Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

 

Dievcata, ze mi to neda sem nepridat :roftl: Ja viem, spamujem, netyka sa to Miku, ale dobre som sa na tom pobavila :naughty:

 

BTW! Citali ste update?

Palome je uz lepsie, juchuu, vyzera to tak, ze sa uplne uzdravi!!!!!! :woot_jump:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Jen tak mimochodem - zajímalo by mě, jak se dá zjistit, jestli ty naše návrhy dobře došly a byly opravdu zařazeny do soutěže :wink2:

 

Nazrela som do debaty Magic points a tam baby pisali, ze po nejakom case (ocividne dlhom case, potom co poslali svoje navrhy) sa im body pridali. Tak nam asi nezostava nic ine ako dufat, ze nase e-maily uspesne dorazili :dunno:

Link to comment
Share on other sites

Čekám horké novinky!! Užij si to moc...:thumb_yello:

 

Ahojte,

koncert bol uzasny!:wub2: A naozaj "zasluzeny" - zacal ca okolo 01.00 miestneho, cize 02.00 nasho casu - viete si predstavit, ako sme vyzerali :boxed:.

Ale Mika potom to publikum prebudil ako sa patri :thumb_yello:. Bol uplne uzasny, naozaj nedal na sebe nic znat.

Sprevadzali ho Yasmin a Zuleika, mama nebola - z pochopitelnych dovodov a nebol tam ani John. Do poslednej chvile to vyzeralo, ze nebudu ani BG a LG.

Uz bolo daaaavno po polnoci a nikto neprisiel robit vyber....

Nakoniec prisla Yasmine - pamatala si, ze uz som raz bola BG a povedala, ze ak budu ine zaujemkyne, chcela by dat sancu aj im - ale nakoniec nas vela nebolo, tak som mala stastie....

Po koncerte sme sa odfotili z Mikom - je hrozne vychudnuty, ale inak uz vyzeral celkom v pohode. Vacsinu ludi v skupinke poznal, pozdravil ich po mene - mne povedal iba "HI":aah: Jedna Spanielka mu dala album s fotkami, ktory mal asi 200 stran a on si ho stranku po stranke prezeral, komentoval, dakoval.....

Ja som mu potom dala knizku (od libanonskeho basnika K. Dzibrana) a poprosila som ho o podpis na fotku - sme na nej s dvoma kamaratkami ako drzime plagat s gratulaciami k narodeninam - ten co som mala v Cagliari (poslem vam fotku).

Musel si ho pamatat - ale nepovedal vobec nic, ziaden komentar .... Nanestastie fixka, ktoru som mala nechcela na tu fotku pisat - iba sa to klzalo, tak mi to vratil aj s tou nepodpisanou fotkou - vobec sa nesnazil spytat sa, ci niekto ma ine pero, skratka totalne nezajem.... To mi bolo dost luto, po tom ako sa tam tak dlho a milo bavil s tymi spanielkami.... :aah:

ale co uz...:wink2:

Vo stvrtok budem v robote, tak stiahnem videa.

 

Zatial pa!

Beata

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

koncert bol uzasny!:wub2: A naozaj "zasluzeny" - zacal ca okolo 01.00 miestneho, cize 02.00 nasho casu - viete si predstavit, ako sme vyzerali :boxed:.

Ale Mika potom to publikum prebudil ako sa patri :thumb_yello:. Bol uplne uzasny, naozaj nedal na sebe nic znat.

Sprevadzali ho Yasmin a Zuleika, mama nebola - z pochopitelnych dovodov a nebol tam ani John. Do poslednej chvile to vyzeralo, ze nebudu ani BG a LG.

Uz bolo daaaavno po polnoci a nikto neprisiel robit vyber....

Nakoniec prisla Yasmine - pamatala si, ze uz som raz bola BG a povedala, ze ak budu ine zaujemkyne, chcela by dat sancu aj im - ale nakoniec nas vela nebolo, tak som mala stastie....

Po koncerte sme sa odfotili z Mikom - je hrozne vychudnuty, ale inak uz vyzeral celkom v pohode. Vacsinu ludi v skupinke poznal, pozdravil ich po mene - mne povedal iba "HI":aah: Jedna Spanielka mu dala album s fotkami, ktory mal asi 200 stran a on si ho stranku po stranke prezeral, komentoval, dakoval.....

Ja som mu potom dala knizku (od libanonskeho basnika K. Dzibrana) a poprosila som ho o podpis na fotku - sme na nej s dvoma kamaratkami ako drzime plagat s gratulaciami k narodeninam - ten co som mala v Cagliari (poslem vam fotku).

Musel si ho pamatat - ale nepovedal vobec nic, ziaden komentar .... Nanestastie fixka, ktoru som mala nechcela na tu fotku pisat - iba sa to klzalo, tak mi to vratil aj s tou nepodpisanou fotkou - vobec sa nesnazil spytat sa, ci niekto ma ine pero, skratka totalne nezajem.... To mi bolo dost luto, po tom ako sa tam tak dlho a milo bavil s tymi spanielkami.... :aah:

ale co uz...:wink2:

Vo stvrtok budem v robote, tak stiahnem videa.

 

Zatial pa!

Beata

 

Díky za postřehy... těším na foto a video :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

koncert bol uzasny!:wub2: A naozaj "zasluzeny" - zacal ca okolo 01.00 miestneho, cize 02.00 nasho casu - viete si predstavit, ako sme vyzerali :boxed:.

Ale Mika potom to publikum prebudil ako sa patri :thumb_yello:. Bol uplne uzasny, naozaj nedal na sebe nic znat.

Sprevadzali ho Yasmin a Zuleika, mama nebola - z pochopitelnych dovodov a nebol tam ani John. Do poslednej chvile to vyzeralo, ze nebudu ani BG a LG.

Uz bolo daaaavno po polnoci a nikto neprisiel robit vyber....

Nakoniec prisla Yasmine - pamatala si, ze uz som raz bola BG a povedala, ze ak budu ine zaujemkyne, chcela by dat sancu aj im - ale nakoniec nas vela nebolo, tak som mala stastie....

Po koncerte sme sa odfotili z Mikom - je hrozne vychudnuty, ale inak uz vyzeral celkom v pohode. Vacsinu ludi v skupinke poznal, pozdravil ich po mene - mne povedal iba "HI":aah: Jedna Spanielka mu dala album s fotkami, ktory mal asi 200 stran a on si ho stranku po stranke prezeral, komentoval, dakoval.....

Ja som mu potom dala knizku (od libanonskeho basnika K. Dzibrana) a poprosila som ho o podpis na fotku - sme na nej s dvoma kamaratkami ako drzime plagat s gratulaciami k narodeninam - ten co som mala v Cagliari (poslem vam fotku).

Musel si ho pamatat - ale nepovedal vobec nic, ziaden komentar .... Nanestastie fixka, ktoru som mala nechcela na tu fotku pisat - iba sa to klzalo, tak mi to vratil aj s tou nepodpisanou fotkou - vobec sa nesnazil spytat sa, ci niekto ma ine pero, skratka totalne nezajem.... To mi bolo dost luto, po tom ako sa tam tak dlho a milo bavil s tymi spanielkami.... :aah:

ale co uz...:wink2:

Vo stvrtok budem v robote, tak stiahnem videa.

 

Zatial pa!

Beata

 

Ahoj,

dakujem za report :flowers2:

Na jednej strane som bola rada za Teba, ze je Mika ok a ze sa ti podarilo dostat sa za BG, ale ako som citala dalej zostala som soknuta. Chapem, ze Mika mal asi toho dost, ale ked sa mohol venovat tej holke s albumom mohol sa trosicku "obetovat" a podpisat ti fotku (teda ved isto tam mal niekto nejake dalsie fixky a za druhe nejaky kus cesty si musela precestovat, aby si sa tam dostala :blink::sneaky2: ) Tot moj nazor. Ved si predsa taky isty rovnocenny fanusik a (rovnocenna BG) ako ostate co tam boli s tebou :sneaky2:

Tesim sa na videa a fotky...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

dakujem za report :flowers2:

Na jednej strane som bola rada za Teba, ze je Mika ok a ze sa ti podarilo dostat sa za BG, ale ako som citala dalej zostala som soknuta. Chapem, ze Mika mal asi toho dost, ale ked sa mohol venovat tej holke s albumom mohol sa trosicku "obetovat" a podpisat ti fotku (teda ved isto tam mal niekto nejake dalsie fixky a za druhe nejaky kus cesty si musela precestovat, aby si sa tam dostala :blink::sneaky2: ) Tot moj nazor. Ved si predsa taky isty rovnocenny fanusik a (rovnocenna BG) ako ostate co tam boli s tebou :sneaky2:

Tesim sa na videa a fotky...

 

Třeba jsou některé BG rovnocennější :blink:

Link to comment
Share on other sites

Přidávám se! :)

 

Milá Beatko :wub2:

 

doufám, že si svoje narozeniny maximálně užíváš! :wub2: Přeju ti všechno nejlepší, samá splněná přání, co nejvíc Mikových koncertů, aby paní šéfová příště měla pravdu, když o Mikovi prohlásí, jestli je to tvůj novej přítel :roftl: a ať to tu s námi vydržíš co nejdýl! :wink2::original:

 

A aby těch super dortů nebylo málo :wink2: :

 

cookies_031.jpg

Link to comment
Share on other sites

už jsem taky přečetla všechno dostupné, ten dort byl vážně krásný :wub2::thumb_yello:

 

i v Blavě, i v Praze! a jenom pro člen(k)y místních fanklubů :naughty:

 

Takže... tak pro 7 lidí dohromady? :roftl: To by zcela nebylo špatné :das:

Link to comment
Share on other sites

Tak to si pis !!!! Len sa hned na zaciatku buduceho turne musime zoznamit s Mikovym managerom (ktovie, ci to bude John, alebo niekto iny....).

Já myslím, že to pořád bude John, koneckonců proč by měnil... i když se taky může stát, že už to John nebude chtít dělat sám.. což by nám nahrávalo, nový manager by už neznal ty, kteří se nasockovávali k Johnovi :naughty::fisch:

 

Dobrá strategie :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

sme tu zostali len my? Sirotky opustene ubohe ???

Cau Marti, ako sa dari??

Ja sa pomaly zacinam zmierovat s navratom do realneho zivota.

To je fakt pruser, lebo cim stastnejsia som na koncerte, cim intenzivnejsi je ten zazitok, tym je aj silnejsia a intenzivnejsia ta melancholia par dni po koncerte...

 

Hajzlik jeden, co to len so mnou robi???

 

No, ale zas budem uprimna - to "blúz" stoji za tie uzasne zazitky !!!

 

Ale nasral ma, ze sa nam vobec neozval a nepodakoval.... Ok, ma toho vela, ale aj my - a cas sme si nasli a namahu sme si dali, aby sme to natocili !

 

To mu este vytknem !!!

 

Som prave v Bratislave, lebo depku v Bruseli som nezvladala, tak som prisla este na par dni domov.... letim spat v pondelok vecer a to uz ma potom nic nezachrani, budem musiet zacat zarezavat ako diva....

 

bt

 

Ahoj Beatka,

zajtra je Mika vo Warsave, nepsravime si vylet? :naughty: Aj ja mam mensie abstaky po tej Budapesti, tak dufajme, ze do Blavy, alebo Prahy predsa len zavita (a cim skor) :mf_rosetinted:

 

Ach, ta postkoncertová deprese... nejhorší je přímo těch několik dní po... postupem času si člověk zvykne.... ale víte, kdy se to zase vrátí? Když pár dní dotyčného neposloucháte a pak se k jeho hudbě dostanete zpátky.. tak, jak se to přesně děje u mě... :mf_rosetinted: Je šílený, že už je to skoro 7 měsíců, co jsem ho naposledy viděla... absťák je velkej. :blink:

 

No doufám, že se dočkáme aspoň odpovědi ve formě koncertu během následujícího roku či dvou.... :teehee: .. :)

Link to comment
Share on other sites

Aj ja sa hlasim, ze som tu :)

 

No to, ze sa neozval, ktovie ci si to nakoniec pozrel...a keby ano, mozno to zaradil k narodeninovym darcekom - myslim k tomu videu co mu venovalo MFC s gratulaciami a status na twitteri "Big thank you for all the birthday wishes. I'm in Italy on a day off between two shows" patril aj tomu nasmu..? :winksmiley02:

Uzi si dovolenku v Bratislave, aj ked pocasie uz Slovensku nepraje :aah:

 

No... jenže.. to naše vlastně ani pořádně přání k narozeninám nebylo :fisch: ....

Link to comment
Share on other sites

Torta bola krasna, citala som recenzie aj pozrela video..musel to byt silny zazitok :thumb_yello:

Tak uz pomaly mozme premyslat co vymyslime, aby mu na SR alebo CR zostali pekne spomienky :wink2:

 

Ten dort jsem ještě neviděla, ale dokážu si představit, že se přetrhli, aby zapůsobili... musím si to někde dohledat :) No, měli zkrátka zážitek.... Ale to my jednoho dne budeme mít taky! :wink2::naughty:

 

Ale myslím, že na vymýšlení máme opravdu HODNĚ času... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Taky se hlásím s absťákem :naughty: A to jsem ani neviděla "pořádný" koncert :wink2:

Kdyby byl aspoň nějaký srazík, abych se viděla s váma, když už ne s NÍM :wink2:

Jo,jo, Varšava, tam bude lidí...:naughty:

 

Ten pocit bude, jak sama tušíš, ještě mnohem silnější.... ke všemu se přidá ještě to, že příště okolo vás (snad :naughty: ) nebude stát banda znuděných fanoušků 30 Seconds to Mars... :roftl:

 

A s tím srazem bych zcela, zcela souhlasila... už jen přijít na to, jak tě bleskově dostat z Francie... :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Presne tak! Vymyslajme, budme tvorive!!!

Ale tazke to bude po vsetkych tych prekvapeniach, ktorych sa mu uz dostalo...

 

Inak chuderky Talianky su v totalnej sracke a depke - tym, ze s nim mali taky uzasny zazitok, boli v totalnej euforii a o to hlbsia je ta depka teraz....

 

Ale aj tak by som tam bola byvala rada s nimi... Ked si spomeniem, ze som to zavrhla s tym, ze Cagliari bude urcite lepsie....:aah::aah: Ale co uz.

Na buduce narodky sa pripravime lepsie - ved na to mame cely rok!!!:thumb_yello:

 

Právě to... i když máme na další narozeniny skoro rok, co se tak dá ještě udělat, co ještě neviděl, nebo co by ho zaujalo... to je na tom to nejhorší :dunno: Myslím, že teď už zkrátka oceňuje jen podle toho, kolik kil dárků přišlo ... :fisch: Což nemyslím špatně, ale nemyslím si, že by se jednotlivým kouskům nějak věnoval... :no:

 

Jinak s tím Italky musely počítat... čím blíž se dostaneš ke hvězdě, tím víc pak bolí to vědomí, že to byl asi tak vrchol toho, co s ní můžeš zažít... teď už na to beztak zase jen vzpomínají s radostí :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

citali ste? Magic points sa koncia uz v oktobri :)

(zeby sa skusim zapojit do toho design your own t-shirt? Matka myslim, ze tvoje tricko by mohlo mat uspech! :thumb_yello:)

 

Už za tři dny.. :shocked: Uteklo to... :blink: Zajímalo by mě, jestli bude nějaká nová akce :) I když tomu moc nevěřím... :(

 

A já jsem asi zase zcela mimo, ale vůbec netuším, čeho se to design your t-shirt týká. Někde bych to taky měla vyzjistit :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ze vynadaj mu :roftl:...som si prave tak predstavila ako pred nim stojim, podpisuje mi cd a ja mu budem nadavat...:roftl:(obavam sa, ze keby na mna hodil jeden z tych svojich usmevov tak by som velmi rychlo stratila rec)

Hej s tlacenicou na festivale mam uz osobne skusenosti a rozhodne nie pozitivne :sneaky2:

 

To si dokážu velmi živě představit :naughty:

 

"Yo Mika :sneaky2: it was very rude of.." "Yes? :)" "... I mean... you're amazing :wub2:" :roftl: .... Je to zkrátka začarovaný kruh. On neodpoví a ještě mu to u nás projde. :dunno::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Určitě se zapoj! :thumb_yello: Moje tričko je trochu poničené budapešťským deštěm :lmfao::das:

Nějak jsem nepochopila - jak ty návrhy chtějí? Jako foto trička? Nebo návrh v photoshopu? :dunno:

 

Bohužel si 1. nemyslím že by moje tričko bylo něco extra

(jedině že by si vzpoměl, že mě v něm viděl ve videu, a zželelo by se mu mě :roftl:)

2. stejně by mi to nepomohlo...

 

To tak vytrvale pršelo, nebo se ty potisky při namočení tak ničí? :shocked:

 

:naughty: .... Myslím, že tu soutěž bys měla vyhrát už jen kvůli tomu videu.

 

Doteďka jsem přesvědčena, že vtipnější video zcela jistě nedostal. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Já bych si Budapešť hned zopakovala :naughty: A do Varšavy bych taky jela... a všude ... :blush-anim-cl:

Tak hurá na to, jde se prodávat byt...

 

... Příště nebudeme troškařit... prostě jedeme na úplně všechny koncerty, které budou na čtvrtém turné ohlášeny :teehee:

 

Tím bytem myslíš na zisk peněz na koncertování, nebo mi něco utíká? :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Konečně jsem se dostala k úpravě fotek z Budapešti, tak vám tu nějaké dám... omlouvám se za kvalitu - tma + Mikova rychlost fotkám nesvědčí ...:sneaky2::das:

 

Dokonalost sama, jako vždy :wub2: Děkuju moc :thumb_yello:

 

Musím říct, že jsi šikovná... :shocked: Já jsem se na posledním koncertě (rozuměj, na posledním všeobecně, ne na Mikově) snažila fotit a většina fotek jsou stejně jenom červenomodré šmouhy.. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Vsak urcite - vymysliet sa da vzedy nieco nove....

Mne sa napriklad velmi pacil aj darcek nemeckych fanusikov - videli ste to???

Urobili mu reprodukciu jeho podia - postavicky v kostymoch, dekoracie, cele to bolo v kufri - vyzeralo to tiez uzasne.... A "nemenovana" nemecka super fanusicka napisala k tomu taky nostalgicky message, ze sa mi az slzy vtisli do oci :blush-anim-cl:

 

U nas mu napriklad mozeme....vypustit na podium Lucnicu na jednu pesnicku, nech okolo neho zatancuju valaskovy tanec ako Janosik okolo ohna... alebo.... ok, necham to pre dnes tak :teehee:

 

Ale fakt - fantazii sa medze nekladu - vymyslajte a nebojte sa prehanat :-))

Mame super naskok do buduceho turne, tak to mozeme dokonale pripravit :-))

 

Ježišmarja. :roftl: No ta si s tím musela vyhrát, to je mi jasné... to jsem teda taky neviděla, připisuju to na seznam věcí, které je třeba najít :wink2: ... (jinak se divím, že jsem tu zatím nenašla zprávu, kde ti děkuje za to, že se ti to líbilo, ale třeba ji ještě objevím... )

 

:roftl: No to si myslím, že by fakt nečekal a hlavně by těžce nechápal :naughty:

 

Ale máš pravdu no... zkrátka... můžeme nepřetřžitě brainstormovat! ... Vymyslet něco skvělého.... a nakonec zjistit, že tu koncert nebude :roftl: Ale ne.. to snad ne... :original:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy