Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Dievcata nechcete ist niekto so mnou do Tuniska? Seriozne premyslam, ze by som na ten koncert sla (teda aj budu dobre letenky) :blush-anim-cl:

 

Já bych o tom uvažovala, ale zrovna tenhle den máme rodinnou oslavu :sad:

Ale když takhle pořád přidává koncerty, tak se nějakej třeba objeví někde v okolí :mf_lustslow: (třeba v ČR nebo SR ... nebo v Poitiers :naughty:)

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Ahojte, ako sa mate?

Mne sa uz zacala skola a je v nej riadny chaos :boxed: Momentalne neviem ci vlastne mam schvalenu bakalarsku pracu, alebo nie. :aah: Som z toho dost nervna, pretoze ak mi neschvalili tak si musim vybrat novu. :boxed:

A citali ste? Mika smeruje do Chile. Je to troska deprimujuce, ze ide na taky "koniec sveta" a u nas sa zatial neukazal ( a to sme udajne srdce Europy :emot-sad: )

 

Tak o Chile som nevedela..... ale potvrdil Tunis a vraj 26.10. ma byt niekde v Taliansku (este neviem kde).....

 

Ten Tunis ma stve, lebo by to bolo z BXL este jednoduchsie ako do PT, ale vyzera to tak, ze listky predavaju iba na mieste! To je teda dobra somarina....

bt

Link to comment
Share on other sites

No mozne to je, mozno ho tie koncerty v Brazilii a Argentine ovplyvnia :naughty:

Mne sa minule snivalo, ze sme boli vsetky na meet and greet a vsetkym sa Vam podpisal na fotky/CD a ked som sa ho opytala ja, nech mi podpise na CD tak ma poslal do haja, ze "sorry" (prevratil ocami) a odisiel prec aj s manazerom :blink:

 

Niekedy som rada, ze sny zostavaju len snami :roftl:

 

Ty brdo, tak to je ale frustrujuci sen!! chudatko moje! :roftl:

To je clovek rad, ze sa zobudu, vsak ? :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Kniha je šťastně hotová, teď jsem jí rozposílala vdavatelům a čekám, co oni na to. Velké naděje si ale nedělám...:boxed:

Já taky poslouchala až do konce (byla jsem zrovna v Hornbachu)...:wub2:

Taky mě překvapilo, že takhle vybočili z obvyklých 4 písniček...:naughty:

No ale víte co je největší síla? Právě jsem se dozvěděla, že zatímco jsem byla v Čechách, tak dávali ve fr televezi Mikův koncert! :sneaky2:

 

To nastve! Zmeskat koncert!! a neda sa to nejako najst na webstranke tej stanice??

 

Co sa tyka knizky - straaaaasne drzim palce! Urcite si ju kupim! (tym chcem povedat, ze vobec nepochybujejm o tom, ze ti ju vydaju !!!!)

Link to comment
Share on other sites

Tak o Chile som nevedela..... ale potvrdil Tunis a vraj 26.10. ma byt niekde v Taliansku (este neviem kde).....

 

Ten Tunis ma stve, lebo by to bolo z BXL este jednoduchsie ako do PT, ale vyzera to tak, ze listky predavaju iba na mieste! To je teda dobra somarina....

bt

 

O Chile som nevedela ani ja. Ale ten Tunis by mohol byt aj celkom realny, akurat sa mi tam nechce ist samej, taku dialku. Co som sa obhliadala po letenkach nie je to az take cenove zle. :mf_rosetinted: Jedina nevyhoda by bola, ze by som tam musela priletiet uz vo svtrtok pobede + lentenky by som musela zabookovat do 8.10. Potom su uz dost drahe

Ale ved nejaka holka pisala, ze mozno sa zacnu aj cez net, tak sa uvidi...Ale ved daco by sa isto dalo poriesit, nejako dohodnut, ze by nam niekto zobral listky z MFC a potom by sme si ich od nich vzali....

 

edit: Popozerala som si forum, v tom Taliansku, ale nema byt koncert, teda jedine ze by spravil nejaku neoficialnu show, aspon tam som to pochopila. Alebo mam mylne informacie??

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Ty brdo, tak to je ale frustrujuci sen!! chudatko moje! :roftl:

To je clovek rad, ze sa zobudu, vsak ? :biggrin2:

 

Hej, normalne som bola rada, ze som sa zobudila. A to mi este hodnu chvilu trvalo kym som sa spamatala, ze som v postely :roftl:

Link to comment
Share on other sites

A listky na koncert ??????

bt

 

To zatial neviem. Zatial nemam niekoho do partie, kto by siel so mnou a z mojich kamaratiek non Mika fans asi ani nikoho neprehovorim.

Ja si myslim, ze by sa urcite nejako dalo dohodnut s dievcata z MFC, aby nam ich vzali, alebo nieco by sa vymyslelo. (alebo som prehnany optimista? :aah: )

Link to comment
Share on other sites

Já bych o tom uvažovala, ale zrovna tenhle den máme rodinnou oslavu :sad:

Ale když takhle pořád přidává koncerty, tak se nějakej třeba objeví někde v okolí :mf_lustslow: (třeba v ČR nebo SR ... nebo v Poitiers :naughty:)

 

Matka, sak mozno skoncime nakoniec zasa v tej Budapesti :roftl:ak vsetko klapne

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :bye:

budeš posílat jen jeden návrh?

Já bych asi vybrala Love today. Ale zase ten druhý je možná aktuálnější... když se na to díváš z komerčního hlediska :wink2:

 

Já mám ještě nějaké nápady, ale zatím se mi moc nedaří realizace :teehee:

 

Matka, mozem Ti nejako pomoct? Ak mas problem s kreslenim, tak kludne napis, mohla by som Ti to nakreslit :wink2:

Ja som teraz ani nemala moc cas nieco kreslit, kreslila som toho posledneho Miku co mam na facebooku. Zapojila som sa do rocnej knihy 2011, tak toto tam poputovalo. Teraz sa hram s Relaxom, celkom sa mi to paci, aj ked to povodne nemalo byt na tricko, mozno skusim ako by to pasovalo.

Link to comment
Share on other sites

Matka, mozem Ti nejako pomoct? Ak mas problem s kreslenim, tak kludne napis, mohla by som Ti to nakreslit :wink2:

Ja som teraz ani nemala moc cas nieco kreslit, kreslila som toho posledneho Miku co mam na facebooku. Zapojila som sa do rocnej knihy 2011, tak toto tam poputovalo. Teraz sa hram s Relaxom, celkom sa mi to paci, aj ked to povodne nemalo byt na tricko, mozno skusim ako by to pasovalo.

 

Děkuju, jsi hodná, ale nechci tě obtěžovat... Něco na poslání mám, to je hlavní :wink2: Myslela jsem třeba obrázek, jak Mika (jen tak načrtnutej, aby šel poznat) sedí na kufru, aby se neotvíral, a z toho kufru letí barevné noty... To je jeden z mých nápadů, asi nejméně ztřeštěný :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Děkuju, jsi hodná, ale nechci tě obtěžovat... Něco na poslání mám, to je hlavní :wink2: Myslela jsem třeba obrázek, jak Mika (jen tak načrtnutej, aby šel poznat) sedí na kufru, aby se neotvíral, a z toho kufru letí barevné noty... To je jeden z mých nápadů, asi nejméně ztřeštěný :naughty:

 

To neni obtazovanie :) Ja teraz dokopy nemam co kreslit, tak ak chces tak sa mozem nato pozriet. Inak je to celkom pekny napad. Mne sa osobne velmi paci :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

To neni obtazovanie :) Ja teraz dokopy nemam co kreslit, tak ak chces tak sa mozem nato pozriet. Inak je to celkom pekny napad. Mne sa osobne velmi paci :thumb_yello:

 

Jestli se ti chce, tak můžeš.

Ty už jsi svoje návrhy poslala?

Link to comment
Share on other sites

Kdyby nás tam tak viděl, jak tam dvě hodiny stojíme, neodradí nás ani vichřice, záplava a písečná bouře... To by teprv pochopil, kde má ty pravé fanynky :roftl:

 

Tak to bolo krasne zhrnutie naseho 2 hodinoveho statia v tlupe fanusikov... Skoda, ze sme si neuchmatli tie slnecnice (aspon nejaka pamiatka by bola) :roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jestli se ti chce, tak můžeš.

Ty už jsi svoje návrhy poslala?

 

Nie, neposlala som. Prave sa chystam ist otravovat brata, aby mi to troska poupravoval vo photoshope, ale nedavam tomu velke nadeje - ma dnes vela roboty, co nestihol spravit v praci :aah:

Link to comment
Share on other sites

Tak to bolo krasne zhrnutie naseho 2 hodinoveho statia v tlupe fanusikov... Skoda, ze sme si neuchmatli tie slnecnice (aspon nejaka pamiatka by bola) :roftl::roftl:

 

To je pravda :naughty:

Ale představ si, že bychom uzmuly jenom jednu - ještě bychom se o ní spolu popraly :roftl:

Link to comment
Share on other sites

To je pravda :naughty:

Ale představ si, že bychom uzmuly jenom jednu - ještě bychom se o ní spolu popraly :roftl:

 

Noo, ved by sme sli fifty - fifty. Alebo by sme sa striedali o nu - pol roka by si ju mala ty a pol ja :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy