myslíte... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kniha je šťastně hotová, teď jsem jí rozposílala vdavatelům a čekám, co oni na to. Velké naděje si ale nedělám...:boxed:

Já taky poslouchala až do konce (byla jsem zrovna v Hornbachu)...:wub2:

Taky mě překvapilo, že takhle vybočili z obvyklých 4 písniček...:naughty:

No ale víte co je největší síla? Právě jsem se dozvěděla, že zatímco jsem byla v Čechách, tak dávali ve fr televezi Mikův koncert! :sneaky2:

 

Ahoj Matka,

drzim palce, aby Ti knizka vysla :thumb_yello:

Ja mam vzdy taky pekny pocit, ked Miku zacujem v radiu, ako by sa mi okolity cas zastavil a pesnicka ubehla strasne rychlo:blush-anim-cl:

Ten koncert ma mrzi - odkial to bol zaznam? Nie je sanca to najst niekde na internete?

Link to comment
Share on other sites

To vůbec není špatné :thumb_yello:

 

Kdy to pošleš?

 

Taky jsem poslala ještě jeden návrh, tak budu ráda když mi řeknete, co si o tom myslíte... :wink2:

 

Dakujem :) Neviem, ale ktore tam poslem, co myslis? Toto, alebo to predtym? Dakujem za nazor.

Chcela som to poslat do 1.oktobra, ale asi to nestihnem - potrebovala by som to este upravit vo photoshope, ale brat je na skoleni mimo mesta, cize musim pockat az sa vrati :blink:

 

Toto posledne tricko je super napad, ale nieco tomu ćhyba. Zatial sa mi najviac pacili tie slnecnice :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Dakujem :) Neviem, ale ktore tam poslem, co myslis? Toto, alebo to predtym? Dakujem za nazor.

Chcela som to poslat do 1.oktobra, ale asi to nestihnem - potrebovala by som to este upravit vo photoshope, ale brat je na skoleni mimo mesta, cize musim pockat az sa vrati :blink:

 

Toto posledne tricko je super napad, ale nieco tomu ćhyba. Zatial sa mi najviac pacili tie slnecnice :thumb_yello:

 

Ahoj :bye:

budeš posílat jen jeden návrh?

Já bych asi vybrala Love today. Ale zase ten druhý je možná aktuálnější... když se na to díváš z komerčního hlediska :wink2:

 

Já mám ještě nějaké nápady, ale zatím se mi moc nedaří realizace :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Matka,

drzim palce, aby Ti knizka vysla :thumb_yello:

Ja mam vzdy taky pekny pocit, ked Miku zacujem v radiu, ako by sa mi okolity cas zastavil a pesnicka ubehla strasne rychlo:blush-anim-cl:

Ten koncert ma mrzi - odkial to bol zaznam? Nie je sanca to najst niekde na internete?

 

Bohužel o koncertu nic bližšího nevím, řekl mi o něm Cyrille, prý to byl nějaký malý koncert, to je vše co si pamatoval :doh: A chytil ho náhodou...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy