Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Teda tady je pusto a prázdno...:crybaby:

Já se hlásím už zase z Francie, týden v Praze jsem si báječně užila, i když byl pracovní...

A ani jsem nemohla věřit, když v ČESKÉM rádiu hráli Good gone girl :thumb_yello::shocked:

Doufám, že se tu někdy někdo objevíte...:mf_rosetinted:

 

Rádio... české... good gone girl... cože? :shocked: Není možná :blink: Zvlášť když to ani nebyl singl... wow :shocked:

 

Tak se přiznejte někdo z ostatních, kdo tu pracuje v rádiu? :teehee:

 

Což mi připomíná situaci v Torontu - kdykoliv jsem tam přišla do supermarketu, hráli tam Miku! Teda ne hned s mým vchodem (bohužel :fisch::wink2: ) ale během nákupu minimálně jedna písnička od něj vždycky zazněla a to různorodě.... byl Relax, Billy Brown, Blue Eyes... všechno možné :shocked: To už mi nikdo nevymluví, že tam nepracoval nikdo z MFC :fisch:

 

Jinak jsem ráda, že sis i další týden v Praze užila :-) Jaktože byl pracovní?

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, ako sa mate?

Mne sa uz zacala skola a je v nej riadny chaos :boxed: Momentalne neviem ci vlastne mam schvalenu bakalarsku pracu, alebo nie. :aah: Som z toho dost nervna, pretoze ak mi neschvalili tak si musim vybrat novu. :boxed:

A citali ste? Mika smeruje do Chile. Je to troska deprimujuce, ze ide na taky "koniec sveta" a u nas sa zatial neukazal ( a to sme udajne srdce Europy :emot-sad: )

 

Oha :shocked: A jak to dopadlo? :shocked: Doufám a věřím, že určitě jenom dobře :)

 

No, otázka je, jak je v Chile Mika známý... kdyby jeho tamější fanynky dosahovaly úrovně těch argentinských - no ani bych se mu nedivila, že tam jede :thumb_yello: Ale ano, o to to činí tu naši situaci smutnější :(

Link to comment
Share on other sites

No mozne to je, mozno ho tie koncerty v Brazilii a Argentine ovplyvnia :naughty:

Mne sa minule snivalo, ze sme boli vsetky na meet and greet a vsetkym sa Vam podpisal na fotky/CD a ked som sa ho opytala ja, nech mi podpise na CD tak ma poslal do haja, ze "sorry" (prevratil ocami) a odisiel prec aj s manazerom :blink:

 

Niekedy som rada, ze sny zostavaju len snami :roftl:

 

:roftl: No, tak to se rozhodně nemusíš bát, že by se někdy stalo....

 

to náš spíš do háje pošle všechny naráz :naughty::fisch:

 

Neboj... toho podpisu a možná krátkého rozhovoru se ti dostane :thumb_yello: ... otázka je jenom, jestli to bude v domácích končinách, jakože o tom by se dalo těžce pochybovat...

Link to comment
Share on other sites

No Cd bude(ked to slubil :naughty:) ..ale asi si takto pockame nejaky ten piatok dlhsie :boxed:

 

2011 někdy CD, 2012 turné.... což není nic oficiálního, ale je to moje proroctví a to už má nějakou váhu... :roftl::wink2::naughty:

 

Za rok/dva si tuto zprávu přečteme a budeme okouzelny, jak jsem měla pravdu... :mf_rosetinted::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Matka,

som rada, ze si mala pekny tyzden. Ako dopadol tvoj preklad knihy? :)

Good gone girl? A to ani nevidal ako singel, tak to musel byt sok pocut to v radiu :thumb_yello:

Ja som minule nakupovala v Tescu a v radiu tam zacali hrat Happy Ending :wub2: Nepohla som sa spod toho reproduktora, pokym skladba neskoncila (a vobec mi neprekazalo, ze tak trochu som zbrzdila prejazd ulickou medzi regalmi :blush-anim-cl: - ved co Miku nehraju v radiu kazdy den a kadzu hodinu :teehee: )

 

To je přímo situace volající pro zastavení se! :thumb_yello: a proč ne koneckonců.... mohla jsi předstírat, že se třeba díváš na ty omáčky poblíž... :fisch::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kniha je šťastně hotová, teď jsem jí rozposílala vdavatelům a čekám, co oni na to. Velké naděje si ale nedělám...

Já taky poslouchala až do konce (byla jsem zrovna v Hornbachu)...

Taky mě překvapilo, že takhle vybočili z obvyklých 4 písniček...:naughty:

No ale víte co je největší síla? Právě jsem se dozvěděla, že zatímco jsem byla v Čechách, tak dávali ve fr televezi Mikův koncert! :sneaky2:

 

:thumb_yello: Moc držím palce! Už byly nějaké reakce? :)

 

Wow, Good gone girl v Hornbachu (... proč to zní jako nějakej název špatného německého muzikálu? :roftl: ) ... to bych se snad začala i zajímat o nářadí a izolace, jen abych si to doposlechla na takovým místě :naughty::thumb_yello:

 

Je to všeobecně dost šokantní výběr písničky :shocked:

 

Jeeej :( To teda naštve! .... Chtělo by se mi normálně říct, že "je to Francie, tam se Mikovy koncerty vysílají se 3 opakováními... denně :roftl: ", ale asi zcela ne... :( Tak snad budou zase něco dávat brzo. :-) A jakej koncert to byl? :shocked: Nebo nevíš?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Matka,

drzim palce, aby Ti knizka vysla :thumb_yello:

Ja mam vzdy taky pekny pocit, ked Miku zacujem v radiu, ako by sa mi okolity cas zastavil a pesnicka ubehla strasne rychlo:blush-anim-cl:

Ten koncert ma mrzi - odkial to bol zaznam? Nie je sanca to najst niekde na internete?

 

.... Krásné pětisekundové vytržení z reality, že? :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Bohužel o koncertu nic bližšího nevím, řekl mi o něm Cyrille, prý to byl nějaký malý koncert, to je vše co si pamatoval :doh: A chytil ho náhodou...

 

Aha, tak tady mám svou odpověď :naughty: Teda a ještě že ho takhle chytil zrovna Cyrille :naughty::doh: .... přemýšlím, že to mohlo být buďto opakování toho Live @ Ho..me? (už si nepamatuju kde, zkrátka to, jak tam hráli v nějaké vilce bez lidí, to přece bylo pro francouzskou televizi :-) ) ... nebo možná záznam z akustického turné... ale spíš to nasvědčuje tomu prvnímu :)

Link to comment
Share on other sites

Tak o Chile som nevedela..... ale potvrdil Tunis a vraj 26.10. ma byt niekde v Taliansku (este neviem kde).....

 

Ten Tunis ma stve, lebo by to bolo z BXL este jednoduchsie ako do PT, ale vyzera to tak, ze listky predavaju iba na mieste! To je teda dobra somarina....

bt

 

:boxed: No to teda nevím, čeho tím chcou dosáhnout... buďto aby přišla vážně jen místní komunita... anebo aby se na to všichni vykašlali s myšlenkou, že lístky stejně nebudou :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Kdyby nás tam tak viděl, jak tam dvě hodiny stojíme, neodradí nás ani vichřice, záplava a písečná bouře... To by teprv pochopil, kde má ty pravé fanynky :roftl:

 

Měly jste se natočit na video :naughty: I když kdoví, jak byste byly ještě milé po těch dvou hodinách... já asi moc ne :teehee:

 

Ale všeobecně pch, že o naší věrnosti neví :fisch::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

To je pravda :naughty:

Ale představ si, že bychom uzmuly jenom jednu - ještě bychom se o ní spolu popraly :roftl:

 

Rozstřihnout napůl imaginárními nůžkami, které jste s sebou měly... :roftl: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

No, ved nie je slnecnica ako slnecnica :roftl: Co ty vies, mozno by sme ju aj vydrazili niekde za slusne peniaze. http://cgi.ebay.co.uk/MIKA-personally-signed-12x8-/360289463826?pt=UK_DVD_Film_TV_Autographs_CV&hash=item53e2ecee12 Aha, co sa predava na ebayi. A este ako draho :shocked: )

 

:shocked: To si někdo teda solidně věří, že mu za to někdo tolik peněz dá :shocked:

 

A jestli se to takhle fakt dá prodat, koukám, že tu mám slušné cennosti :teehee:

 

Ale ne(pro)dám :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ten podpis moze byt aj pravy si myslim, ale tolko peniaze?? Toto je pre mna cosi podrazacke. Mika si najde ten cas podpisovat ludom fotky/cd a niekto chce na tom zarabat?! :thumbdown:

 

Je to sviňárna, no.... ale tohle je kupodivu ještě jedna z těch menších. Vem si, kolik lidí kupuje kvanta lístků na koncerty, jen aby je pak mohli prodat za vyšroubovanou cenu.... :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Já myslím, že pravý není, už proto, že jsou k dispozici dva. Přece nikdo doma nemá několik stejných fotek s podpisem :blink:

Leda že by si tak přivydělával sám Mika :das:

 

:roftl: :roftl: ... Že by druhé album nepřineslo dostatek peněz, aby utáhl svůj životní styl z éry prvního alba a tak si rozhodl přilepšit?

 

:roftl::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Slak, aby to trafil! Predpokladam, ze zato, ze mi poskytne cislo uctu kam mam poslat peniaze aj to ma bude nieco stat :boxed::roftl:

 

A nezapomeň, že i za samotnej převod peněz na jeho účet se bude platit... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Jasně, jen do toho:blush-anim-cl:

Taky docela zajímavý: prohlížela jsem na yt nějaký video, kde v podkresu hrála Happy Ending, která se mi líbila, tož jsem pátrala, co a jak a kdo etc, posléze jsem našla Grace Kelly ("jejda, nějakej novej Freddie!!") no a už to bylo :shocked: - hodně zkráceně, ale nějak tak .

 

No, to kompletně stačí :wink2::thumb_yello:

 

Zase nepředpokládám, že to byla série komplikovaných a dechberoucích událostí :naughty:

 

... :thumb_yello:

 

Jen je vždycky zajímavý slyšet, jak se někdo dostane k Mikovi (a MFC :shocked: ), protože je to relativně neobvyklý... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Vítej zpátky, Barunko! :wink2:

 

o nic moc jsi nepřišla, tady to bylo dost poklidné :wink2:

 

Myslím, že ani odpovídání na starší posty ti nedá moc práce :naughty:

 

Děkuji! :wub2:

 

A koukám, koukám, tentokrát mi odpovídání zabralo jen tři dny.... tak doufám, že se brzo zase budete činit vy :das:

Link to comment
Share on other sites

Taky to moc nechápu - jestli předtím pili nebo co...

V každém případě je to hrozná tragédie, a i když to dopadne dobře (v což pevně doufám), tak je to určitě hrozně poznamená - i Miku a jeho tvorbu a vystupování...:sad:

 

Nebo ji vůbec nenapadlo, že si stačí na ten parapet jen tak trochu nasednout a už můžeš ztratit balanc.... a možná taky i pili, no .... každopádně přesně jak říkáš... tohle ho muselo teda poznamenat solidně a tda klobouk dolů, že teďka ty koncerty po tom incidentu odehrál....

 

Ještě že to vypadá, že se nakonec uzdraví :)

Link to comment
Share on other sites

To určitě - asi nám dospěje, mnohem rychleji, než by chtěl...život zkrátka není jen lollipop a spousta růžový, tahle nehoda byla navíc zřejmě úplně zbytečná:boxed: No, hlavně aby to dobře dopadlo, že..

 

No... já bych řekla, že i když se to nezdá, tak si Mika uvědomuje, že život není jenom růžovej... koneckonců to jde slyšet i na některých písničkách, který na první pohled zní vesele, ale na ten druhej... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Barunka,

vitaj spat!! :flowers2:

Uz nam tu to tvoje spamovanie chybalo :thumb_yello: Forum nam cez leto nejako zaspalo, Sunshine som tu dlho nevidela, prave dnes ma napadlo poslat jej sms ako sa ma :)

Ako bolo v Kanade? Dufam, ze si si doniesla kopu peknych zazitkov :wink2:

 

Dodatečně děkuju moc :wub2: !!

 

To jsem moc ráda... tak doufám, že teďka se zcela vytěšujete, když vidíte těch x stran, co jsem tu napsala :das::roftl:

 

O Sunshine vůbec taky nevím :shocked: Chystám se jí napsat e-mail... ale.. odepsala ti nakonec? :)

 

Ach v Kanadě... bylo zkrátka perfektně :) Těžko se to shrnuje.... těch zážitků je tolik, že bych snad dokázala napsat román :naughty: Tak vás se zážitky budu asi muset pootravovat na případném srazu :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy