Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Jee, ja mam napad! (prave som sa skoro rozosmiala na prednaske, profesorka na mna pozera ako na nie celkom kompletnu :naughty: ) Zavesime si do profilu to nase video z Prahy. Tak si ho Mika isto pozrie :roftl: :roftl:

Relax bola prva pesnicka co som od Miku pocula u nas na Slovensku a mam na nu pekne spomienky. A kedze sa k tomu pridali aj momenty z Budapesti - prve momenty kedy sme videli Miku nazivo s Relaxom...no... :wub2: Nedavno som objavila jednu klavirnu/akusticku verziu, (asi ju uz vsetci poznaju a len ja som pozadu) a je to velky rozdiel od tej rychlej sviezej verzie, ale totalne ma ocarila :blush-anim-cl:

 

fakt by mě zajímalo, jestli to video viděl :naughty:

No ty první tóny Relaxu v Budapešti byly prostě nezapomenutelný ... fakt super silnej zážitek! :wub2:

Link to comment
Share on other sites

fakt by mě zajímalo, jestli to video viděl :naughty:

No ty první tóny Relaxu v Budapešti byly prostě nezapomenutelný ... fakt super silnej zážitek! :wub2:

 

To by zaujimalo aj mna :roftl:

Ano, tie prve tony, ked zacali prichadzat na javisko, kedy sme si povedali, ze sa nam to nesniva, ze naozaj sme tu a ze o par sekund pride aj Mika, srdce az v hrdle ... :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Clovek sa tu velmi rychlo udomacni. Mozem sa spytat ako si sa dostala k Mikovy? :)

 

Úplně náhodou, na yt jsem prohlížela video, kde v podkresu hrála Happy Ending, ta se mi líbila, tak jsem hledala, kdo to a co to je za nového Freddieho, pak našla Grace Kelly a pak jsem se dostala až sem...

Link to comment
Share on other sites

Úplně náhodou, na yt jsem prohlížela video, kde v podkresu hrála Happy Ending, ta se mi líbila, tak jsem hledala, kdo to a co to je za nového Freddieho, pak našla Grace Kelly a pak jsem se dostala až sem...

 

 

Vitaj v klube, GolemLady!

Aj ked by sme ta radsej vitali za prijemnejsich okolnosti, vsak, dievcata...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Taky to moc nechápu - jestli předtím pili nebo co...

V každém případě je to hrozná tragédie, a i když to dopadne dobře (v což pevně doufám), tak je to určitě hrozně poznamená - i Miku a jeho tvorbu a vystupování...:sad:

 

 

Bohvie... bolo to v nedelu o piatej rano, vratili sa z vecere a z nejakeho baru, mozno aj nieco popili, mozno nie..... Tazko povedat, nahoda je blbec - mohla sa poklznut aj ked nepila vobec nic....

Urcite ho to poznamena, ved koho by take nieco nepoznamenalo. Vidiet svoju sestru nabodnutu na plote a byt totalne bezmocny - to musi byt strasne!

Link to comment
Share on other sites

Podle mě to záleží na tom, jak Palomě bude - jestli jí bude líp, tak možná bude vystupovat, právě aby se přes to snáz dostal... Ale těžko říct :sad:

 

 

Tiez si myslim - ak sa Palome rychlo polepsi, cela rodina bude taka stastna a Mikovi sa ulavi a bude vystupovat. Lenze, dievcence, nezabudnite, ze to nie je len take skrabnutie - to dievca ma v sebe kusy zelezneho plotu (teda, mozno jej ich uz medzicasom vsetky vybrali) a to nie je ziadna sranda.

Link to comment
Share on other sites

A všem ostatním, mrzí mě, že jsem se sem tak strašně dlouho nedostala :( Hned, co jsem se vrátila domů, tak mi začaly obě školy a trochu jsem nezvládala... :blink: Resp. nezvládám ani teďka, ale už to není tak kritický :naughty:

 

Přišla jsem tu mezitím o něco? No, asi se dočtu zpětně... a doufám, že to nebudou tak špatný zprávy jako třeba s Palomou...

 

Good to be back! :woot_jump:

 

A k vaší smůle, myslím, že jdu na nějaký to odpovídání na starší zprávy :roftl:

 

:wub2:

 

 

Barunko, Barunko, Barunko !!!! AHOOOOOJ, VITAJ NAM NASPAT !!!

Uz si nam tu chybala! Ty brdo, ako dlho si to bola prec??? 4 mesiace ????:wink2:

Link to comment
Share on other sites

To je jedna z veci, ktore sa vytkynaju detom, ale my dospeli na nu na casto zabudame. Mozen potvrdit, ze kamaratka tiez sedava v okne a my v skole tiez...:boxed:

Dufam, ze Paloma sa cim skor uzdravi a nezostanu jej trvale nasledky.. Tiez kontrolujem behom dna ci nie je nejake nove info, ale od toho ako pisali, ze ju operovali a je stabilizovana nic...Tak sa mozeme za nu a jej rodinu asi len modlit a posielat pozitivnu energiu :tears:

 

Tak veru tak.....

Link to comment
Share on other sites

Ta spirala sa mi pacila od zaciatku a planetka od toho momentu ako som ju videla nazivo na tricku :thumb_yello:

Planujes poslat aj video recenziu? :teehee:

 

Konecne som pozerala tricka - Lubka, ako obyc, je to krasne, si skratka talent.

 

Martinka - ten tvoj napad s kvapkami rain, je uzasny! Jednoduche, napadite.....

 

Lubka, si sa tu ponukala pomoct s kresbou... platilo to len pre Martinku, albo sa mozem prizivit aj aj ??:wink2:

Mam taky napadik so slnieckom, ale neviem ho dobre nakreslit :sneaky2:

Ja som vtedy Mikovi povedala, ze on je nase slniecko- tak nech zostanem v tematike:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Tiez si myslim - ak sa Palome rychlo polepsi, cela rodina bude taka stastna a Mikovi sa ulavi a bude vystupovat. Lenze, dievcence, nezabudnite, ze to nie je len take skrabnutie - to dievca ma v sebe kusy zelezneho plotu (teda, mozno jej ich uz medzicasom vsetky vybrali) a to nie je ziadna sranda.

 

To je tiez pravda. Kazdopadne to by uz asi koncerty zrusil, nie? Ved v Tunisku sa ma konat o nieco viac ako tyzden.

Ja osobne si myslim, ze takato udalost by poznacila kazdeho. Ja mam doteraz kamaratku pred ocami - Ako padla, kon po nej postupal a mala zlomene 2 rebra + este nejake vazne zranenia . Dostala sa z toho dost rychlo, ale aj tak.. Bola som z toho otrasena dost dlho :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Úplně náhodou, na yt jsem prohlížela video, kde v podkresu hrála Happy Ending, ta se mi líbila, tak jsem hledala, kdo to a co to je za nového Freddieho, pak našla Grace Kelly a pak jsem se dostala až sem...

 

Tak to je super, ze Mika ziskal noveho fanusika! Ja som sa k Mikovi dostala, ked hravali este pred troma rokmi ako novinku v radiu Relax. Sem na forum vsak ovela neskor - az ked som zistila, ze mal byt koncert v Prahe...

Ak by si mala nejaky problem zorientovat sa na fore (mne to chvilku trvalo, je to tu celkom zlozite) tak kludne napis, radi Ti tu s dievcatami poradime :)

Link to comment
Share on other sites

Konecne som pozerala tricka - Lubka, ako obyc, je to krasne, si skratka talent.

 

Martinka - ten tvoj napad s kvapkami rain, je uzasny! Jednoduche, napadite.....

 

Lubka, si sa tu ponukala pomoct s kresbou... platilo to len pre Martinku, albo sa mozem prizivit aj aj ??:wink2:

Mam taky napadik so slnieckom, ale neviem ho dobre nakreslit :sneaky2:

Ja som vtedy Mikovi povedala, ze on je nase slniecko- tak nech zostanem v tematike:teehee:

 

Jee, dakujem, som rada, ze sa Ti moje tricko paci. Reps. este som neposlala na mail finalnu verziu, ktoru som teda nakoniec poslala do sutaze. (su tam len minimalne zmeny :naughty: )

Este Vam na mail nieco poslem, ako bonus, co som nam nakreslila na pamiatku zo zrazu z Prahy (Ak sa Vam to nebude pacit, tak pardon, nebojte sa nikde som to nezverejnila :blush-anim-cl: )

Samozrejme, nie je problem nieco nakreslit :) Mozes mi napisat nejaky blizsi popis, ako si to predstavujes?

Matke som sem pisala, ci by mi troska mohla upresnit detaily s tym jej napadom, ale zatial neodpisala, takze momentalne nemozem pokracovat. (Matka, zatial mam skicu, mam ti ju poslat? Ci ju mozem nechat tak, alebo tam daco pomenim? )

 

Edit: poslane :)

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Tak to je super, ze Mika ziskal noveho fanusika! Ja som sa k Mikovi dostala, ked hravali este pred troma rokmi ako novinku v radiu Relax. Sem na forum vsak ovela neskor - az ked som zistila, ze mal byt koncert v Prahe...

Ak by si mala nejaky problem zorientovat sa na fore (mne to chvilku trvalo, je to tu celkom zlozite) tak kludne napis, radi Ti tu s dievcatami poradime :)

 

Dííky:wink2:

Taky mám koně, zažila jsem zlou příhodu, byly jsme s kámoškou na vyjížďce, dost nešťastně upadla, kůň přes ni a zůstali ležet oba..tak probíhalo vysvětlování záchrance, kde přesně uprostřed lesů jsme, kámošku v bezvědomí podle instrukcí ošetřit, kůň se napresoval nezi kmeny a nemohl ven.. no prostě hrůza.. Dostali se z toho oba, naštěstí bez následků..ale měla zlomeniny žeber a ještě něco vnitřního..Ještě, že jsou mobily.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte dievcata, dnes som pisala so Sunshine, momentalne je casovo vytazena, ale vsetkych Vas pozdravuje a dufa, ze sa sem coskoro vrati :thumb_yello:

 

 

To dufame, ze sa nam coskoro vrati! Ja som ju nechala chvilu na pokoji, lebo v jednom z poslednych prispevkov pisala nieco, ze sa ide naplno venovat malej a rodine.

Ale co je vela to je moc:wink2: a tiez uz mi zacala vrtat v hlave, kam sa takto vyparila:naughty:

Link to comment
Share on other sites

To je tiez pravda. Kazdopadne to by uz asi koncerty zrusil, nie? Ved v Tunisku sa ma konat o nieco viac ako tyzden.

Ja osobne si myslim, ze takato udalost by poznacila kazdeho. Ja mam doteraz kamaratku pred ocami - Ako padla, kon po nej postupal a mala zlomene 2 rebra + este nejake vazne zranenia . Dostala sa z toho dost rychlo, ale aj tak.. Bola som z toho otrasena dost dlho :boxed:

 

To verim! Mna raz pred rokmi zrazila motorka, nastastie sa mi nic vazne nestalo, ale moj vtedajsi priatel, ktory to videl, mal z toho vacsiu traumu ako ja:shocked: Lekari s nim mali viac roboty ako so mnou :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jee, dakujem, som rada, ze sa Ti moje tricko paci. Reps. este som neposlala na mail finalnu verziu, ktoru som teda nakoniec poslala do sutaze. (su tam len minimalne zmeny :naughty: )

Este Vam na mail nieco poslem, ako bonus, co som nam nakreslila na pamiatku zo zrazu z Prahy (Ak sa Vam to nebude pacit, tak pardon, nebojte sa nikde som to nezverejnila :blush-anim-cl: )

Samozrejme, nie je problem nieco nakreslit :) Mozes mi napisat nejaky blizsi popis, ako si to predstavujes?

Matke som sem pisala, ci by mi troska mohla upresnit detaily s tym jej napadom, ale zatial neodpisala, takze momentalne nemozem pokracovat. (Matka, zatial mam skicu, mam ti ju poslat? Ci ju mozem nechat tak, alebo tam daco pomenim? )

 

Edit: poslane :)

 

 

Super, si poklad! poslem ti to dnes popoludni - napis mi do mailu aj tvoje tel cislo (alebo ho uz mam??? - musim overit - dlho sme neboli v kontakte :wink2:)

Link to comment
Share on other sites

Dííky:wink2:

Taky mám koně, zažila jsem zlou příhodu, byly jsme s kámoškou na vyjížďce, dost nešťastně upadla, kůň přes ni a zůstali ležet oba..tak probíhalo vysvětlování záchrance, kde přesně uprostřed lesů jsme, kámošku v bezvědomí podle instrukcí ošetřit, kůň se napresoval nezi kmeny a nemohl ven.. no prostě hrůza.. Dostali se z toho oba, naštěstí bez následků..ale měla zlomeniny žeber a ještě něco vnitřního..Ještě, že jsou mobily.

 

Uf....je to hrozne, ako sa v zlomku sekundy moze zmenit zivot, ze? Este ze malo vsetko dobry koniec - a naozaj - este ze su mobily!

Link to comment
Share on other sites

Dííky

Taky mám koně, zažila jsem zlou příhodu, byly jsme s kámoškou na vyjížďce, dost nešťastně upadla, kůň přes ni a zůstali ležet oba..tak probíhalo vysvětlování záchrance, kde přesně uprostřed lesů jsme, kámošku v bezvědomí podle instrukcí ošetřit, kůň se napresoval nezi kmeny a nemohl ven.. no prostě hrůza.. Dostali se z toho oba, naštěstí bez následků..ale měla zlomeniny žeber a ještě něco vnitřního..Ještě, že jsou mobily.

 

Ahoj, tak to si moja krvna skupina. Ja jazdim uz 8 rokov a zatial ma to neomrzelo :blush-anim-cl:

Mam tiez za sebou uz nejake pady, najhorsi bol minuly rok v lete, ked mi kobyla rozrazila hlavu. Nastastie tam bola kamaratka a hned ma brala do nemocnice. Zo zaciatku sa hrdinsky drzala, ale ked sme prisli do nemocnice tak sa viac menej zlozila - hned jej sestricka davala colu, aby do seba dostala nejake cukry. :mf_rosetinted:

Mas pravdu - este, ze su mobily. Ked chodim niekam sama na vychadzku, tak ho vzdy mam pre istotu po ruke. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

To dufame, ze sa nam coskoro vrati! Ja som ju nechala chvilu na pokoji, lebo v jednom z poslednych prispevkov pisala nieco, ze sa ide naplno venovat malej a rodine.

Ale co je vela to je moc:wink2: a tiez uz mi zacala vrtat v hlave, kam sa takto vyparila:naughty:

 

Ja uz som tiez dlhsie premyslala ci sa jej nieco nestalo - nastasie nie, odpisala mi, ze ma toho vela a niektore aktivity musela skrtat z planu cinnosti.. tak dufajme, ze sa cim skor vrati :thumb_yello: (aj ked samozrejme, rodina a dcerka je prvorada) :wink2:

Link to comment
Share on other sites

To verim! Mna raz pred rokmi zrazila motorka, nastastie sa mi nic vazne nestalo, ale moj vtedajsi priatel, ktory to videl, mal z toho vacsiu traumu ako ja:shocked: Lekari s nim mali viac roboty ako so mnou :wink2:

 

Wow, to si sa ani nepochvalila :shocked: (myslela som si, ze konto urazov mam z nas zaplnene len ja :roftl: ) Nic vazne sa Ti vtedy nestalo??? Ved ta zrazila motorka :blink:

Link to comment
Share on other sites

Super, si poklad! poslem ti to dnes popoludni - napis mi do mailu aj tvoje tel cislo (alebo ho uz mam??? - musim overit - dlho sme neboli v kontakte :wink2:)

 

Myslim, ze ho mas - ved sme sa dohadovali tesne po Budapesti na tych coveroch. Ale neni problem poslat Ti ho este raz, ak si si ho neulozila :wink2:

Dnes pobede mam volno, tak sa do toho mozem pustit :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jee, dakujem, som rada, ze sa Ti moje tricko paci. Reps. este som neposlala na mail finalnu verziu, ktoru som teda nakoniec poslala do sutaze. (su tam len minimalne zmeny :naughty: )

Este Vam na mail nieco poslem, ako bonus, co som nam nakreslila na pamiatku zo zrazu z Prahy (Ak sa Vam to nebude pacit, tak pardon, nebojte sa nikde som to nezverejnila :blush-anim-cl: )

Samozrejme, nie je problem nieco nakreslit :) Mozes mi napisat nejaky blizsi popis, ako si to predstavujes?

Matke som sem pisala, ci by mi troska mohla upresnit detaily s tym jej napadom, ale zatial neodpisala, takze momentalne nemozem pokracovat. (Matka, zatial mam skicu, mam ti ju poslat? Ci ju mozem nechat tak, alebo tam daco pomenim? )

 

Edit: poslane :)

 

když tak mi pošli, co už máš :wink2:

Já si předtavuju jen černě načrtnutý kufr, na něm Miku, jak sedí, a drží ten kufr aby se neotvíral, ale z kufru stejně utíkají barevné noty. Nevím jestli to vysvětluju dost jasně - prostě Mika a kufr černě, jen noty barevně...:wink2:

Dík moc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy