Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Ale dává si načas, než přijde na pódium, že? Ty předehry schválně dává hodně dlouhý.... mrška jedna :-))

 

To teda ano..clenovia prisli a hudba zacala...a Mika nikde..a stale nikde..uvodne tony Relaxu...a Mika stale neni na javisku :blink: Aha tam ide nejaky tien..jeeee MIKAAAA :roftl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Jak těch zpráv bylo hodně naráz, jsem nakonec zmatená - která z vás poslala kolik a jaká trička? :) A kdy je vůbec uzávěrka té soutěže? :) (Konkurenci vám dělat nebudu, na to jsem příliš nekreativní :naughty: Ale zvědavost :) A budu vám moc držet palce! :thumb_yello: )

 

Sutaz konci dnes o polnoci... Tak este stihnes mozno nieco poslat :wink2::)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

koncert bol uzasny!:wub2: A naozaj "zasluzeny" - zacal ca okolo 01.00 miestneho, cize 02.00 nasho casu - viete si predstavit, ako sme vyzerali :boxed:.

Ale Mika potom to publikum prebudil ako sa patri :thumb_yello:. Bol uplne uzasny, naozaj nedal na sebe nic znat.

Sprevadzali ho Yasmin a Zuleika, mama nebola - z pochopitelnych dovodov a nebol tam ani John. Do poslednej chvile to vyzeralo, ze nebudu ani BG a LG.

Uz bolo daaaavno po polnoci a nikto neprisiel robit vyber....

Nakoniec prisla Yasmine - pamatala si, ze uz som raz bola BG a povedala, ze ak budu ine zaujemkyne, chcela by dat sancu aj im - ale nakoniec nas vela nebolo, tak som mala stastie....

Po koncerte sme sa odfotili z Mikom - je hrozne vychudnuty, ale inak uz vyzeral celkom v pohode. Vacsinu ludi v skupinke poznal, pozdravil ich po mene - mne povedal iba "HI":aah: Jedna Spanielka mu dala album s fotkami, ktory mal asi 200 stran a on si ho stranku po stranke prezeral, komentoval, dakoval.....

Ja som mu potom dala knizku (od libanonskeho basnika K. Dzibrana) a poprosila som ho o podpis na fotku - sme na nej s dvoma kamaratkami ako drzime plagat s gratulaciami k narodeninam - ten co som mala v Cagliari (poslem vam fotku).

Musel si ho pamatat - ale nepovedal vobec nic, ziaden komentar .... Nanestastie fixka, ktoru som mala nechcela na tu fotku pisat - iba sa to klzalo, tak mi to vratil aj s tou nepodpisanou fotkou - vobec sa nesnazil spytat sa, ci niekto ma ine pero, skratka totalne nezajem.... To mi bolo dost luto, po tom ako sa tam tak dlho a milo bavil s tymi spanielkami.... :aah:

ale co uz...:wink2:

Vo stvrtok budem v robote, tak stiahnem videa.

 

Zatial pa!

Beata

 

jediné slovo: závist! :sneaky2::wink2:

Link to comment
Share on other sites

To tak vytrvale pršelo, nebo se ty potisky při namočení tak ničí? :shocked:

 

:naughty: .... Myslím, že tu soutěž bys měla vyhrát už jen kvůli tomu videu.

 

Doteďka jsem přesvědčena, že vtipnější video zcela jistě nedostal. :mf_rosetinted:

 

1. ano, tak vytrvale pršelo

2. ty potisky se ani neponičily, jen ty spirálky co jsem tam přikreslila

 

vtipnější video urrčitě nedostal, otázka je (a jsme zase u toho) jestli ho taky viděl :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

... Příště nebudeme troškařit... prostě jedeme na úplně všechny koncerty, které budou na čtvrtém turné ohlášeny :teehee:

 

Tím bytem myslíš na zisk peněz na koncertování, nebo mi něco utíká? :fisch:

 

No jasně, někde ty peníze vzít musím :fisch:

 

finační krach, rozpad rodiny - co bych pro Miku neudělala :naughty::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Jej... a já doufala v předvánoční sraz. :( ... Achich... no co se dá dělat... a máš už nějakou přesnější představu, kdy po Vánocích to bude? :das:

 

Jak říkáš, plánovat dopředu by mi taky vůbec nevadilo :teehee::wink2:

 

Změna programu - budu v Praze (v Čechách:wink2:) 11 - 20.12, tak kdyby se podařilo dát něco dohromady ... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Co se hudebních podkresů týče, včera jsem se dívala na jeden díl anglického X Factoru.... tzn. show Simona Cowella... a nekecám, ale asi 10 minut tam dělalo podkres Happy Ending a dalších 10 Grace Kelly... docela drzost, když si člověk vzpomene, jak poslal Simon Miku do háje... :bleh::sneaky2::mf_rosetinted:

 

Já tady občas koukám asi na pět různej pořadů (typu Výměna manželek, Jak se staví sen...) a u všech se tam pokaždý v podkresu objeví něco od Miky - happy ending, Love today, Stuck in the middle, Rain, We are golden... prostě snad všechno! :thumb_yello::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Jak těch zpráv bylo hodně naráz, jsem nakonec zmatená - která z vás poslala kolik a jaká trička? :) A kdy je vůbec uzávěrka té soutěže? :) (Konkurenci vám dělat nebudu, na to jsem příliš nekreativní :naughty: Ale zvědavost :) A budu vám moc držet palce! :thumb_yello: )

 

Já osobně jsem poslala pět návrhů, ale začínám si myslet, že je vůbec nedostali :sneaky2::sad:

Link to comment
Share on other sites

.. :shocked: To je zvláštní... naprostá většina lidí naopak říká, že Relax je ta nejmíň "Mikovská" .... :shocked: ... Ale každej to asi vidí jinak (-:

 

Mě osobně přijde taky trochu "jiná" než ostatní věci na LICM, ale je skvělá :wub2:

 

Já jsem vždycky brala Relax jako echt Miku... ale možná je to proto, že to je první písnička co jsem od něj slyšlela:aah:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

dakujem za report :flowers2:

Na jednej strane som bola rada za Teba, ze je Mika ok a ze sa ti podarilo dostat sa za BG, ale ako som citala dalej zostala som soknuta. Chapem, ze Mika mal asi toho dost, ale ked sa mohol venovat tej holke s albumom mohol sa trosicku "obetovat" a podpisat ti fotku (teda ved isto tam mal niekto nejake dalsie fixky a za druhe nejaky kus cesty si musela precestovat, aby si sa tam dostala :blink::sneaky2: ) Tot moj nazor. Ved si predsa taky isty rovnocenny fanusik a (rovnocenna BG) ako ostate co tam boli s tebou :sneaky2:

Tesim sa na videa a fotky...

 

Vsak ??? dik za pochopenie a psychicku podporu ! ked bude takyto nemastny neslany aj nabuduce, tak sa ho spytam, ze why don t you like me ??:aah:

... ale nie, chudacisko, on podla mna robi co moze, nikdy nemoze uspokojit vsetkych - lebo aby som ja bola "spokojna" - musel by so mnou stravit dvojtyzdnovu dovolenku na pustom ostrove, aby som si ho naozaj uzila. Potom by mi mozno uz aj liezol na nervy:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

dakujem za report :flowers2:

Na jednej strane som bola rada za Teba, ze je Mika ok a ze sa ti podarilo dostat sa za BG, ale ako som citala dalej zostala som soknuta. Chapem, ze Mika mal asi toho dost, ale ked sa mohol venovat tej holke s albumom mohol sa trosicku "obetovat" a podpisat ti fotku (teda ved isto tam mal niekto nejake dalsie fixky a za druhe nejaky kus cesty si musela precestovat, aby si sa tam dostala :blink::sneaky2: ) Tot moj nazor. Ved si predsa taky isty rovnocenny fanusik a (rovnocenna BG) ako ostate co tam boli s tebou :sneaky2:

Tesim sa na videa a fotky...

 

Videa sa mi nepodarilo stiahnut !!! asi v tych poslednych dnoch sutaze bolo na stranke prilis vela ludi, co stahovali navrhy na tricka a pod, tak to nefungovalo.... Skusim znova po navrate do prace - 8 nov. Teraz som doma!!! a uzivam si to !!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Přidávám se! :)

 

Milá Beatko :wub2:

 

doufám, že si svoje narozeniny maximálně užíváš! :wub2: Přeju ti všechno nejlepší, samá splněná přání, co nejvíc Mikových koncertů, aby paní šéfová příště měla pravdu, když o Mikovi prohlásí, jestli je to tvůj novej přítel :roftl: a ať to tu s námi vydržíš co nejdýl! :wink2::original:

 

A aby těch super dortů nebylo málo :wink2: :

 

cookies_031.jpg

 

Dik, Baru !!! Tiez krasna torta - na buduce, ked sa stretneme, tak si nejaku taku aspon podobnu tym, co ste mi poslali, musime dat. Pozyvam vas :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Já myslím, že to pořád bude John, koneckonců proč by měnil... i když se taky může stát, že už to John nebude chtít dělat sám.. což by nám nahrávalo, nový manager by už neznal ty, kteří se nasockovávali k Johnovi :naughty::fisch:

 

Dobrá strategie :thumb_yello:

 

Neviem, preco by menil, ale ak sa nemylim, na prvom turne mal ineho managera... nie?

 

Ale nevadi - ked nebude novy, "nasocikujeme" sa aj my k Johnovi !!

Ved my mu ukazeme, ze nielen nemecke superfanynky, ale aj my dokazeme byt nezabudnutelne:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ach, ta postkoncertová deprese... nejhorší je přímo těch několik dní po... postupem času si člověk zvykne.... ale víte, kdy se to zase vrátí? Když pár dní dotyčného neposloucháte a pak se k jeho hudbě dostanete zpátky.. tak, jak se to přesně děje u mě... :mf_rosetinted: Je šílený, že už je to skoro 7 měsíců, co jsem ho naposledy viděla... absťák je velkej. :blink:

 

No doufám, že se dočkáme aspoň odpovědi ve formě koncertu během následujícího roku či dvou.... :teehee: .. :)

 

Booozinku, co to ten Mika s nami dokaze porobit.....:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

No... jenže.. to naše vlastně ani pořádně přání k narozeninám nebylo :fisch: ....

 

to nevadi - to sa v tej rychlosti stratilo:wink2:

Ja som mu k tomu napisala list, kde som mu aj blahozelala k narodeninam - za vsetkzch CZ a SK fanusikov.

Dufam, ze si ten list precital, lebo sa mi koli nemu vyliala flaska s atramentom do kufra !!! Ja totiz rada pisem "po starom" - kaligrafickym pierkom a netradicne farebnym atramentom.

Na Mikov list som zvolila bezovy papier a tmavohnedy atrament - vyzeralo to dobre. Lenze nestihla som list napisat pred cestou, tak som si atrament vzala so sebou a akosi ten uzaver az tak dobre nedrzal.... mala som velmi zaujimavo obatikovane veci :biggrin2:

Ale nastastie to bolo vsetko biele oblecenie, takze som to mohla hodit do sava a vsetko sa to vycistilo :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ten dort jsem ještě neviděla, ale dokážu si představit, že se přetrhli, aby zapůsobili... musím si to někde dohledat :) No, měli zkrátka zážitek.... Ale to my jednoho dne budeme mít taky! :wink2::naughty:

 

Ale myslím, že na vymýšlení máme opravdu HODNĚ času... :fisch:

 

Nasa draha Barunka je spat vo svojej tradicnej forme :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ten pocit bude, jak sama tušíš, ještě mnohem silnější.... ke všemu se přidá ještě to, že příště okolo vás (snad :naughty: ) nebude stát banda znuděných fanoušků 30 Seconds to Mars... :roftl:

 

A s tím srazem bych zcela, zcela souhlasila... už jen přijít na to, jak tě bleskově dostat z Francie... :teehee:

 

pokial to bude co len trosku mozne, tiez sa s vami rada "zrazim" !!!

Ak boh a moja sefova daju, tak zaciatkom decembra by som mala prist domov na mesiac, potvrdim hned ako to "vyssia moc a pravomoc" potvrdi mne

Link to comment
Share on other sites

Už za tři dny.. :shocked: Uteklo to... :blink: Zajímalo by mě, jestli bude nějaká nová akce :) I když tomu moc nevěřím... :(

 

A já jsem asi zase zcela mimo, ale vůbec netuším, čeho se to design your t-shirt týká. Někde bych to taky měla vyzjistit :wink2:

 

Dievcata.... ja sa vam musim pochvalit...:blush-anim-cl:

Moji priatelia mi dali k narodkam super darcek - poskladali sa po 30 Euro, dali mi prachy na konto a kazdy si u mna objednal jedno tricko z Mikasounds.

Prisla mi jedna obrovitanska krabica triciek - a ked som downlodovala seciky tie body, tak si predstavte, ze ich mam dokopy 140,000 a nejake drobne (uz som mala predtym asi 75,000 svojich) a som na 10 (slovom DESIATOM) :wub2::wub2:mieste!!!

Modlite sa, nech som medzi tymi "few" people ktorych Mika stretne na champagne meet and greats!!

Link to comment
Share on other sites

Už za tři dny.. :shocked: Uteklo to... :blink: Zajímalo by mě, jestli bude nějaká nová akce :) I když tomu moc nevěřím... :(

 

A já jsem asi zase zcela mimo, ale vůbec netuším, čeho se to design your t-shirt týká. Někde bych to taky měla vyzjistit :wink2:

 

.... inak navrhy na tricka som poslala dva - kreslili to moji synovci, ale ziadne body mi za to nepripisali:boxed:

OK, uz ich mam dost, ale predsa - co keby to hodilo 8 miesto namiesto 10 eho ???:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy