Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Fifty - fifty - to jako že bychom jí rozpůlily? :naughty:

Taková putovní slunečnice, to tu ještě nebylo :roftl:

 

No, ved nie je slnecnica ako slnecnica :roftl: Co ty vies, mozno by sme ju aj vydrazili niekde za slusne peniaze. http://cgi.ebay.co.uk/MIKA-personally-signed-12x8-/360289463826?pt=UK_DVD_Film_TV_Autographs_CV&hash=item53e2ecee12 Aha, co sa predava na ebayi. A este ako draho :shocked: )

Link to comment
Share on other sites

No, ved nie je slnecnica ako slnecnica :roftl: Co ty vies, mozno by sme ju aj vydrazili niekde za slusne peniaze. http://cgi.ebay.co.uk/MIKA-personally-signed-12x8-/360289463826?pt=UK_DVD_Film_TV_Autographs_CV&hash=item53e2ecee12 Aha, co sa predava na ebayi. A este ako draho :shocked: )

 

Tak to bych za to nedala - hlavně proto, že nevěřím že ten podpis je pravý :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Tak to bych za to nedala - hlavně proto, že nevěřím že ten podpis je pravý :mf_rosetinted:

 

Ten podpis moze byt aj pravy si myslim, ale tolko peniaze?? Toto je pre mna cosi podrazacke. Mika si najde ten cas podpisovat ludom fotky/cd a niekto chce na tom zarabat?! :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ten podpis moze byt aj pravy si myslim, ale tolko peniaze?? Toto je pre mna cosi podrazacke. Mika si najde ten cas podpisovat ludom fotky/cd a niekto chce na tom zarabat?! :thumbdown:

 

Já myslím, že pravý není, už proto, že jsou k dispozici dva. Přece nikdo doma nemá několik stejných fotek s podpisem :blink:

Leda že by si tak přivydělával sám Mika :das:

Link to comment
Share on other sites

Já myslím, že pravý není, už proto, že jsou k dispozici dva. Přece nikdo doma nemá několik stejných fotek s podpisem :blink:

Leda že by si tak přivydělával sám Mika :das:

 

:roftl: matka vidis, to by bol business!

Link to comment
Share on other sites

Tak, prave som poslala moje 2 navrhy na tricko. Povedala som si, ze uz nic lepsie asi nevymyslim, tak som poslala Kick Ass-a a Love Today, ktore som este malinko upravila... :)

Uvidim co z toho bude, ale neverim, ze by som mohla vyhrat :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Tak, prave som poslala moje 2 navrhy na tricko. Povedala som si, ze uz nic lepsie asi nevymyslim, tak som poslala Kick Ass-a a Love Today, ktore som este malinko upravila... :)

Uvidim co z toho bude, ale neverim, ze by som mohla vyhrat :giveup:

 

Tak teď jsem to taky poslala - nakonec 5 návrhů :teehee: CHudák Mika...:naughty:

Ale naděje si nedělám vůbec žádné, mezi tím množstvím...:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Tak teď jsem to taky poslala - nakonec 5 návrhů :teehee: CHudák Mika...:naughty:

Ale naděje si nedělám vůbec žádné, mezi tím množstvím...:boxed:

 

A ktore si nakoniec poslala? Ja som prave vcera zacala robit skicu na ten tvoj napad..

ale myslim, ze tak skoro vsak nic asi riesit nebude. Neprekvapilo by ma keby zrusil aj koncert v tunisku, keby sa jeho sestre nepolepsilo. Je to velka tragedia a musi to byt strasna trauma... :emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

A ktore si nakoniec poslala? Ja som prave vcera zacala robit skicu na ten tvoj napad..

ale myslim, ze tak skoro vsak nic asi riesit nebude. Neprekvapilo by ma keby zrusil aj koncert v tunisku, keby sa jeho sestre nepolepsilo. Je to velka tragedia a musi to byt strasna trauma... :emot-sad:

 

Taky myslím, že teď má jiné starosti. Hrůza. :sad:

Poslala jsem ty co jsem vám ukazovala a tu planetku a spirálu Love today co mám na tričku:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Taky myslím, že teď má jiné starosti. Hrůza. :sad:

Poslala jsem ty co jsem vám ukazovala a tu planetku a spirálu Love today co mám na tričku:wink2:

 

Ahojky,

 

právě jsem zahlédla mateřštinu na MFC (to tedy brzy, že...) !!

Zdravím všechny :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ahojky,

 

právě jsem zahlédla mateřštinu na MFC (to tedy brzy, že...) !!

Zdravím všechny :biggrin2:

Tak to se u nás moc často neděje, aby se tu objevil někdo z Čech nebo Slovenska :)

 

Zdravím a zároveň vítám! :wink2: Myslím, že se ti tu bude líbit :) Jak ses k MFC dostala? :)

Link to comment
Share on other sites

A všem ostatním, mrzí mě, že jsem se sem tak strašně dlouho nedostala :( Hned, co jsem se vrátila domů, tak mi začaly obě školy a trochu jsem nezvládala... :blink: Resp. nezvládám ani teďka, ale už to není tak kritický :naughty:

 

Přišla jsem tu mezitím o něco? No, asi se dočtu zpětně... a doufám, že to nebudou tak špatný zprávy jako třeba s Palomou...

 

Good to be back! :woot_jump:

 

A k vaší smůle, myslím, že jdu na nějaký to odpovídání na starší zprávy :roftl:

 

:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Tak to se u nás moc často neděje, aby se tu objevil někdo z Čech nebo Slovenska :)

 

Zdravím a zároveň vítám! :wink2: Myslím, že se ti tu bude líbit :) Jak ses k MFC dostala? :)

 

Dííky,

přistála jsem tu tak nějak náhodně....ani nevím :shocked: asi přes mikasounds..

Link to comment
Share on other sites

Dííky,

přistála jsem tu tak nějak náhodně....ani nevím :shocked: asi přes mikasounds..

Joo tak to bych se ani nedivila, je to tam hodně zmiňovaný :wink2:

 

A jelikož tu nováčky griluju dvěmi otázkami a tys teprve prošla jednou, tak bych se tě ještě ráda zeptala, jak ses dostala k Mikovi :) My znalost (ještě ke všemu v kombinaci s aspoň určitým stádiem fanouškovství :naughty: ) Miky v CZ&SK považujeme za docela raritu :naughty:, tak nás to vždycky zajímá :)

Link to comment
Share on other sites

Joo tak to bych se ani nedivila, je to tam hodně zmiňovaný :wink2:

 

A jelikož tu nováčky griluju dvěmi otázkami a tys teprve prošla jednou, tak bych se tě ještě ráda zeptala, jak ses dostala k Mikovi :) My znalost (ještě ke všemu v kombinaci s aspoň určitým stádiem fanouškovství :naughty: ) Miky v CZ&SK považujeme za docela raritu :naughty:, tak nás to vždycky zajímá :)

 

Jasně, jen do toho:blush-anim-cl:

Taky docela zajímavý: prohlížela jsem na yt nějaký video, kde v podkresu hrála Happy Ending, která se mi líbila, tož jsem pátrala, co a jak a kdo etc, posléze jsem našla Grace Kelly ("jejda, nějakej novej Freddie!!") no a už to bylo :shocked: - hodně zkráceně, ale nějak tak .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy