Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

A všem ostatním, mrzí mě, že jsem se sem tak strašně dlouho nedostala :( Hned, co jsem se vrátila domů, tak mi začaly obě školy a trochu jsem nezvládala... :blink: Resp. nezvládám ani teďka, ale už to není tak kritický :naughty:

 

Přišla jsem tu mezitím o něco? No, asi se dočtu zpětně... a doufám, že to nebudou tak špatný zprávy jako třeba s Palomou...

 

Good to be back! :woot_jump:

 

A k vaší smůle, myslím, že jdu na nějaký to odpovídání na starší zprávy :roftl:

 

:wub2:

 

Vítej zpátky, Barunko! :wink2:

 

o nic moc jsi nepřišla, tady to bylo dost poklidné :wink2:

 

Myslím, že ani odpovídání na starší posty ti nedá moc práce :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za skvělé uvítání..

 

Co říkáte tomu, co se stalo Palomě?! Nikde na netu nevidím žádné novinky, tak snad budou žádné zprávy=dobré zprávy..ale docela by mě zajímalo, co si o tom myslíte..

Mě napadá, že u nás to už vědí děti asi tak od tří let, že na okno se prostě neleze, natož ve třetím patře:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte dievcence, uz ste poculi tu hroznu spravu? Mikova sestra Paloma vypadla z okna a napichla sa na plot pod domom - uplny horor. Stalo sa to v nedelu rano - vraj uz je stabilizovana, ale stav je stale vazny.

Modlim sa za celu rodinu...

Link to comment
Share on other sites

To zatial neviem. Zatial nemam niekoho do partie, kto by siel so mnou a z mojich kamaratiek non Mika fans asi ani nikoho neprehovorim.

Ja si myslim, ze by sa urcite nejako dalo dohodnut s dievcata z MFC, aby nam ich vzali, alebo nieco by sa vymyslelo. (alebo som prehnany optimista? :aah: )

 

To nie, optimizmus nie je nikdy prehnany a vymysliet sa da vzdy nieco - len si myslim, ze teraz po tej Palominej nehode vsetko zrusi, co je uplne pochopitelne. Je v totalnom soku. Videl ako spadla a cely cas bol pri nej ked hasici pilili plot na ktory bola napichnuta - nemyslim si, ze po tomto by bol schopny vystupit o par dni na podium....

bt

Link to comment
Share on other sites

Děkuju, jsi hodná, ale nechci tě obtěžovat... Něco na poslání mám, to je hlavní :wink2: Myslela jsem třeba obrázek, jak Mika (jen tak načrtnutej, aby šel poznat) sedí na kufru, aby se neotvíral, a z toho kufru letí barevné noty... To je jeden z mých nápadů, asi nejméně ztřeštěný :naughty:

 

To moze byt super!!!! Na tom urcite pracuj!!!

Link to comment
Share on other sites

Co říkáte tomu, co se stalo Palomě?! Nikde na netu nevidím žádné novinky, tak snad budou žádné zprávy=dobré zprávy..ale docela by mě zajímalo, co si o tom myslíte..

Mě napadá, že u nás to už vědí děti asi tak od tří let, že na okno se prostě neleze, natož ve třetím patře:blink:

 

Taky to moc nechápu - jestli předtím pili nebo co...

V každém případě je to hrozná tragédie, a i když to dopadne dobře (v což pevně doufám), tak je to určitě hrozně poznamená - i Miku a jeho tvorbu a vystupování...:sad:

Link to comment
Share on other sites

To nie, optimizmus nie je nikdy prehnany a vymysliet sa da vzdy nieco - len si myslim, ze teraz po tej Palominej nehode vsetko zrusi, co je uplne pochopitelne. Je v totalnom soku. Videl ako spadla a cely cas bol pri nej ked hasici pilili plot na ktory bola napichnuta - nemyslim si, ze po tomto by bol schopny vystupit o par dni na podium....

bt

 

Podle mě to záleží na tom, jak Palomě bude - jestli jí bude líp, tak možná bude vystupovat, právě aby se přes to snáz dostal... Ale těžko říct :sad:

Link to comment
Share on other sites

Taky to moc nechápu - jestli předtím pili nebo co...

V každém případě je to hrozná tragédie, a i když to dopadne dobře (v což pevně doufám), tak je to určitě hrozně poznamená - i Miku a jeho tvorbu a vystupování...:sad:

 

To určitě - asi nám dospěje, mnohem rychleji, než by chtěl...život zkrátka není jen lollipop a spousta růžový, tahle nehoda byla navíc zřejmě úplně zbytečná:boxed: No, hlavně aby to dobře dopadlo, že..

Link to comment
Share on other sites

A všem ostatním, mrzí mě, že jsem se sem tak strašně dlouho nedostala :( Hned, co jsem se vrátila domů, tak mi začaly obě školy a trochu jsem nezvládala... :blink: Resp. nezvládám ani teďka, ale už to není tak kritický :naughty:

 

Přišla jsem tu mezitím o něco? No, asi se dočtu zpětně... a doufám, že to nebudou tak špatný zprávy jako třeba s Palomou...

 

Good to be back! :woot_jump:

 

A k vaší smůle, myslím, že jdu na nějaký to odpovídání na starší zprávy :roftl:

 

:wub2:

 

Ahoj Barunka,

vitaj spat!! :flowers2:

Uz nam tu to tvoje spamovanie chybalo :thumb_yello: Forum nam cez leto nejako zaspalo, Sunshine som tu dlho nevidela, prave dnes ma napadlo poslat jej sms ako sa ma :)

Ako bolo v Kanade? Dufam, ze si si doniesla kopu peknych zazitkov :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Joo tak to bych se ani nedivila, je to tam hodně zmiňovaný :wink2:

 

A jelikož tu nováčky griluju dvěmi otázkami a tys teprve prošla jednou, tak bych se tě ještě ráda zeptala, jak ses dostala k Mikovi :) My znalost (ještě ke všemu v kombinaci s aspoň určitým stádiem fanouškovství :naughty: ) Miky v CZ&SK považujeme za docela raritu :naughty:, tak nás to vždycky zajímá :)

 

Idem sa pochvalit, u nas v New Yorkeri zacal pracovat novy SBS - kar...A cuduj sa svete pozna Miku :blink: Povedal, ze ma sice radsej Tiesta, ale ze aj Miku si rad vypocuje :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Co říkáte tomu, co se stalo Palomě?! Nikde na netu nevidím žádné novinky, tak snad budou žádné zprávy=dobré zprávy..ale docela by mě zajímalo, co si o tom myslíte..

Mě napadá, že u nás to už vědí děti asi tak od tří let, že na okno se prostě neleze, natož ve třetím patře:blink:

 

To je jedna z veci, ktore sa vytkynaju detom, ale my dospeli na nu na casto zabudame. Mozen potvrdit, ze kamaratka tiez sedava v okne a my v skole tiez...:boxed:

Dufam, ze Paloma sa cim skor uzdravi a nezostanu jej trvale nasledky.. Tiez kontrolujem behom dna ci nie je nejake nove info, ale od toho ako pisali, ze ju operovali a je stabilizovana nic...Tak sa mozeme za nu a jej rodinu asi len modlit a posielat pozitivnu energiu :tears:

Link to comment
Share on other sites

Taky myslím, že teď má jiné starosti. Hrůza. :sad:

Poslala jsem ty co jsem vám ukazovala a tu planetku a spirálu Love today co mám na tričku:wink2:

 

Ta spirala sa mi pacila od zaciatku a planetka od toho momentu ako som ju videla nazivo na tricku :thumb_yello:

Planujes poslat aj video recenziu? :teehee:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Ahojte dievcence, uz ste poculi tu hroznu spravu? Mikova sestra Paloma vypadla z okna a napichla sa na plot pod domom - uplny horor. Stalo sa to v nedelu rano - vraj uz je stabilizovana, ale stav je stale vazny.

Modlim sa za celu rodinu...

 

To sa modlime asi vsetci. Nechcem si ani predstavit aky to musel byt strasny pohlad, ked sa to stalo a Mika k nej volal zachranku.. :tears: Ja som to nasla na nete skoro hned, ako to uverejnili na MFC - nemohla som vtedy spat a toto bola riadne studena sprcha. :shocked:

Dokonca si predstav, ze aj v Slovenskych spravach som nasla ten clanok. Hlavne, ze ked sa jedna o nieco pozitivne tak nenapisu o Mikovy skoro nic :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

To nie, optimizmus nie je nikdy prehnany a vymysliet sa da vzdy nieco - len si myslim, ze teraz po tej Palominej nehode vsetko zrusi, co je uplne pochopitelne. Je v totalnom soku. Videl ako spadla a cely cas bol pri nej ked hasici pilili plot na ktory bola napichnuta - nemyslim si, ze po tomto by bol schopny vystupit o par dni na podium....

bt

 

Optimizmus bol pred par dnami. Momentalne si myslim to iste co ty. Podla mna tiez vsetko zrusi. Neprekvapilo by ma, keby si da aj dlhu prestavku od vsetkeho.

Link to comment
Share on other sites

Problém je, že i moje Verunka umí kreslit líp než já :naughty:

Já co nezvládne Photoshop tak neumím :boxed:

 

A ja zasa neviem robit vo photoshope :boxed:

Skice uz nejake mam, dnes sa nato uz nestihnem pozriet, lebo idem pobede este do prace, ale zajtra zasa nieco porobim :)

 

Edit: Teraz ma napadlo co som sa ta este chcela opytat. Matka ten Mika ma byt ako tien, alebo len ako obrys postavy?

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Na video já moc nejsem :naughty:

Ty pošleš?

 

Ja? :roftl: Nie myslim, ze nie....predstava ako sa bavim sama so svojim notebookom na kameru ma prilis nelaka. Plus dalsi problem, ktora pesnicka je moja najoblubenejsia? Mam rada vsetky (keby bola uz naozaj nudza vyberu tak by to bol urcite Relax :teehee: ) Stejne by mi to nepomohlo, som na kilometre vzdialena od leadra co vyhral koncert :boxed::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ja? :roftl: Nie myslim, ze nie....predstava ako sa bavim sama so svojim notebookom na kameru ma prilis nelaka. Plus dalsi problem, ktora pesnicka je moja najoblubenejsia? Mam rada vsetky (keby bola uz naozaj nudza vyberu tak by to bol urcite Relax :teehee: ) Stejne by mi to nepomohlo, som na kilometre vzdialena od leadra co vyhral koncert :boxed::roftl:

 

Já mám z mluvení na kameru hrůzu :naughty:

A taky nevím, co bych si vybrala a jak bych to natočila...

Realx je pro mě asi taky NEJ - tak nejvíc Mikovskej :mf_lustslow:

Mě už nepomůže nic, ani na ten osobní video pozdrav by to nestačilo :sad:

Link to comment
Share on other sites

=martinaP;3226180]Já mám z mluvení na kameru hrůzu :naughty:

A taky nevím, co bych si vybrala a jak bych to natočila...

Realx je pro mě asi taky NEJ - tak nejvíc Mikovskej :mf_lustslow:

Mě už nepomůže nic, ani na ten osobní video pozdrav by to nestačilo :sad:

 

Jee, ja mam napad! (prave som sa skoro rozosmiala na prednaske, profesorka na mna pozera ako na nie celkom kompletnu :naughty: ) Zavesime si do profilu to nase video z Prahy. Tak si ho Mika isto pozrie :roftl: :roftl:

Relax bola prva pesnicka co som od Miku pocula u nas na Slovensku a mam na nu pekne spomienky. A kedze sa k tomu pridali aj momenty z Budapesti - prve momenty kedy sme videli Miku nazivo s Relaxom...no... :wub2: Nedavno som objavila jednu klavirnu/akusticku verziu, (asi ju uz vsetci poznaju a len ja som pozadu) a je to velky rozdiel od tej rychlej sviezej verzie, ale totalne ma ocarila :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy